Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Halo - temat ogólny

91 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2006 o 19:05, ShadowG napisał:

Piszcie co sądzicie o tej grze. Ja nie lubię tego typu gier(za bardzo), a poza tym nie grałem
w to długo, więc nie mogę się wypowiedzieć.


O konwersji na PC wypowiedzieć się pozytywnie nie można, została kiepsko wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oprócz tego że Co-Op niema to niebyła aż tak tragiczna, problem w tym że 2 lata po konsolowej premierze. Tak samo będzie z Halo 2. Chyba tylko ja jestem Halo 2 na PC zainteresowany, choć i tak z powodu Visty i premiery 3 lata po premierze na X nikt prawie w to nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej urzekła ta epickość ( ostatni Spartan ), ten heroizm Master Chiefa.Jego postawa, wobec wroga i sprzymieżeńców.Nie zabija obcych z nienawiśći, wie że to Jego obowiązek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:41, Ama napisał:

Halo będzie potrzebować Viste :(



no cóż, kompa se nowego ostanio sprawiłem to tylko bede musial karte grafy wymienic ,poza tym ty mowisz o HALO 2 :) a z Vistą to se na raziem dałem spokuj, kupie X360 i tam pogram w HALO 2 i Gears of War ( juz je mam :P ) i w ...tak, HALO 3 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:37, fan HALO napisał:

> tak , tak , a halo to kompletny syf ...


a na jakiej podstawie to wywnioskowałes ? jakies argumenty ??? :|



1. marny gameplay (pom,ysł z tarczą mi się nie podoba)
2. głupie potwory (idiotycznie wyglądają)
3. średnia fabuła (choć widziałem gorsze)
4. marna grafika
5. i na koniec niezła muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. głupie potwory (idiotycznie wyglądają)


ahhh, no tak.. to ejst powod ze gra jest "gupia" skoro ci sie niepodoba to mógłys przynajmniej nie pisac o tym otwarcie. wiem,wiem "wolnosc słowa" ale pod warunkiem ze nieobrazasz czyichś poglądów :)
to powiedz moze jaka gra towim zdaniem jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello, mam taki problem: w misji It''s getting worse, kiedy mam podążać za Monitorem, jest fragment w którym Monitor gdzieś wybywa, a ja mam utrzymać pozycję przy drzwiach, razem z powietrznym wsparciem. Wrogów za dużo tam nie ma. W każdym razie czekam chwilę, Monitor wraca, drzwi się otwierają, ale nie znika cel misji - wciąż mam "czekać na powrót Monitora". Przechodzę przez drzwi i idąc za Monitorem dochodzę do miejsca, w którym są kolejne zamknięte drzwi, a niedaleko duża przepaść, w której widać niższe kondygnacje. Wciąż mam na ekranie poprzedni cel misji - utrzymać pozycję do powrotu Monitora. Cel dawno wykonany, ale chyba nie zaliczony przez grę, bo Monitor zamiast wskazać drogę czy otworzyć drzwi, unosi się w miejscu i nic nie robi. Nie ma żadnej innej drogi w okolicy, gra się chyba zacięła. Mój kumpel nie ma takich problemów na tym samym egzemplarzu. Może to wina, że to niepatchowana edycja premierowa, ale z opisu patchy nie wynika, aby uwzględniono w nich taki błąd... Jakiś pomysł co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widze że temat umiera więc trzeba go odświeżyć. Otóz zapraszam do wspólnego grania w halo przez sieć. Wszystkich chetnych żeby dostać po dupie prosze o kontakt na moje gg, w podpisie. Poza tym tu macie adres strony o moim klanie www.rtclcrew.bee.pl. Strona istnieje od kilku dni i za dużo się na niej jeszcze nie znajduje. Na stronie macie kontakt do wszystkich członków. Jeśli chcecie dołączyć to na stronie napisanie jest jak to zrobić, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie spytać czy nie wiecie gdzie można kupić ta gre.Nieważne która część,nie ważne czy nowa cczy uzywana ale żeby była.Ale ważne jest żeby była na komputer :).I nie mówcie mi żebym sprawdził na allegro i w jakichś sklepach internetowych.Już to zrobiłem-nie ma go tam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:24, Zieloonnyy napisał:

Lubię tą grę- fajna wyważona wybitna do czasu gdy (SPOJLER) pojawili się obcy :(((SPOJLER
MODE OFF
) to przez to jej nie ukończyłem :(


He he. To długo nie pograłeś, bo obcy pojawiają się w pierwszej minucie gry. Chyba chodziło Ci o mutantów.
Swoją drogą polecam ci gre na sieci. Troszku się tam dzieje. Dodatkowo mozesz sobie ściągnąć Halo CE, możesz do niego wrzucić pełno map. Na nowych mapach masz pełno nowych pojazdów, wielkie transportowce, mechy i nowe bronie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować