Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 3 - zobacz fragment co-opa w akcji

19 postów w tym temacie

Ten Co-op w ogóle wygląda strasznie nudnawo, a tak poza tym uważam że ta czerwona postać jest beznadziejna i sprawia wrażenie nie zniszczalnego. Gry na pewno nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tej marki jedynka była naprawdę świetna dwójka wypadała gorzej ale też dawała rade ale to to zapowiada się bardzo kiepsko :( Nie mogę odżałować że to tak popsuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Przeszedłem pierwszą część baaardzo mi się spodobało.. Kupiłem Project Origin.. IMO jest jeszcze lepsze niż FEAR.. Jest może mniej straszne.. Ale akurat to mnie najmniej obchodzi. A co do F.3.A.R... To mam nadzieję, że gra jest lepsza niż ta pokazywana na gameplayach.. -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra słaba bo robi ją inna firma niż Monolith i wydawcą gry jest Warner Bros Interactive więc wszyscy wiemy że to będzie niezły shit a nie hit : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 23:07, vegost napisał:

Gra słaba bo robi ją inna firma niż Monolith i wydawcą gry jest Warner Bros Interactive
więc wszyscy wiemy że to będzie niezły shit a nie hit : )

Warner wydał dwójkę, z pod ręki Monolith, którego są właścicielem od 2004 roku. Gdzie jedynka wyszła w 2k5. Więc co ma do tego wydawca?

Co do samego Day 1 Studios... No cóż. Dorobku imponującego nie mają, chociaż pracowali przy portach jedynki. Szczerze mówiąc lata mi kto robi tę grę. Najważniejsze było ogólne założenie. Ten klimat osaczenia mimo, że nikogo nie ma w pobliżu i nagle intensywna akcja. Patrząc po jakiś tam gameplayach co znalazłem to nie jest aż tak źle. Otwarte nieco jasne przestrzenie, mechy, więcej dziwnych stworów w sumie nie wygląda zbyt zachęcająco... Z tego co rozumiem to protagonista i antagonista jedynki teraz działają razem? Nie wiem jak Paxton w ogóle ożył w extraction point, dlatego nawet nie będę pisał o dziwacznej fabule, której sami japończycy by się nie powstydzili. Jednak pokierowanie tym doskonalszym bratem moim zdaniem jest fajnym motywem. Ten co-op wygląda nawet ok.

Jednak co mnie najbardziej rozśmieszyło to narzekania kilku osób na to, że grafika jest słaba. Pff...

Podsumowując... Jak dla mnie FEAR mógł zakończyć się spokojnie na jedynce. Ewentualnie gdyby Paxton nie zginął w jedynce, to dodatek też byłby świetny. Teraz ogólnie na świecie, a na pewno w okolicach laboratoriów gdzie była przetrzymywana Alma panuje chaos, więc teoretycznie gra rozwija się w odpowiednim kierunku. No bo ile można patrzeć jak jakiś oddział boryka się z problemami przeżycia, wykonania jakiegoś zadania, które z powodu nadprzyrodzonej natury wydaje się być niemożliwe? Czy mi się F3AR podoba? Nie koniecznie. Jednak Warner akurat nie ma tutaj nic do rzeczy. Przypomnę, że są właścicielami Monolith na rok przed wypuszczeniem jedynki, byli wydawcami dwójki, która nie była taka zła, ale wprowadzenie tych różnych mutantów wydało mi się głupie i bez sensu. Choć wprowadzało taki element survivalowy, bo oprócz opróżniania magazynków w wrogów i podnoszenia następnych, mieliśmy pewien zgryz z twardszymi przeciwnikami, którzy nie zostawiali po sobie amunicji. Co z punktu widzenia samej rozgrywki było akurat fajne. W ogóle nawet nie wiem kim my tam gramy. No, ale mniejsza.
Więc powiedz mi. Co ma do tego Warner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ironia]Jakby L4D wygladal pieknie[/ironia]

To jest dosc wczesny projekt, ale ma ciekawe zalozenia czyt. potencjał. Nie skreslalbym ^^
Zobaczymy co premiera przyniesie. Moze bedzie takim czarnym koniem 2011 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Korvino Extraction Point nie ma tu nic do znaczenia, to była gra całkiem innego studia i Monolith oficjalnie odciął się od tej wersji. Innymi słowy, do sagi FEAR''a można zaliczyć tylko F1, F2 i teraz F3 :)

A co do Fettela, to serio dziwne i nieco głupie to jest :/ Raz, że znowu wstaje z grobu, dwa że współpracuje z Pointmen''em... :/

No nic, trzeba miec nadzieje, że Monolith nie pozwoli zepsuć renomy swojej gry bo jak na razie obie części były bardzo interesujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować