• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kub3noS

Karta rejestracji elektronicznej - Dzisiaj [Wyjaśnione]

Pytanie

Witam. Otóż mam trzy karty rejestracji elektronicznej i nie wiem co z nimi zrobić. Przejrzałem tematy o podobnej nazwie i opisane tam były wskazówki jak wykorzystać wPLN. Jednakże, jeśli kliknę zielony plusik z napisem "Zarejestruj grę" przenosi mnie do logowania na stronę. Od kolegi słyszałem, że gram.pl nie rozdaje już tych kart. Czy to oznacza, że moje wirtualne pieniądze straciły na ważności, i nadają się tylko do wyrzucenia? Próbowałem też wpisać klucz w koszyku jako kod promocyjny, ale mój klucz posiada za dużo znaków. Help pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.01.2011 o 20:09, Kub3noS napisał:

Witam. Otóż mam trzy karty rejestracji elektronicznej i nie wiem co z nimi zrobić. Przejrzałem
tematy o podobnej nazwie i opisane tam były wskazówki jak wykorzystać wPLN. Jednakże,
jeśli kliknę zielony plusik z napisem "Zarejestruj grę" przenosi mnie do logowania na
stronę. Od kolegi słyszałem, że gram.pl nie rozdaje już tych kart. Czy to oznacza, że
moje wirtualne pieniądze straciły na ważności, i nadają się tylko do wyrzucenia? Próbowałem
też wpisać klucz w koszyku jako kod promocyjny, ale mój klucz posiada za dużo znaków.
Help pls.

http://www.cdprojekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wPLNy były na gram.pl za czasów, kiedy serwisem władał CD Projekt. Kiedy CDP i gram.pl się rozdzieliły, pierwsza firma założyła CDProgram. Polegał on na tym, że za zarejestrowane kody otrzymywało się punkty, które można było wymienić na nagrody z katalogu gog.com. Niestety, już jakiś czas temu CDProgram został zamknięty. W chwili obecnej nie ma możliwości wykorzytania ani wPLN, ani CDPunktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować