Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kogo zobaczymy w pierwszym DLC do Mortal Kombat?

26 postów w tym temacie

No właśnie, data premiery Mortal Kombat jeszcze jest nieznana a oni już pytają co zawrzeć w DLC. Litości i jeszcze raz litości. Po co zmieścić wszystko w podstawce skoro można napchać się kasą po premierze. Szkoda, że nie ma jakiejś instytucji pilnującej takie "wyłudzenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu dać grę bez postaci, żebyśmy mogli zobaczyć sobie intro i menu, a do tego dać możliwość kupienia każdej postaci jako DLC. Ja was proszę... :| Wszystko powinno być w podstawowej wersji gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcom gry proponowałbym lepszy pomysł - ogłosić konkurs wśród graczy na rysunek nowej postaci do MK, z zaznaczeniem, że jeden z pomysłów zostanie wykorzystany w grze, a zwycięzca oczywiście otrzyma swój egzemplarz nowej gry ;) Co myślicie? Może skrzyknąć się w kilku i puścić do nich parę wiadomości o takiej treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam nie mam twittera ani nic takiego, ale jeśli ktoś by mógł, to niech poprosi w moim imieniu o PacMana. Albo He-Mana. albo jakiegoś SheMale''a. może załapią nastawienie ludzi do ich polityki wobec DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dobre by były paczki z "kolejnych części", wiecie - MK4/Gold, MK DA, MK D, MK A. Te sprawy.
Ale skoro jednym z propozycji jest Rain, więc zapewne pierwszym DLC będzie paczka z resztą stuffu z MK3/UMK3 (lub z pierwszej trylogii w ogóle?).
===
P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję:

DLC1: Kapitan Planeta, Wodnik Szuwarek, Gąska Balbinka.
DLC2: Rumcajs, Krtek, Gozilla.
DLC3: Hans Kloss, Picachu, Andrzej Lepper.
DLC4: Kot Filemon, Cookie Monster, Justin Bieber.

Każde po 9,99 $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czyli gra jeszcze nie wyszła, ale już się zastanawiają co w DLC będzie...? No ludzie, zachowajcie choć resztki godności i udajcie, że zapomnieliście czegoś dodać i robicie dla tego DLC.

Ja bym chciał zobaczyć Justina Beibera (czy jak mu tam). Umiejętność specjalna - przywołanie jednorożca. Fajnie by też było gdyby przy "FATALITY" przeciwnika cięła na kawałeczki podwójna tęcza. I ja wcale, nie żartuje. Wiecie o ile więcej ludzi, by to kupiło? W tym ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować