• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ostiego

GUILD WARS BRAK KLUCZA

Pytanie

Zamówiłem Guild Wars przez internet w sklepie GRAM.PL otwieram paczkę a tam pudełko które jest dość znisczone, co mnie już trochę zaniepokoiło.. i słusznie gdyż w pudełku niebyło KLUCZA DO GRY!!
Było po 19.00 więc telefonu w CDProjekcie/Gram.pl nikt nie odbierał, chciałem napisać do pomocy technicznej podałem klucz rejestracji elektronicznej i okazało się że został już użyty. Napisałem właśnie maila i czekam na odpowiedź. Jestem ciekaw kto mnie tam tak pięknie załatwił (ponad 100 złotych).
Chciałbym więc poinformowac was graczy i ekipe gram.pl że czuję się oszukany i mam nadzieję że problem ten jak najszybciej zostanie rozwiązany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

58 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.04.2006 o 20:53, Ostiego napisał:

Zamówiłem Guild Wars przez internet w sklepie GRAM.PL otwieram paczkę a tam pudełko które jest
dość znisczone, co mnie już trochę zaniepokoiło.. i słusznie gdyż w pudełku niebyło KLUCZA
DO GRY!!

Było po 19.00 więc telefonu w CDProjekcie/Gram.pl nikt nie odbierał, chciałem napisać do pomocy
technicznej podałem klucz rejestracji elektronicznej i okazało się że został już użyty. Napisałem
właśnie maila i czekam na odpowiedź. Jestem ciekaw kto mnie tam tak pięknie załatwił (ponad
100 złotych).
Chciałbym więc poinformowac was graczy i ekipe gram.pl że czuję się oszukany i mam nadzieję
że problem ten jak najszybciej zostanie rozwiązany!



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:04, olki77 napisał:

Brak klucza oznacza brak orginału


jeżeli kłamie to to może być pirat - ale jeżeli mówi ze ma to widocznie ma :) a teraz do Ostiego :) musisz poczekać i jutro sie do nich odezwać :) a ta nalepka która gwarantuje że nikt nie owierał pudełka jest zerwana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego w zapakowanym oryginale miałoby nie być klucza??? Może źle przeglądnołeś pudełko? Albo poprostu masz pirata i nie wiesz skąd wziąć klucz. Jeśli jednak naprawde nie ma klucza to czekaj na odpowiedźz CDP.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś dostałem paczkę mam numer faktury i numer zamówienia pudełko było zafoliowane ale bez naklejki. wyrażnie widać że było używane. Skoro mam date na fakturze a rejestracja elektroniczna była prędzej to chyba jasne że zostałem oszukany. nie jest to kwestja czy mi wierzycie czy nie, chciałem poprostu poinformować was że takie rzeczy mają miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:04, olki77 napisał:

Brak klucza oznacza brak orginału

O skąd ty to wiesz? Kluczów nie naklejają ludzie tylko maszyny, to jedno omsknięcie mogło się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesli podasz CDProjektowi dane z faktury to pewno dostaneisz klucz.

MI sie juz zdazalo dostac zly cd-key lub go nei dostac wcale. Dotychczas byly to gry cenegi i ea polska. Moze CDP idzie w ich slady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie jest wina CPD. Jeżli nie było ani klucza w środku, ani naklejki bezpieczeństwa to znaczy, że ktoś po prostu otwierał to pudełko i Ostiego został oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:24, Lailonn napisał:

Jesli podasz CDProjektowi dane z faktury to pewno dostaneisz klucz.

MI sie juz zdazalo dostac zly cd-key lub go nei dostac wcale. Dotychczas byly to gry cenegi
i ea polska. Moze CDP idzie w ich slady? :P


No właśnie licze na to że problem ten zostanie dzieki dokumentacji rozwiązany. Jedyny ból (no poza pieniędzmi) to ten że nie pogram sobie, a tak sie napaliłem na ta gre=) grałem w Faction gdy był za darmo i postanowłem wydać 3 dniwą pracę na tą gre bo jest naprawdę rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:26, glizda101 napisał:

To nie jest wina CPD. Jeżli nie było ani klucza w środku, ani naklejki bezpieczeństwa to znaczy,
że ktoś po prostu otwierał to pudełko i Ostiego został oszukany.



No właśnie tylko kto? Zapewne ktoś z pracowników gram.pl, bo chyba nie koleś z masterlinka, ale najciekawsze że pudełko mimo swojego stanu było zapakowane we folie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:39, Arclight napisał:

Prędzej stało się to w magazynie Masterlinka niż w CDP. W firmach kurierskich dzieją się cuda.


Tylko że widać po książeczkach i plytach że nie są nowe, pozatym każdą paczke musieliby chyba przeglądać. Podejrzewam że może ktoś w gram.pl zbija na tym interes. Z drugiej strony byłoby chyba więcej takich zgłoszeń.
Możliwe że mam mega pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 21:47, Ostiego napisał:

Tylko że widać po książeczkach i plytach że nie są nowe, pozatym każdą paczke musieliby chyba
przeglądać. Podejrzewam że może ktoś w gram.pl zbija na tym interes. Z drugiej strony byłoby
chyba więcej takich zgłoszeń.
Możliwe że mam mega pecha.


Chłopie ekipa gram.pl nawet tych paczek na oczy nie widzi. One idą z magazynu. Byłem w CDP i nie wiem gdzie oni by te wszystkie gry trzymali, chyba w podłodze :).

Zadzwoń do nich w poniedziałek, a na pewno otrzymasz rzetelną, profesjonalną pomoc. Jeśłi posiadasz oryginalną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 20:53, Ostiego napisał:

Zamówiłem Guild Wars przez internet w sklepie GRAM.PL otwieram paczkę a tam pudełko które jest
dość znisczone, co mnie już trochę zaniepokoiło.. i słusznie gdyż w pudełku niebyło KLUCZA
DO GRY!!

Było po 19.00 więc telefonu w CDProjekcie/Gram.pl nikt nie odbierał, chciałem napisać do pomocy
technicznej podałem klucz rejestracji elektronicznej i okazało się że został już użyty. Napisałem
właśnie maila i czekam na odpowiedź. Jestem ciekaw kto mnie tam tak pięknie załatwił (ponad
100 złotych).
Chciałbym więc poinformowac was graczy i ekipe gram.pl że czuję się oszukany i mam nadzieję
że problem ten jak najszybciej zostanie rozwiązany!


ALE SCIEMA czemu piszesz ze bylo po 19.00 pewnie masz pirata i chcesz jakos zgarnac klucza! zniszczona? porypalo cie!? to jset sklep ! moze jeszcze uzywana? LOL pirat max pewnie kupules na allegro za 19 zl i masz co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomyśl zanim coś napiszesz i nie obrażaj innych bezpodstawnie, bo to może się dla Ciebie źle skończyć. Ostiego napisał, że było po GODZINIE 19.00 (można też powiedzieć siódma wieczorem). Nie, że zapłacił za grę 19 złotych. Sądzę także, że słowa "LOL pirat max" są nieadekwatne to treści jakielkowiek poważnej dyskusji i przez większość osób mogą zostać niezrozumiane. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest po prostu żałosne, ludzie opamiętajcie się! Dlaczego od razu oskarżacie chłopaka o piractwo!? Pomyslcie logcznie zanim cos napiszecie, skoro nie jestescie w stanie pomoc to nie piszcie bzdur przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 23:04, ArtuRPGpl napisał:

> Zamówiłem Guild Wars przez internet w sklepie GRAM.PL otwieram paczkę a tam pudełko które
jest
> dość znisczone, co mnie już trochę zaniepokoiło.. i słusznie gdyż w pudełku niebyło
KLUCZA
> DO GRY!!

> Było po 19.00 więc telefonu w CDProjekcie/Gram.pl nikt nie odbierał, chciałem napisać
do pomocy
> technicznej podałem klucz rejestracji elektronicznej i okazało się że został już użyty.
Napisałem
> właśnie maila i czekam na odpowiedź. Jestem ciekaw kto mnie tam tak pięknie załatwił (ponad

> 100 złotych).
> Chciałbym więc poinformowac was graczy i ekipe gram.pl że czuję się oszukany i mam nadzieję

> że problem ten jak najszybciej zostanie rozwiązany!

ALE SCIEMA czemu piszesz ze bylo po 19.00 pewnie masz pirata i chcesz jakos zgarnac klucza!
zniszczona? porypalo cie!? to jset sklep ! moze jeszcze uzywana? LOL pirat max pewnie kupules
na allegro za 19 zl i masz co masz

Wyrażenie: "LOL pirat max" mnie rozwaliło ;] A swoją drogą to chodziło o godzinę o nie o kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 23:11, glizda101 napisał:

Pomyśl zanim coś napiszesz i nie obrażaj innych bezpodstawnie, bo to może się dla Ciebie źle
skończyć. Ostiego napisał, że było po GODZINIE 19.00 (można też powiedzieć siódma wieczorem).
Nie, że zapłacił za grę 19 złotych. Sądzę także, że słowa "LOL pirat max" są nieadekwatne to
treści jakielkowiek poważnej dyskusji i przez większość osób mogą zostać niezrozumiane. Dziękuję.


Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować