Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 21:49, zbysheck napisał:

Jak ktoś kupił Thiefa antologię, to czy moze mnie poinformować, czy jest tam solucja do experta?


Jest dokładna solucja ze wszystkimi łupami i wyjątkowymi przedmiotami. Jeśli będziesz grał dokładnie z solucją ukończysz całą misję na 100%. Zakładam że chodzi o 3 ale do 2 też jest.
Uff, przeszedłem pierwszą lokację misji z sierocińcem i Lauryl. Nie było jeszcze żadnego puppetsa, ale bałem się jak cholera! Na dzisiaj granie już sobie odpuszczę, bo jeszcze zaliczę jakiś zawał xD Chyba nie zasnę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:53, Harvenar napisał:

> Jak ktoś kupił Thiefa antologię, to czy moze mnie poinformować, czy jest tam solucja do
experta?

Jest dokładna solucja ze wszystkimi łupami i wyjątkowymi przedmiotami. Jeśli będziesz grał
dokładnie z solucją ukończysz całą misję na 100%. Zakładam że chodzi o 3 ale do 2 też jest.
Uff, przeszedłem pierwszą lokację misji z sierocińcem i Lauryl. Nie było jeszcze żadnego puppetsa,
ale bałem się jak cholera! Na dzisiaj granie już sobie odpuszczę, bo jeszcze zaliczę jakiś
zawał xD Chyba nie zasnę :<


ha! mniemam że masz tą antologię, więc powiedz mi gdzie znależć jakieś dokumenty czy cuś na expercie w misji "the sword"(pierwszy thief) pls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:55, zbysheck napisał:

ha! mniemam że masz tą antologię, więc powiedz mi gdzie znależć jakieś dokumenty czy cuś na
expercie w misji "the sword"(pierwszy thief) pls :)


Tak, mam ją w domku :) Niestety, Thief 1 nie chodzi u mnie tak jakbym chciał, i nie grałem w niego, więc za bardzo Ci nie pomogę :/ Jednak jeśli znasz język angielski, to polecam: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/thief_gold.txt
Znajdziesz tu kompletną solucję Thiefa GOLD, z wszystkimi zadaniami itp. Podpowiem że misja the sword jest w sekcji 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych serii gier jakie znam, nie bardzo lubię skradanki, ale Thief szczególnie część III, z którą mam miłe wspomnienia dotyczące ubiegłych świąt;))) trzeba to powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a ja jakiś czas temu ukończyłem Thiefa III i mam tutaj pytanie do innych: czy myślicie tak jak ja że możemy spodziewać się kiedyś kontynuacji Thiefa, ale której bohaterem nie będzie już Garret? Bo końcowy filmik mówi sam za siebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:51, Harvenar napisał:

No, a ja jakiś czas temu ukończyłem Thiefa III i mam tutaj pytanie do innych: czy myślicie
tak jak ja że możemy spodziewać się kiedyś kontynuacji Thiefa, ale której bohaterem nie będzie
już Garret? Bo końcowy filmik mówi sam za siebie.... :)


Nowe pokolenie? Jestem jak najbardziej na tak :] Przy pierwszej i drugiej spędziłem wiele godzin. Trzecia, zdecydowanie łatwiejsza, strzeliła dość szybko. Niemniej nadal bardzo cenię historię Garretta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Garrett jest znakiem rozpoznawczym serii, więc wątpię żeby twórcy z niego zrezygnowali. Być może kilka epizodów będziemy rozgrywać jego uczennicą(w Gorky 02 też kilka etapów przechodziliśmy inną postacią). Jedyne, co mnie zaniepokoiło to pierścień Opiekunów, na palcu Garretta(ale może nie wyprzedzajmy faktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos powiedziec, jak deadly shadows chodzi na slabym sprzecie? bo zastanawiam sie, czy kupic Pirates, czy antologie Thief. o slabej optymalizacji Pirates juz wiem, teraz chcialbym sie dowiedziec, jak jest z Thiefem...
moj komputer: celeron 2.0GHz, 512 mb ram ddr400, radeon 9000 64 mb vram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:44, MarneusPL napisał:

moglby mi ktos powiedziec, jak deadly shadows chodzi na slabym sprzecie? bo zastanawiam sie,
czy kupic Pirates, czy antologie Thief. o slabej optymalizacji Pirates juz wiem, teraz chcialbym
sie dowiedziec, jak jest z Thiefem...
moj komputer: celeron 2.0GHz, 512 mb ram ddr400, radeon 9000 64 mb vram


Rozdzielka 800/600 i jedziesz. Powinien spokojnie działać, choć martwie się o karte graficzną.

ShadowG: Hehe, ja też się zaniepokoiłem gdy zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie Antologię, ale jest problem. Nadal T GE i T MA "wiesza" się, albo zaraz po "filmiku" przed pierwszą misją(czarny ekran), albo po kilku minutach grania. I nie mówcie mi, że mam przeczytać FAQ, bo wszystkie podane tam rozwiązania wypróbowałem i nic nie pomogło(no może nie instalowałem starych sterowników, ale na GF 7600GT nie byłoby to raczej mądrym posunięciem).

Moja konfiguracja:
karta graficzna: GF 7600GT
pamięć:1GB
procesor: Intel Pentium D 3GHZ(nie wiem, czy ma technologię HT, więc nawet nie ruszałem)
karta dźwiękowa: X-Fi Xtreme Music

To jest mój post z innego forum, ale nie chciało mi się pisać drugi raz. Mógłby mi ktoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Wywala mi grę z komunikatem, że brakuje mi kodeków Indeo. Najlepsze jest to, że najnowsza wersja tych kodeków jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arclight -> to masz inny problem, bo u Shadow''a gra wywala sie PO filmiku. Nowsza wersja kodekow nic tu nie pomoze.

ShadowG --> odpisalem Ci na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:56, Arclight napisał:

Mam dokładnie ten sam problem. Wywala mi grę z komunikatem, że brakuje mi kodeków Indeo. Najlepsze
jest to, że najnowsza wersja tych kodeków jest płatna.

Kodeki są na płycie, więc to nie powinno stanowić problemu. Mi gra się po prostu zawiesza(działa oczywiście magiczna kombinacja). I to nie zawsze po odprawie, ale także podczas rozgrywki(Trening: idę z mieczem na strażnika, zamachuję, broń jest już przy zbroi przeciwnika, a tu.. zwis). Oczywiście w FAQ a forum Thiefa jest masa rozwiązań, ale żadne nie pomaga. Nie instalowałem tylko starych sterowników(powód w moim poprzednim poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta z rzędu, ale zapomniałem dopisać. Gra nie "wiesza" się zaraz po filmiku, tylko kiedy kliknę na przycisk rozpoczęcia misji(ładuje się, ładuje i...czarny ekran), albo podczas rozgrywki(bez czarnego ekranu). Mała pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:10, ShadowG napisał:

Sorry za drugiego posta z rzędu, ale zapomniałem dopisać. Gra nie "wiesza" się zaraz po filmiku,
tylko kiedy kliknę na przycisk rozpoczęcia misji(ładuje się, ładuje i...czarny ekran), albo
podczas rozgrywki(bez czarnego ekranu). Mała pomyłka.


Mam o wiele gorszy sprzęt od twojego, i zawsze miałem takie problemy z Thiefem - chwila gry i ścina - ekran stoi w miejscu i jedynie reset zostaje. Miałem rózne systemy, różne płyty głowne i nic nie pomogło. Jedynie co mi przychodzi do głowy, to błedy gry przy korzystaniu ze sterowników karty graficznej lub DX, ale znowu po co instalować stare sterowniki dla jednej gry (pięknej gry). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować