Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Bulletstorm pod koniec stycznia

43 postów w tym temacie

Brak dema na PC to promowanie piractwa!!! Teraz żeby sprawdzić gierkę trzeba będzie pirata ściągnąć.
Bezmózgi tam pracują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 02:16, SimplyLucas napisał:

> Epic, nie People Can Fly.

People Can Fly

Epic to tylko wydawca !

Mam zasade że w absolutnie wszystki fps-y ( mniej i bardziej poważne ) gram na PC, więc
brak dema poraz kolejny boli..


Tak właściwie EA to wydawca a Epic tylko nadzoruje prace nad projektem i daje na pudełku swoje logo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ do gry jestem nastawiony raczej negatywnie (przy Painkillerze tegoż studia prawie usnąłem), to demo sprawdze koniecznie - a nuż zmienie opinię o tej produkcji :) ? Bo narazie reklamy, ktore serwuja marketingowcy z PCF (czy tam EA) są w takim "humor z gimnazjum mode on", że wręcz od tego tytułu odrzuca. Plus za wydanie dema - nowa marka, więc kupowanie w ciemno nie byłoby dobrym pomysłem. Decyzja o braku dema na PC niezrozumiała, ale nie wiem co tu mają do rzeczy konsolowcy ? Trollom w rodzaju Odbytnicy mogę tylko powiedzieć - pretensje kierujecie pod niewlaściwy adres, więc zamiast się pultać na forum, moze zadajcie sobie minimalny trud i napiszcie swoje żale tam gdzie trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No demko na konsoli to lubię, już od dawna FPSa nie odpalałem na PC i mam nadzieje że nic mnie do tego nie będzie ciągnęło ;). Więc konsole górą ! :P (eh że mówię to ja aż dziwne;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 23:21, Elton1 napisał:

To już kolejna gra bez dema na PC i ta sytuacja dziwi mnie coraz bardziej.


Skoro kolejna gra to sytuacja właśnie już powinna Cię nie dziwić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 10:01, Lordpilot napisał:

Ponieważ do gry jestem nastawiony raczej negatywnie (przy Painkillerze tegoż studia prawie
usnąłem), to demo sprawdze koniecznie - a nuż zmienie opinię o tej produkcji :) ? Bo
narazie reklamy, ktore serwuja marketingowcy z PCF (czy tam EA) są w takim "humor z
gimnazjum mode on", że wręcz od tego tytułu odrzuca.


Też mam mieszane uczucia, ale gra jest na tyle ciekawa, że chciałbym trochę bezmyślnie i z jajem pozabijać :P. Painkiller faktycznie był monotonny, ale ta gra wydaje się na prawdę niezła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimplyLucas wydawca jest EA wiec radze jeszcze raz poczytac o tym czym jest teraz PCF ... Napisze w skrocie PCF nalezy do rodziny Epic i jest jednym ze studiow gangu Capsa , Reina i Cliffiego B. :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 02:16, SimplyLucas napisał:

Epic to tylko wydawca !


Błąd - Epic nie jest wydawcą gry. Można co najwyżej powiedzieć, że Epic nad nią pracuje (bo PCF należy do Epic od parunastu miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 14:48, Konrad512 napisał:

Wydawcą jest EA. Epic w większości tworzy Bulletstorm. People Can Fly współpracuję.

Hahahaha, dobre... się uśmiałem... Z tego co piszesz to ta gra jest grą Epic a tak naprawdę to grę robi PCF które należy do "rodziny" developerskiej skupionej wokół Epic, Epic jest częścią EA które tą grę wydaje. Epic użycza engine''u i nadzoruje prace nad grą oraz służą naszym rodakom radą ale nie tworzą tej gry w takim stopniu jaki sugerujesz.
Jeszcze raz dla niekumatych, to PCF robi tą grę z drobną pomocą Epic a nie na odwrót.
Grę kupie na pewno, tylko z zakupem wstrzymam się do powrotu z obczyzny. Zobaczymy co nam chłopaki z PCF zafundują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że demko -znowu- ominie PC, co prawda na grę nie "czekam z niecierpliwością" ale rad bym sobie wyrobić o niej zdanie [za darmo;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można zacząć pomału przyzwyczajać się do braku dem na PC. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie będzie sprzyjać przychylnemu spojrzeniu na ten tytuł pecetowej braci.

Zresztą co tu dużo mówić najnowsza gra PCF to twór typowo nastawiony na konsole, wiadomo gdzie gra ma się sprzedać najlepiej. Znowu PieC traktowany będzie jako dodatkowe źródło $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 14:48, Konrad512 napisał:

Wydawcą jest EA. Epic w większości tworzy Bulletstorm. People Can Fly współpracuję.

Blad ! PCF tworzy w 90% ta gre ,a amerykanskie studio wspolpracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować