Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 18:47, Treant napisał:

> To bezpieczny sposób?
No pewnie. Nie ingeruje on w system i działa do momentu wyjścia z gry.

dzięki, pomysł z przypisaniem do jednego cpu był dobry, gra sie już nie zacina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, mam taki problem, jestem na początku gry, podchodzę do tych drzwi, które są zamknięte, i ma je otworzyć tylko Basso, ale nikt nie otwiera ;( używam gwizdka i nic. Nie ma w moim folderze z grą poradnika :(
to bug jakiś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:31, seles napisał:

używam gwizdka i nic. Nie ma w
moim folderze z grą poradnika :(
to bug jakiś czy co?

Liczysz na to, że dźwięk gwizdka sam pokona system korytarzy, otworzy drzwi posiadłości i dotrze do uszu Bazyla? Logicznym jest, że gwiżdżąc musisz stać w odległości, która umożliwi NPC-owi odbiór sygnału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:54, ShadowG napisał:

> używam gwizdka i nic. Nie ma w
> moim folderze z grą poradnika :(
> to bug jakiś czy co?
Liczysz na to, że dźwięk gwizdka sam pokona system korytarzy, otworzy drzwi posiadłości
i dotrze do uszu Bazyla? Logicznym jest, że gwiżdżąc musisz stać w odległości, która
umożliwi NPC-owi odbiór sygnału.

No nie, jestem według mapy pod drzwiami, które na mapie mają mają info, że : drzwi do pokoju są zamknięte, ale poradzę sobie, podpisane Basso. To jest parter jakby, obok są schody na piętro, gdzie jest kolejna mapka, ale bez zaznaczonej trasy. To gdzie jest ten Bazyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:18, seles napisał:

To gdzie jest ten Bazyl?

Basso jest w takiej małej budce, która była widoczna na starcie mapy. Musisz wyjść z posiadłości i dopiero wtedy użyć gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:48, Treant napisał:

> To gdzie jest ten Bazyl?
Basso jest w takiej małej budce, która była widoczna na starcie mapy. Musisz wyjść z
posiadłości i dopiero wtedy użyć gwizdka.

ale to jest pokręcone ;) po prostu trzeba było po niego iść po wyczyszczeniu drogi...nie wiedziałam,że na górze nie będzie już questa, i przepadły łupy stamtąd :(

jestem w 2 misji, budynek A, i jestem w głównym biurze z tym panelem do otwierania drzwi,ale albo on nie działa :( albo mapa do niczego, bo wpisuję kod z mapy, ide do drzwi i nadal karzą znaleść urządzenie otwierajace :/
mapa swoją drogą nie oddaje np kształtu pomieszczeń, i ciemno tam.
może mylę drogę, albo jest inny panel otwierający
Na przykład najbliżej biura jest Lady Angelica''s apothecary czy coś, kod 0624 z mapy drzwi nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:54, ShadowG napisał:

http://www.thief-thecircle.com/guides/keeperchapel/t2main.asp- tutaj masz bodajże najdokładniejszy
poradnik do Thiefa. Nawiasem mówiąc, urządzenie to służy do podnoszenia tych olbrzymich
włazów oznaczonych na mapie kolorem czerwonym. Pomarańczowe drzwi mogą być otwarte jedynie
od wewnątrz.

Dzięki. Zajżę mam nadzieje tylko raz. Thiefa 3 udało się przejść bez zagladania do solucji to to też, ale tu domyślenie sie bywa trudne...
czy thief 2 jest tylko FPP, czy można przejść do TPP jak w trójce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 12:51, seles napisał:

czy thief 2 jest tylko FPP, czy można przejść do TPP jak w trójce?

Nie, nie można. Perspektywę trzecioosobową wprowadzono w DS-ie, co zresztą niezbyt spodobało się oddanym fanom serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się nawet podobało, trochę jak splinter cell ;)
nie od razu tę opcję zauważyłam, ale fajnie było zobaczyć Garretta :]

w drugiej misji złoto ok. 1280, nie udało mi sie dostac tylko na górę sklepu z dziełami sztuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moę wejść do biura Karrasa, drzwi zamknięte , 4 klucze i wytrychy nie otwierają ... górą tam trzeba czy oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:49, seles napisał:

nie moę wejść do biura Karrasa, drzwi zamknięte , 4 klucze i wytrychy nie otwierają ...
górą tam trzeba czy oknem?

Dawno nie grałem, więc mogę źle pamiętać, ale zdaje się, że trzeba po różnych belkach znajdujących się nad głową chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:46, Treant napisał:

> nie moę wejść do biura Karrasa, drzwi zamknięte , 4 klucze i wytrychy nie otwierają
...
> górą tam trzeba czy oknem?
Dawno nie grałem, więc mogę źle pamiętać, ale zdaje się, że trzeba po różnych belkach
znajdujących się nad głową chodzić.

tak, ale jakieś belki są dopiero w zupełnie innej sali, prowadzą z parteru na piętro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jstem w misji casing the joint. Maam jużwszystkie wytyczne zaliczone, ale zanim wyjdę nie wiem po co są te 4 maski, które moglismy ukraśc w kilku salach na ostatnim piętrze. Wiecie po co one sa? wartości do złota nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba je ukraść w następnej misji dopiero. wobec tego mam je ukraść drugi raz? bo zniknęły z mojego ekwipunku xD
mam nadzieję ze wróciły na miejsce... choć to dziwne, powinni mi zaliczyć tę wytyczna :P ;)
LOL ile razy moźna okradać te samą rezydencje xD ? może teraz coś wiecej niż drobniaki będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie plotki o pracach nad Thief IV.

Najpierw pojawila sie plotka o pracach nad Deus Ex 3 (wyciekl pierwszy concept art). Teraz Eidos Montreal oglosil, ze poszukuje pracownikow do pracy nad kontynuacja gry na litere T.
Ostatnia czesc Thief 3 wyszla razem z Deus Ex 2 wiec licze, ze i tym razem tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 11:42, logray napisał:

Pojawily sie plotki o pracach nad Thief IV.

Najpierw pojawila sie plotka o pracach nad Deus Ex 3 (wyciekl pierwszy concept art).
Teraz Eidos Montreal oglosil, ze poszukuje pracownikow do pracy nad kontynuacja gry na
litere T.

masz link gdzie to czytałeś ?na stronie Eidosa nie ma nic o grze na literę T, tylko że rekrutują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować