Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 15:33, MateoKiszlo napisał:

Mam jedno pytanie - czy w kolekcji klasyki poradnik jest także dla dwóch pierwszych części
?


nie , poradnik jest tylko do drugiej i trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.gram w thief 3 przeszedlem trening ale utknolem na samym poczatku.w jakims zamku i przy poszukiwaniu
opalu.zabilem wszystkich straznikow ale niewiem co z ta krata zrobic do skarbca.dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na płycie masz dołączony poradnik.

Dnia 09.01.2007 o 18:51, sopel1 napisał:

zabilem wszystkich straznikow ale niewiem co(...)zrobic

Jeżeli masz zamiar "zabijać wszystkich strażników" to najlepiej odłóż tą grę na półkę, a kup jakiegoś Quake''a, czy Dooma. Widzę, że ktoś tu chyba zasad tej produkcji nie zrozumiał...

PS. Azrathel, zombie to jeszcze nic. Przygotuj się na spotkanie z hauntami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 20:26, ShadowG napisał:

Jeżeli masz zamiar "zabijać wszystkich strażników" to najlepiej odłóż tą grę na półkę, a kup
jakiegoś Quake''a, czy Dooma. Widzę, że ktoś tu chyba zasad tej produkcji nie zrozumiał...

potwierdzam i przyłączam się do petycji. Thief to skradanka - więc się tam nie zabija - co najwyżej oglusza. no, chyba że ktoś jest skradankowym newbem ;) ale po tygodniu intensywnej praktyki każdy bez większych trudności może sam wcielić się w Garretta czy zostać Samem Fisherem ;)

Dnia 09.01.2007 o 20:26, ShadowG napisał:

PS. Azrathel, zombie to jeszcze nic. Przygotuj się na spotkanie z hauntami.:)

przeraziłeś mnie teraz - coś co jest straszniejsze od zawodzących i wstających w najmniej oczekiwanym momencie ZOMBIE?? chyba już nie będę grał w tę grę po ciemku i w słuchawkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:29, Azrathel napisał:

przeraziłeś mnie teraz - coś co jest straszniejsze od zawodzących i wstających w najmniej oczekiwanym
momencie ZOMBIE?? chyba już nie będę grał w tę grę po ciemku i w słuchawkach... ;)

Jak usłyszysz te psychopatyczne jęki za twoimi plecami, to zombie wydadzą ci się miłymi, sympatycznymi "pokemonami".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief - seria gier typu FPP/FPSneaker zwana inaczej skradanką. Jak dotąd ukazały się Thief: The Dark Project w wersji podstawowej oraz Gold z dodatkowymi trzema misjami, Thief II: The Metal Age oraz Thief: Deadly Shadows. Oprócz tego istnieje także zrobiony przez grupę fanów Thief2X: Shadows of the Metal Age.

Ogromnymi zaletami serii gier Thief są: wciągająca fabuła z licznymi zwrotami akcji, świetnie skonstruowane tło oddające realia świata i sprawiające, że wszystko w grze toczy się własnym życiem, wyjątkowa, realistyczna oprawa dźwiękowa, ponura atmosfera otoczona aurą tajemnicy udzielająca się w trakcie gry, a ponad wszystko rewolucyjny pomysł, który zapoczątkował nowy typ gier, w których nie chodzi o to, by anihilować wszystko co się rusza, lecz by realizować stawiane przed graczem cele stosując podstęp, skradanie się, kradzież i unikając otwartej konfrontacji.

Thief: Antologia

Zbiór wszystkich części serii "Thief" w polskiej wersji językowej :

Thief: Gold
Thief II: The Metal Age
Thief: Deadly Shadows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:37, Abi Dalzim napisał:

Nie grałem nigdy, ale słyszałem, że gierki z tej serii są świetne. I tu mam pytanko: czy są
po polsku?


no to tak:
25 złotych za trzy części.
wszystkie trzy są po polsku - nie wiem jak z późniejszymi, ale w pierwszej części są napisy, występują też (przynajmniej u mnie) problemy z odtwarzaniem filmów - ale wszystko da się obejść. napisów w samej grze nie uświadczysz - ale angielski użyty podczas akcji nie jest przesadnie skomplikowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś napisać jak otwierać zamki w III części gry? Siedzę już od godziny, kręcę myszką na wszystkie strony, a instruktaż wyświetlany co chwilę wcale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:37, Abi Dalzim napisał:

Nie grałem nigdy, ale słyszałem, że gierki z tej serii są świetne. I tu mam pytanko: czy są
po polsku?


Polecam zaryzykować kupno, to tylko 25 złotych. Początkowo może odstraszać grafiką (o ile zdecydujesz się grać od pierwszej części), ale osobiście szybko o tym zapomniałem i straszliwie się wciągnąłem. Tutaj masz adres świetnej strony poświęconej serii - http://thief.ovh.org/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poradziłem sobie z tymi wytrychami. Problem jest inny - w Thief Gold nie mam dźwięku :/ Przeszukałem ten temat ale nie znalazłem postów z rozwiązaniem. Mam wbudowaną kartę, może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:06, Arclight napisał:

Czy może mi ktoś napisać jak otwierać zamki w III części gry? Siedzę już od godziny, kręcę
myszką na wszystkie strony, a instruktaż wyświetlany co chwilę wcale nie pomaga.


Musisz natrafić na miejsce w zamku gdzie drgania są najmocniejsze. Czym mocniejsze drgania tym bliżej jesteś odpowiedniego miejsca. Gdy znajdziesz odpowiednie miejsce w zamku poczekaj aż Grret otworzy lub wciśnij prawy czy lewy przycisk myszki. Potem wejdziesz w wprawe i będziesz otwierał zamki w kilka sekund. Tak jak wszyscy którzy skończyli Thiefa 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w 1 czy w 2 ale w którejś części pomaga przełączenie dźwięku na inny kanał czy coś takiego. Niiestety nie mogę określić dokładniej bo pamięć zawodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, jestem w piątek misji (Gildia Złodziei) i mogę powiedzieć jedno - prawdziwy labirynt :) Doskonale zaczyna się początek, potem ciekawe akcje w kasynie, ale po zejściu do kanałów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:46, MateoKiszlo napisał:

Huh, jestem w piątek misji (Gildia Złodziei) i mogę powiedzieć jedno - prawdziwy labirynt :)
Doskonale zaczyna się początek, potem ciekawe akcje w kasynie, ale po zejściu do kanałów ...

Oj tak, pamiętam jak sam szwendałem się godzinami po tych kanałach, żeby znaleźć jakiś głupi klucz. Jedna z gorszych misji Thiefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:17, ShadowG napisał:

> Huh, jestem w piątek misji (Gildia Złodziei) i mogę powiedzieć jedno - prawdziwy labirynt
:)
> Doskonale zaczyna się początek, potem ciekawe akcje w kasynie, ale po zejściu do kanałów
...
>
Oj tak, pamiętam jak sam szwendałem się godzinami po tych kanałach, żeby znaleźć jakiś głupi
klucz. Jedna z gorszych misji Thiefa...


Jest bardzo trudna, co nie znaczy, że jest zła - niech emocje nie zakładają ci klapek na oczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 20:17, MateoKiszlo napisał:

Jest bardzo trudna, co nie znaczy, że jest zła - niech emocje nie zakładają ci klapek na oczy
:]

Nie chodzi mi o poziom trudności.:) Nie lubię tej misji, ponieważ niczym nie zachwyca, tylko denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytano dotyczące Thief III.
Raz już *prawie* skończyłem te część, ale nie przejmowałem się zbytnio frakcjami występującymi w grze. Teraz udało mi się zostać sojusznikiem Hammeritów, dzięki temu mogę dostać się na ich teren. Teraz pytanko - gdzie jest ten teren? Potrzebuje wody święconej, a o ile pamiętam - Hammerzy powinni coś takiego mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować