Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft - ponad milion sprzedanych sztuk!

18 postów w tym temacie

@Undertaker

@_@... jesteś zły...

@topic
Minecraft to pociśnięta gierka. Każdy z moich znajomych narzeka najpierw na grafikę... mówi, że kicha ale jak już zagrają to cofają wcześniejsze komentarze i grają grają grają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale nie wiem czy po tygodniu gry mnie czasem nie zanudzi. Oglądałem filmiki na YT i gra ciekawa, ale chyba poczekam z zakupem na wersje finalną, przynajmniej nie będę musiał bawić się w aktualizacje.

Mam pytanie bo na filmikach widziałem, że jak jest noc to bez pochodni nic nie widać, można jakoś ustawić jasność gry, czy trzeba zaopatrzyć się w pochodnie lub czekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie bardzo rozumiem fenomen tej gry. Na youtube widziałem kilka filmików i nie robiły wrażenia. Ot np. jakiś gostek wlazł do kanciastej piramidy i usuwał z niej cegły. Gdzie tu fun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:07, Tetlian napisał:

Szczerze, nie bardzo rozumiem fenomen tej gry. Na youtube widziałem kilka filmików i
nie robiły wrażenia. Ot np. jakiś gostek wlazł do kanciastej piramidy i usuwał z niej
cegły. Gdzie tu fun?


Ja w sumie też nie rozumiem,ale ciągnie mnie do wznoszenia konstrukcji, budowania podziemnych tuneli, itp :)
Widać, że super grafika nie jest potrzebna by gra osiągnęła taki sukces. Tak jak pisałem, zastanawiam się nad zakupem, ale boję się, że mi się znudzi szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę filmików i... chyba się skuszę. Już mam w bani swój malutki projekt. Nie będę chyba żałował nawet jak odłożę na bok po tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:07, Tetlian napisał:

Szczerze, nie bardzo rozumiem fenomen tej gry. Na youtube widziałem kilka filmików i
nie robiły wrażenia. Ot np. jakiś gostek wlazł do kanciastej piramidy i usuwał z niej
cegły. Gdzie tu fun?


W to trzeba po prostu zagrać. :) Dopiero wtedy zrozumiesz ten fenomen. Albo i nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up potwierdzam! sam jak pierwszy raz zobaczyłem tą gre stwierdziłem, że to gniot. Po namowie kumpla i 5 min gry zmieniłem zdanie... Niestety, na razie jest zbyt mało rozbudowana i po jakichś 12-15 godzinach zaczyna się nudzic :> Mimo wszystko polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:07, Tetlian napisał:

Szczerze, nie bardzo rozumiem fenomen tej gry. Na youtube widziałem kilka filmików i
nie robiły wrażenia. Ot np. jakiś gostek wlazł do kanciastej piramidy i usuwał z niej
cegły. Gdzie tu fun?

Też nie rozumiem fenomenu gry, sprawia wrażenie nudniejszej niż grind w MMO. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na lan-party w towarzystwie trzech kumpli i kilku jointów...

Jeśli tylko masz wyobraźnię, to ta gra się nigdy nie znudzi. Kupiłem ją jak jeszcze była w wersji alfa i nie żałuję ani odrobinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fun jest ogromny, każdy może pograć nawet na najsłabszym kompie. Szczególnie fajnie się gra ze znajomymi, lub słuchając jakiegoś podcasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update''y robią się automatycznie, bez nich nie pograsz za bardzo, działa to tak jak w grach MMO. Tak, trzeba się zaopatrzyć w pochodnie, chyba że chcesz kilka minut czekać w jakimś kącie w totalnych ciemnościach ;) Grę szczerze polecam, czasami odechciewa mi się grać na myśl, ile jeszcze mam do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:11, Isildur napisał:

Ja w sumie też nie rozumiem,ale ciągnie mnie do wznoszenia konstrukcji, budowania podziemnych
tuneli, itp :)


Polecam klocki LEGO. Owszem, impreza dużo droższa, ale ma się i więcej swobody w budowaniu i więcej w tym magii. Ktoś może powiedzieć: ale w prawdziwych klockach nie ma elementu społecznościowego. Oczywiście że jest: wystarczy w Googlach wpisać "LUGpol".

Dnia 13.01.2011 o 12:11, Isildur napisał:

Widać, że super grafika nie jest potrzebna by gra osiągnęła taki sukces.


To z pewnością najbardziej spektakularny sukces ostatnich lat i jednocześnie pewien symbol - znak, że jest ciągle w tej branży miejsce na małe, ambitne, niezależne produkcje, które grywalnością wcale nie muszą ustępować StarCraftowi czy BlOps. Bardzo pocieszająca myśl biorąc pod uwagę, że deweloperzy najczęściej są konkretnie ruchani przez swoich wydawców - z czego my, przeciętni zjadacze bajtów, nie zdajemy sobie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam również grę Stranded i Stranded 2 grafika nie najlepsza ale gra się znakomicie, szkoda że tak krótka. Gra darmowa, zachęcam to zapoznania się z tą produkcją ;) Ma trochę wspólnego z Maincraftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:38, Piotrek54321 napisał:

Poczekam na wersję na Androida.

Owszem, poczekasz ;)

Dnia 13.01.2011 o 18:38, Piotrek54321 napisał:

Po prostu ta gra nie jest na komputer, za to na smartfona byłaby po prostu świetna

Na smartfona? Nie wyobrażam sobie gry w Minecrafta, ba, w jakiegokolwiek FPP na niewygodnym dotykowym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować