• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Połączenie z serwerem FTP [Rozwiązany]

Pytanie

Witam. Wraz z moją szkołą bierzemy udział w programie TEEN TV. Polega on mniej więcej na robieniu filmów i wysylaniu ich w rozszerzeniu flv na serwer ftp. Jako, że Włosi są głównym mózgiem operacji to przysłali mi dane potrzebne do takowego transferu. Otóż miałem już do czynienia z takimi czynnościami. Zazwyczaj rozwiązywałem to przez Total Commandera. Wchodze w połączenia FTP, wpisuję nazwę hosta, użytkownika, hasło i zadowolony czekam na połączenie a tu bach! Za żadne skarby nie może wywołać połączenia... Próbowałem ze wszystkim
-Blokada Firewall
-Antywirus
-Pasywny transfer
i wiele innych porad jak to rozwiązać. I teraz pojawia się moja prośba. Jeśli jest ktoś skory pomóc i zna się trochę na rzeczy. To prosiłbym o kontakt przez GG 10216033. Podam dane potrzebne do połączenia z serwerem w celu sprawdzenia czy tylko u mnie tak się dzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 15.01.2011 o 11:45, FoZz napisał:

Witam. Wraz z moją szkołą bierzemy udział w programie TEEN TV. Polega on mniej więcej
na robieniu filmów i wysylaniu ich w rozszerzeniu flv na serwer ftp. Jako, że Włosi są
głównym mózgiem operacji to przysłali mi dane potrzebne do takowego transferu. Otóż miałem
już do czynienia z takimi czynnościami. Zazwyczaj rozwiązywałem to przez Total Commandera.
Wchodze w połączenia FTP, wpisuję nazwę hosta, użytkownika, hasło i zadowolony czekam
na połączenie a tu bach! Za żadne skarby nie może wywołać połączenia... Próbowałem ze
wszystkim
-Blokada Firewall
-Antywirus
-Pasywny transfer
i wiele innych porad jak to rozwiązać. I teraz pojawia się moja prośba. Jeśli jest ktoś
skory pomóc i zna się trochę na rzeczy. To prosiłbym o kontakt przez GG 10216033. Podam
dane potrzebne do połączenia z serwerem w celu sprawdzenia czy tylko u mnie tak się dzieję.


Problem rozwiązany ;) Temat można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować