Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Halo - temat ogólny

91 postów w tym temacie

Piszcie co sądzicie o tej grze. Ja nie lubię tego typu gier(za bardzo), a poza tym nie grałem w to długo, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:05, master111 napisał:

Czy w Halo w wersji na PC można grać na przedzielony ekran na jednym komputerze z kumplem tak
jak na XBOX ??

z tego co pamiętam w wersji PC nie ma trybu co-op dla dwóch graczy. Wielka szkoda, bo był to jeden z najlepszych "ficzerów" jakie znalazły się w Xboxowej wersji tegoż tytułu, baaaardzo wydłużający żywotność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 13:14, Destro napisał:

> Czy w Halo w wersji na PC można grać na przedzielony ekran na jednym komputerze z kumplem
tak
> jak na XBOX ??
z tego co pamiętam w wersji PC nie ma trybu co-op dla dwóch graczy. Wielka szkoda, bo był to
jeden z najlepszych "ficzerów" jakie znalazły się w Xboxowej wersji tegoż tytułu, baaaardzo
wydłużający żywotność gry.

Kiedyś polska strzelanka taka była - snajper - killer czy coś... tak grafa z pikselami ale frajda bo na przedzielonym ekranie można było grać a net był tylko przez modemy :) Pięęękne czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj człowieku małej wiary. Słyszałeś kiedyś o sklepach internetowych? Jeżeli tak, to powinieneś wiedziec, że większość z nich sprowadza gry na XBox''a i X360 (mimo, iż ten drugi nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery w Polsce). Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania to można dojść do wniosku, że wszystkie moje gry na nową konsolkę Microsoftu to piraty. I tu powstaje mały paradoks- nikt jeszcze nie złamał zabezpieczeń w x360:P I rzeby nie było, że rzucam słowa na wiatr: http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 23:13, shinian napisał:

Oj człowieku małej wiary. Słyszałeś kiedyś o sklepach internetowych? Jeżeli tak, to powinieneś
wiedziec, że większość z nich sprowadza gry na XBox''a i X360 (mimo, iż ten drugi nie miał
jeszcze swojej oficjalnej premiery w Polsce). Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania to można dojść
do wniosku, że wszystkie moje gry na nową konsolkę Microsoftu to piraty. I tu powstaje mały
paradoks- nikt jeszcze nie złamał zabezpieczeń w x360:P I rzeby nie było, że rzucam słowa na
wiatr: http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2148

Stary nie denerwuj mnie ja mówie o tych kolesiach innych a nie o tobie !!! LOL !!! W kązdym razie ja mam tylko jedną grę z wysyłki a jest nią UT 2004 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o nich, czy o mnie - różnicy nie robi. Piszesz domysły jakoby ktoś z nich używał pirackich kopii gier, a o ile dobrze pamiętam to w Polsce istnieje taki termin jak domniemanie niewinności.

ceSSar-> Jeżeli pisząc z grubej rury miałeś na myśli któregoś z next-genów to najlepiej poczekać do E3- może wtedy wreszcie SONY wyłoży karty. Big N też powinno pokazać coś ciekawego. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem któregoś z current- genów to wszystko zależy od gier które lubisz;) Bez podania przez ciebie dokładniejszych szczegółów to trudno cokolwiek napisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:56, Dark Templar napisał:

Za fabułę bym dał 6+ - jak na strzalnkę to było arcydzieło. I jeszcze ten ostani "rajdowy"
etap - mniam, mniam....

masz absolutna raacje, HALO niszczy !!!!!!!!!! THE BEST FPS game ever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy fps to far cry. Halo mi się też bardzo podoba, niedawno zaczołem grać przez sieć i tak mi się wkręciło że nie moge przestać. Super gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:43, Woko11 napisał:

Obrażasz ich. Sam będąc w MM kilka lat temu widziałem duży box HALO Combat Evolved. I co ty
na to? :)

Co ja na to ? To że ten post napisałem dawno dawno temo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować