Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Jak jest ten klasztor tych ludzi z młotami..to już zdobyłem pierwszą relikwie, która otwiera jakąś bramę do drugiego ich cennego przedmiotu...tylko gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc! Mam problem z T: DS. Otóż zakupiłem sobie ostatniego CDA, doszłem do domciu z zamiarem instalacji "złodzieja". Po instalacji jest wszystko ok i włączam giere ale ta tnie mi sie na potęgę (jakieś 0.1 FPS razem z filmikami). Mam Athlona 2500+ 2.2Ghz, GeForca Fx 5200, 512 Ramu i nForca 2. Mam najnowsze sterowniki i Directa ale wciąż to samo. Tnie mi sie nawet menu. Niech mi ktoś pomoże. Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:57, Konflikt napisał:

Nie lubie tej gry nie wiem po co wyszła


Jak nie lubisz tej gry to przepraszam po co w ogóle piszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pytanie w jakiejś tam serii Cenegi wyszła saga Thief, co sądzicie konkretnie o trójce? Recenzje wszędzie są bardzo dobre, ale jak to obecnie wygląda graficznie? Nie jestem wymagającym graczem, lubię też starsze gry, ale nie chcę walczyć z kwadratami ;] Napiszcie też co ogólnie sądzicie o grze (dwójka mnie ostro wciągnęła).
Dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:12, Budo napisał:

Hmm, mam pytanie w jakiejś tam serii Cenegi wyszła saga Thief, co sądzicie konkretnie o trójce?
Recenzje wszędzie są bardzo dobre, ale jak to obecnie wygląda graficznie? Nie jestem wymagającym
graczem, lubię też starsze gry, ale nie chcę walczyć z kwadratami ;] Napiszcie też co ogólnie
sądzicie o grze (dwójka mnie ostro wciągnęła).
Dzieki za pomoc :)

Ja osobiście też te gre oceniam bardzo dobrze. Jest równie klimatyczna co poprzedniczki(może nie tak jak 1 ale misja np. w okręcie i domu dziecka ma klimat). Graficznie ma swoją stylizacje z tym że grafika jak dla mnie jest bardzo dobra. Świetnie działają (i wyglądaja) światło-cienie, klimat też zwiększają filtry( np. śnieżenie przy używaniu mechanicznego oka). Może odstaje od najnowszych produkcji ale nadal jest bardzo dobra. Tu masz gameplay z więzienia http://youtube.com/watch?v=zXk5H6k3SZ8 sam oceń (nie ma to spoilerów bo do tj lokacji możemy w grze wogle nie trafić, zależy czy damy się "złapać" strażnikom w mieście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:12, Budo napisał:

Hmm, mam pytanie w jakiejś tam serii Cenegi wyszła saga Thief, co sądzicie konkretnie o trójce?
Recenzje wszędzie są bardzo dobre, ale jak to obecnie wygląda graficznie? Nie jestem wymagającym
graczem, lubię też starsze gry, ale nie chcę walczyć z kwadratami ;] Napiszcie też co ogólnie
sądzicie o grze (dwójka mnie ostro wciągnęła).
Dzieki za pomoc :)


Trójka jest bardzo ciekawa pod względem fabuły, grafiki,klimatu i też dźwięku.Jeśli lubisz się poskradać po mieście to jest rzecz idealna dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki, po tym gameplayu już widzialem klimat z dwójki, tylko w lepszej oprawie :)
Najlepszy motyw z gadającymi do siebie strażnikami i Garettem, to zawsze dobrze budowało klimat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z jedynką
Co mam zrobić , żeby w Thief : Dark Project dało się zagrać? Instalowałam już 2 wersje tej gry: sklepową i z Clicka, na dwóch wypasionych komputerach, jednym z XP, drugim z Vistą, i nadal po 2-3 minutach gra się zawiesza.
Jaki patch mam ściągnąć, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:09, seles napisał:

eh, no dzięki. Sprawdzę. Ale jak Wy to robiliście, że w to graliście? Nowsze gry chodzą
u mnie bez problemu, a ze starociami zawsze coś nie tak >< :(

Starocie powstały w czasach procesorów jednordzeniowych i stąd wynikają niekiedy problemy. Inna kwestia to brak pełnej kompatybilności wstecznej systemów operacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 23:23, Treant napisał:

Starocie powstały w czasach procesorów jednordzeniowych i stąd wynikają niekiedy problemy.
Inna kwestia to brak pełnej kompatybilności wstecznej systemów operacyjnych.

wymusić zgodność z wcześniejszym systemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych serii gier, choć grałem tylko w jedynkę póki co ;) (a mam dwójkę z Clicka! :P). Jedynka to kultowa i rewolucyjna gra, bez żadnego gadania, i jedna z najlepszych gier w jakie grałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:31, seles napisał:

wymusić zgodność z wcześniejszym systemem?

Na XP uruchomiłem pierwszą i trzecią część gry tylko po przypisaniu ich do jednego rdzenia procesora. Żadne inne zabiegi nie były konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:31, Treant napisał:

> wymusić zgodność z wcześniejszym systemem?
Na XP uruchomiłem pierwszą i trzecią część gry tylko po przypisaniu ich do jednego rdzenia
procesora. Żadne inne zabiegi nie były konieczne.

Jak to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:06, seles napisał:

To bezpieczny sposób?

No pewnie. Nie ingeruje on w system i działa do momentu wyjścia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować