• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bonaventtura

problem z gta iv, social club

Pytanie

witam, mam problem. O tuż, zainstalowałem sobie GTA iv (oryginał) oraz social club na moim kompie (windows xp, service pack 3), gdy włączam grę otwiera się social club,jestem zalogowany,naciskam play i wtedy social club znika jak by się gra miała włączyć i wtedy znów włącza ,i się social club. Błagam pomóżcie kiedyś mi już działało a teraz nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.01.2011 o 19:55, Bonaventtura napisał:

witam, mam problem. O tuż, zainstalowałem sobie GTA iv (oryginał) oraz social club na
moim kompie (windows xp, service pack 3), gdy włączam grę otwiera się social club,jestem
zalogowany,naciskam play i wtedy social club znika jak by się gra miała włączyć i wtedy
znów włącza ,i się social club. Błagam pomóżcie kiedyś mi już działało a teraz nie wiem
o co chodzi


Hmn ciekawy problem. Może zrób reinstal Social Clubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

już robiłem, nawet kilka razy.
zaktualizowałem nowym patchem ale to też nic nie dało, teraz zainstałowałem nowy net.framework i też nic, teraz po jeszcze jednej przeinstalce naciskam play i znówm to samo chwilka, czarne okno i social club ponownie się załącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2011 o 02:55, Bonaventtura napisał:

już robiłem, nawet kilka razy.
zaktualizowałem nowym patchem ale to też nic nie dało, teraz zainstałowałem nowy net.framework
i też nic, teraz po jeszcze jednej przeinstalce naciskam play i znówm to samo chwilka,
czarne okno i social club ponownie się załącza..


Hmn... A sprawdzałeś czy płyta nie jest np. Uszkodzona czy jest porysowana ? Czasem podczas instalacji coś może przez porysowanie uciec i koniec...
A druga opcja to może szukałeś coś po plikach i przez przypadek coś usunąłeś czy poprzestawiałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2011 o 02:55, Bonaventtura napisał:

już robiłem, nawet kilka razy.
zaktualizowałem nowym patchem ale to też nic nie dało, teraz zainstałowałem nowy net.framework
i też nic, teraz po jeszcze jednej przeinstalce naciskam play i znówm to samo chwilka,
czarne okno i social club ponownie się załącza...


Ściągnij patch 1.0.6.0 z tego co mi wiadome po nim Social Club nie jest już wymagany .

Net Framework 3.5, jeśli to nie pomoże przeinstaluj grę na inną partycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.01.2011 o 10:47, The_Deker_10 napisał:

Hmn... A sprawdzałeś czy płyta nie jest np. Uszkodzona czy jest porysowana ? Czasem podczas


Tak jak wspomniał kolega wyżej, może to być wina twojej płyty, skopiuj całą zawartość na dysk twardy, i z poziomu PC zainstaluj grę ponownie. Wtedy będziemy mieli 99% pewności, ze to nie płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować