Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne. Nie będzie dema Bulletstorm na pecety...

235 postów w tym temacie

Kompletnie nie rozumiem, co ma piractwo do dema, czyli darmowej próbki.
Moim zdaniem, może mieć raczej wpływ na większe piracenie, a nie odwrotnie. Ale co ja tam sobie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:24, Shreder67 napisał:

Co ma demo do piractwa?

IMO pytanie powinno być postawione odwrotnie. Co ma piractwo do dema? Bo demo z pewnością wpływa w minimalnym stopniu na zmniejszenie piractwa - powiedzmy chcę obczaić Bulletstorma to ściągam demo, a nie full z torrentów. Widać EA/Epic sądzi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili przecież,że nie długo wydadzą płatne dema... Myśle,że komputerowcy by sie tak wk*rwili gdyby to demo było płatne,i zrezygnowali z takiej opcji. Nie rozumiem czemu tylko na konsolach będzie to darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma wątpliwości, że Bulletstorm na PC będzie kolejną cienką konwersją z wersji xboxowej. Innego uzasadnienia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsadźcie se w du.. tego Bulletstroma , jak ktoś nie szanuje mnie jako pecetowego gracza to niech nie oczekuje , że ja będę go szanował.
Poza tym to w końcu fps , a w fpsy gra sie na kompie i już tak samo jak w slashery winno sie grać na konsoli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:26, szypek26 napisał:

Moim zdaniem, może mieć raczej wpływ na większe piracenie, a nie odwrotnie. Ale co ja
tam sobie mogę...


Tylko widzisz. Ci, co od początku chcieli ściągnać zrobią to z demem czy bez. Ci, co chcą kupić w ciemno kupią z demem czy bez. Ale teraz masz jakąś grupę ludzi, którzy wolą sprawdzić produkt przed zakupem. I ci teraz najpierw ściagną, podbijając sztucznie cyferki na torrentach. A tak by nie podbili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skala piractwa na PC,.. a na konsolach to co obecnie się dzieje z PS3? Nie ma dema? To sobie każdy sam zrobi "demo". Mnie Buletsztorm nie obchodzi, ale to podejście jest żałosne (Dead Space 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2011 o 20:50, Bambusek napisał:

Tylko widzisz. Ci, co od początku chcieli ściągnać zrobią to z demem czy bez. Ci, co
chcą kupić w ciemno kupią z demem czy bez. Ale teraz masz jakąś grupę ludzi, którzy wolą
sprawdzić produkt przed zakupem. I ci teraz najpierw ściagną, podbijając sztucznie cyferki
na torrentach. A tak by nie podbili.

No właśnie niektórzy ciągną z torrentów wszystko co nowe , byleby ściągnąć , nie ważne , że gra jest gniotem, w końcu jest za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ochotę zrezygnować z preordera.

Podejście EA dość żałosne, brak dema podbije jedynie ilość ściągniętych egzemplarzy z torrentów, założe się że część ludzi będzie chciała sprawdzić grę przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahahahhahahahhahahahhahahhhahhaa(...)hahahahahaha
A na konsolach to nie ma piractwa?
I co ma demo do piractwa? Sprzedawać je będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Po co te zmartwienia? Trzeba się przyzwyczaić, bo to standard będzie. Ja już dawno mam zasadę: Nie ma dema, nie ma kasy. :) Każdy wie o co chodzi...
Obejdę się bez tego, bo do życia to niepotrzebne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:44, Net_com napisał:

Wsadźcie se w du.. tego Bulletstroma , jak ktoś nie szanuje mnie jako pecetowego gracza
to niech nie oczekuje , że ja będę go szanował.
Poza tym to w końcu fps , a w fpsy gra sie na kompie i już tak samo jak w slashery winno
sie grać na konsoli ...


Tyle tylko że to nie jest kwestia jednego " Bulletstorma " - " Dead Space 2 " też nie dostał PC - towego dema wiec jest to jakaś grubsza strategia EA
a w slashery można grać na PC,trzeba tylko mieć pada - ja gram i w SWTFU czy w " Darksiders ".

A co do " Bulletstorma " - i tak miałem kupić grę w ciemno na PC ale oczywiście sprawdzę sobie demko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 21:02, YoRRu napisał:

ahahahahhahahahhahahahhahahhhahhaa(...)hahahahahaha
A na konsolach to nie ma piractwa?
I co ma demo do piractwa? Sprzedawać je będą?


Ludzie sobie probuja usprawiedliwic swoje czyny brakiem dema . Znalezli sobie powod aby tylko nie zaplacic . Watpie aby ci ktorzy sciagaja wersje torentowa siegneli po legala . Wynajda kolejne powody aby tego nie zrobic i dalej grac w kopie z warezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować