Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Nie, do najwyższych Thief III wymaga karty z shaderami 3.0.
Może być tak, że gra jest wybredna jeśli chodzi o karty i na zintegrowanej się nie uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:20, ShadowG napisał:


> Jest bardzo trudna, co nie znaczy, że jest zła - niech emocje nie zakładają ci klapek
na oczy
> :]
Nie chodzi mi o poziom trudności.:) Nie lubię tej misji, ponieważ niczym nie zachwyca, tylko
denerwuje.


W sumie nie ma sensu dumać nad tym czy jest dobra czy nie, bo to w końcu kwestia gustu - a o tym jak wiemy, się nie dyskutuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć twierdzę Hammeritów. Nie było to trudne, po prostu byli oni moimi sojusznikami, ale nie maiłem jeszcze dostępu do odpowiednich terenów :).

Ale mam następne pytanko, tym razem dotyczące frakcji Pagan. Aby zdobyć ich przychylność muszę strzelać strzałami z mchem w zielone znaki (?). Trochę to mało jasne. Co musi zrobić Garret by Paganie go polubili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najłatwiej jest iść do ich siedziby w Dokach i strzelać strzałami żywiołów w... coś, co przypomina portal. Sojusznikiem Pogan możesz się stać w 5 minut.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w słynnej już misji "Powrót do Katedry". Siedziałem sobie na podwyższeniu, nagle z niewiadomych powodów hunter zaczyna biec. Wbiega za drzwi i znika mi z oczu. Parę sekund później nagle zaszedł mnie od tyłu - myślałem, że dostanę zawału :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miałem kiedyś podobną sytuację. Tylko, że znajdowałem się wtedy w małym pomieszczeniu z zamkniętymi drzwiami i dwoma hauntami. Nie wiedziałbym zresztą o ich obecności, gdybym przypadkiem się nie odwrócił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jedynkę już zaliczyłem (wstyd mi, ale tylko na hard :] ), a dwójka jest już na ukończeniu (od początku expert). Potem TDS, i fanmisje - lata grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:10, patrYX93 napisał:

Co proponujecie na założenie gry forumowej? mam już pomysł na grę forumową osadzoną w świecie
Thief:)

A może quiz o Thiefie? Po co zakładać jeszcze jeden spamerski temat, zaśmiecać forum zbędnymi grami i profanować takie dzieło? Jeżeli tak bardzo chcesz coś zrobić, to odpal DromEda i stwórz jakąś ciekawą misję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:55, ShadowG napisał:

> Co proponujecie na założenie gry forumowej? mam już pomysł na grę forumową osadzoną w
świecie
> Thief:)
A może quiz o Thiefie? Po co zakładać jeszcze jeden spamerski temat, zaśmiecać forum zbędnymi
grami i profanować takie dzieło? Jeżeli tak bardzo chcesz coś zrobić, to odpal DromEda i stwórz
jakąś ciekawą misję.:)

To quiz jednak ja nie chce zakładać, ot co! Nie grałem już dawno i za bardzo bym się wiedzą nie popisał. Ale jak ty byś założył to chętnie napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 21:28, patrYX93 napisał:

To quiz jednak ja nie chce zakładać, ot co! Nie grałem już dawno i za bardzo bym się wiedzą
nie popisał. Ale jak ty byś założył to chętnie napiszę:)

Ech, widzę, że nie zrozumiałeś. Quizy i różne forumowe gry RPG to zwykły SPAM. Jeżeli chcesz o coś zapytać, podzielić się własną opinią o grze itp. pisz tutaj. Po co zaśmiecać forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:13, kulfoniarz napisał:

Gram w Thiefa 3. Jestem w sierocińcu i mam naleźć więcej infomacji o starej kobiecie, gdzie
mam szukać tych informacji i w którym czasie? Pomóżcie!!


JA znalazłem w czasie PRZESZŁYM a były w wieży dziecięcej na stole w ich sypialni. tez sie wkurzylem bo chciałem wyskoczyć a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, sierociniec. Najbardziej przerażająca i mroczna lokacja w Thief 3. Nawet cmentarz z zombiakami nie równa się z sierocińcem. Puppetsy rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak dawno w to nie grałem, chyba zainstaluję 3. Pamiętam że doszedłem tylko do takiego zamku gdzie chodzili strażnicy i trzeba było dużo rzeczy wynieść, chyba 2 poziom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tych hauntów jak ich nazywacie (to Ci z sierocińca?) to da się jakoś uśmiercić? Pomykam jak mogę pod ścianami, ale czasem jak mnie taki zaskoczy to panikuję :D Chodzi mi o tych obłąkanych z sierocińca z trzeciej części. Szukam sukienki Lauryl i domyśliłam się, że trzeba posprawdzać te ponure cele. No i czasem trudno uniknąć spotkania (bo tych elektrycznych lamp nie mam jak zgasić. Chyba, ze można znów generator wyłączyć??
A może mam się wyłącznie skradać? W sumie to by miało sens, w końcu taka gra. Ale chciałam mieć zabezpieczenie, że tak powiem.]
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haunty nie występują w trzeciej części.:)

Jeżeli chodzi o te stwory, spróbuj je zabić bombami błyskowymi. Podobno można użyć... pałki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:15, ShadowG napisał:

Jeżeli chodzi o te stwory, spróbuj je zabić bombami błyskowymi. Podobno można użyć... pałki.:)


Aha, no w każdym razie, wiesz o kogo chodzi. Tylko jak jakiegoś palnąć to i tak wstaje... :/ Zgryzota. Choć to nie pałką próbowałam, tylko sztyletem, strzałami, nawet wodą święconą :D No nic, najwyżej poćwiczę unikanie jeszcze.
Dzięki za radę. :) Najlepiej jakby te błyskowe działały, trochę ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:32, shelion napisał:

> Jeżeli chodzi o te stwory, spróbuj je zabić bombami błyskowymi. Podobno można użyć...
pałki.:)

Aha, no w każdym razie, wiesz o kogo chodzi. Tylko jak jakiegoś palnąć to i tak wstaje... :/
Zgryzota. Choć to nie pałką próbowałam, tylko sztyletem, strzałami, nawet wodą święconą :D
No nic, najwyżej poćwiczę unikanie jeszcze.
Dzięki za radę. :) Najlepiej jakby te błyskowe działały, trochę ich mam.

No tak, blyskowe troche dają... wogóle się wkurzyłem i przeszedłem to na luzie bo dlugie było. Po prostu wyczaiłem terem biegnąc, a potem wczytałem i na spokojnie przeszedłem bo wiedziałem gdzie chce isc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować