Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Ja miałem trzy komputery. Jeden z kartą Excalibur(nawet nie znam modelu), bez akceleratora. Gra działała bez najmniejszego problemu. Na GF FX5200 kiedy skakałem do wody ekran stawał się czarny, ale wystarczyło wyciągnąć broń i kłopot znikał(nawet na sterownikach 7x.xx), Na karcie GF 7600GT, napisałem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:30, ShadowG napisał:

Ja miałem trzy komputery. Jeden z kartą Excalibur(nawet nie znam modelu), bez akceleratora.
Gra działała bez najmniejszego problemu. Na GF FX5200 kiedy skakałem do wody ekran stawał się
czarny, ale wystarczyło wyciągnąć broń i kłopot znikał(nawet na sterownikach 7x.xx), Na karcie
GF 7600GT, napisałem:(.


Może pomoc techniczna Cenega coś pomoże? Sam bym pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany:) Trzeba ustawić w ustawieniach w dźwięku trzeba ustawić kanały dźwięku na 12.

Ale mam drugi problem bo kupiłem sobie antologie i problemy sie zaycznają. Jak włączyć napisy podczas gry. Bo w treningu gościu cos mówi domnie ale nie rozumiem a napisy by sie przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:25, Carl92 napisał:

Problem rozwiązany:) Trzeba ustawić w ustawieniach w dźwięku trzeba ustawić kanały dźwięku
na 12.

Ale mam drugi problem bo kupiłem sobie antologie i problemy sie zaycznają. Jak włączyć napisy
podczas gry. Bo w treningu gościu cos mówi domnie ale nie rozumiem a napisy by sie przydały.

Nie ma napisów, ponieważ autorzy tłumaczenia nie mieli możliwości ich "podpiąć" pod engine. Więcej informacji tu:
thief-forum.ehost.pl , na tej stronie możesz też poszukać zlokalizowanych dialogów(albo o nie zapytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:53, Carl92 napisał:

Jak w Thief 3 można z korzystać z mikstury usdrawiajacej i różnych bomb. Co trzeba dokladnie
nacisnac podczas gry?


Hmm.. bodajże =. Polecam zmienić ten klawisz na f, ułatwi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Goldem rozwiązany:))). Pomógł jeden ze sposobów w FAQ(najgorsze, że ja "na wszelki wypadek" włączyłem tryb zgodności i dlatego nic nie działało). Dla tych co mają procesory dwurdzeniowe, albo z technologią HT: punkt 11 w FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko.
akurat tak się przyjemnie złożyło, że mam wolne 25 złotych - i chciałem się dowiedzieć, czy warto je zainwestować w antologię Thiefa (o ile się nie mylę to 3 części, łącznie z Deadly Shadows) sprzedawane przez Cenegę w jej jakimś tam Supersellerze czy czymś takim.
lubię skradanki - a słyszałem, że Thief to jedna z najlepszych tego typu gier.
więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:06, Azrathel napisał:

więc jak?


Nie ma się co zastanawiać tylko kupować... Granie w Thief''a to tylko sama przyjemność, szczególnie w Złowieszcze Cienie. Gra ma swój lekko mroczny klimat, można po cichu się wzbogacać... Skoro uważasz się za prawdziwego fana skradanek, seria Thief musi się znaleźć na twojej półce :)

Pozdrawiam i zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczytałem się ostatnio o dwóch pierwszych częściach Thiefa i zapragnąłem zostać posiadaczem Antologii od Cenegi. Co prawda grałem w nie już wcześniej, ale to z jakim zapałem pisali o nim ludzie, sprawił, iż na nowo odżyła moja chęć do grania w nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:18, MateoKiszlo napisał:

Zaczytałem się ostatnio o dwóch pierwszych częściach Thiefa i zapragnąłem zostać posiadaczem
Antologii od Cenegi. Co prawda grałem w nie już wcześniej, ale to z jakim zapałem pisali o
nim ludzie, sprawił, iż na nowo odżyła moja chęć do grania w nie ...


i słusznie.
może grafika w pierwszych dwóch częściach już nie powala - ale za to klimat wgniata w fotel... szczególnie, jeżeli gra się ze słuchawkami na uszach...
kiedy po raz pierwszy uslyszałem przerażające zawodzenie zombiego (druga misja w pierwszej części) stwierdziłem, że już nigdy nie będę grał w Thiefa po ciemku... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, ja pamiętam jak pykając w 3 zjawiłem się w Przytulisku. Mało nie narobiłem w portki w tej lokacji. Według mnie najbardziej klimatyczny poziom w grze :) No i przypomniał mi się odrazu pewien horror, o kolesiu który zaprasza ludzi do domu i za 1000000$ każe im przeżyć. Thiefy rox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Thiefa była naprawdę bardzo dobrą, trudną i oryginalną grą - nigdy jej nie skończyłem, nie wiem czy to brak chęci czy może umiejętności... Drugą część za to skończyłem kilka razy - nawet na najwyższym poziomie trudności, gra jest geniaaalnaaaaa! Muzyka bardzo dobra, grafika niestety jak na dzisiejsze czasy nieco przestarzała (małe info dla fanatyków - pewna grupa osób robi remake Thiefa na enginie Source!), i te mapy... Tak, one były naprawdę genialnie zaprojektowane, chyba do końca życia zapamiętam takie perełki jak skok na bank czy podążanie za śladami krwi w lesie... Szkoda, że część trzecia nie była tak dobra jak dwójka i jedynka - zarówno pod względem gameplay''u oraz fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:58, KrisK91 napisał:

Szkoda, że część trzecia nie była tak dobra jak dwójka i jedynka
- zarówno pod względem gameplay''u oraz fabuły.


Kwestia gustu. Ja uważam, że DS miał lepszą fabułę niż dwójka ale z koleji obu grom brakuje do jedynki :)

Ale tutaj rozważania na temat fabuły należy rozpatrywać z punktu widzenia całej serii bo w końcu bardzo mocno się one łączą i jako seria to stawiam na półeczce z trzema grami tylko zaraza za SH2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować