Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne. Nie będzie dema Bulletstorm na pecety...

235 postów w tym temacie

Już któraś z kolei gra omija PC wersja demo oczywiście ŻAL i pewnie jeszcze powiedzą że na PC wyjdzie później ZAL to wku**** mam dość


"MAMOO!!! Kup Mi Xbox-a na urodziny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Watpie aby ci ktorzy sciagaja wersje torentowa siegneli po legala.
>Wynajda kolejne powody aby tego nie zrobic i dalej grac w kopie z warezow.

TU SIĘ BARDZO MYŚLISZ SZANOWNY KOLEGO!
U mnie koronnym przykładem był dylemat BLUR vs Split/Second. BLUR po pograniu w niego ok 3-4 dni został zakupiony. I nie żałuję. Naprawdę, są ludzie (gracze), którzy szanują pracę programistów. Sztucznie nabity licznik Rapidshare i tak jest niewymierny - bo grę kupiłem i takich jak ja jest wielu...
Co jeśli bym nie kupił? I tak bym nie grał w BLUR dłużej niż te kilka dni.
Są gry, że kupię w ciemno nawet złożyłem pre order TEST DRIVE, DEUS EX... ale co z grami 50/50...?
Nie dają dem bo myślą, że właśnie większość tak właśnie przetestuje ich produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA i EPIC załamują mnie swoim idiotycznym myśleniem.Co oni myślą że dam się nabrać na jakieś brednie że gry na pcta sa za bardzo piracone.Po prostu olali sprawę i tyle.Co demo ma do piractwa.I zostaje jeszcze jedno pytanie.Dlaczego EA sie dziwi że oni tak dobrze nie zarabiają jak activioson.Zauważyłem że pctowcy też powoli zaczynają olewac EA.I dobrze.Jeśli tylko gry na konsole bedę się całkiem dobrze sprzedawać to w koncu EA padnie.Jeśli tak dalej bedą robic jak tera to życzę powodzenia w utrzymaniu tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 21:25, Kajmal napisał:

Jeśli tylko gry na konsole bedę się całkiem dobrze sprzedawać to w koncu
EA padnie.Jeśli tak dalej bedą robic jak tera to życzę powodzenia w utrzymaniu tej branży


No chyba jednak nie, bo to właśnie z konsol się głównie utrzymują. To główne rynki napędzają u nich biznes, a w tychże rynkach PC jest kwestią marginalną. PC utrzymuje tylko jeszcze w krajach rozwijających się w tym w Polsce. I to w tych krajach robiona jest ta sprzedaż, tyle, że jeśli będą tak robić to ludzie prędzej przeniosą się na konsole niż będą dawali się olewać (tutaj chodzi o uczciwych graczy, ale nie Polaków, którzy zaprą się dla zasady ;) ), a wtedy wzrośnie sprzedaż gier konsolowych o tą właśnie uciekającą cząstkę, czyli nie stracą nic, a piraci tak czy inaczej zostaną, bo takie decyzje nie uderzają w nich, bo oni i tak ściągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dema Arcanii na PC dowiedziałem się tylko że muszę kartę graficzną zmienić ... zanim zakupię gierkę :)
W zasadzie ja wyznaję zasadę że demo co najwyżej pozwala sprawdzić grafikę , przynajmniej większość tak robi.
Poczekam na recenzje , szczególnie graczy ... innym nie do końca wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ma wspólne piractwo do dema?
to że jak pobierzemy demo to możemy ocenić grę i kupić ją/nie kupić
a jak nie ma dema to musimy kupować w ciemno

skok na kase i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dema nie kupię i tyle. Jedynymi grami które chyba kupię w ciemno to są.

1)DoW II: Retribution - będzie IG i tyle mnie to obchodzi natomiast co relic skopie (jak zwykle zresztą) to balans i optymalizację.
2)Brink - niby cicho o niej i małe i zainteresowanie ale Splash Damage robi gierkę(twórcy ET,ET:quake wars) robią na ID tech 4 (stylowo podobne do TF2) która będzie przypominać ich dotychczasowe twory - Atack&Defend, z nutką Mirror Edge(styl poruszania).

I prędzej tym twórcom zaufam niż pchanie się w tą entą wersję rozwojową Painkiller''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przygotować demo na konsole jest taniej i mniejsza szansa że ktoś zdobędzie wiedzę zdobytą na niezabezpieczonych plikach wersji demo do przygotowania pirata pełnej. taki rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ich podejście.

PC jest w porównaniu do konsol prawdziwą udręką dla programisty, ponieważ nie istnieje tu coś takiego, jak jedna konfiguracja. Każdy komputer jest inny, co powoduje, że dziesiątki programistów musi spędzać TYGODNIE nad optymalizacją. Dlatego lepiej do końca siedzieć i optymalizować, niż wypuszczać demo.

Epic zna też Internet. Wie, że jeśli wypuściłoby na PC demo gry jeszcze nie do końca zrobionej (czyli najprawdopodobniej niezoptymalizowanej), to w ciągu pikosekundy od pojawienia się dema na serwerach zostaliby obrzuceni taką ilością błota i bluzgów, że nie wygrzebali by się z nich przez tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie :P A na poważnie, to twórcy są zwyczajnie leniwi. Kilka lat temu jak kupowałem CD-Action to zawsze miałem krążek wypchany demami. A teraz? Jeśli jest chociaż jedno, to już można uznać numer za wyjątkowy.

Może po prostu trzeba przestać kupować gry, to ktoś się ogarnie i zacznie poważnie traktować potencjalnych klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne demo którego nie będzie na PC. Dlaczego? Według mnie PC to platforma na której dema są najbardziej potrzebne. Głównie do tego aby posłużyły jako swoisty benchmark, co by sprawdzić jak gra będzie działać na naszym sprzęcie. Chyba że twórcy biorą pod uwagę opcję że dana liczba kupi grę w ciemno, a okaże się iż ich sprzęt nie jest w stanie tej gry uciągnąć a tak czy inaczej swoją kasę dostaną bo kolejna kopia sprzedana. Może nie wydają dema aby nie zniechęcić przeciętnego PCtowego odbiorcy tym iż gra może haczyć na jego komputerze, a sprawdzi to dopiero po kupieniu pełnej wersji, ale wydaje mi się to raczej mało prawdopodobne.
Jak to skomentował ktoś na innej stronie
"Demo PCtowe pojawi się ale...następnego dnia po premierze na torrentach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 22:20, Vangel napisał:

Nic nie będzie :P A na poważnie, to twórcy są zwyczajnie leniwi. Kilka lat temu jak kupowałem
CD-Action to zawsze miałem krążek wypchany demami. A teraz? Jeśli jest chociaż jedno,
to już można uznać numer za wyjątkowy.

Ty to nazywasz lenistwem, ja to nazywam tym, że dema nie mają już po 50 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to "cos" im "gdzies". skoro tak, to nie ma szans na zakup premierowki, zaczekam az stanieje do tych 25zl, dla ktorych mozna podjac ryzyko zakupu w ciemno.
juz zaczalem odzywkiwac wiare w EA, a tu znowu zaczynaja nas traktowac jako "tych mniej waznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:44, Net_com napisał:

Wsadźcie se w du.. tego Bulletstroma , jak ktoś nie szanuje mnie jako pecetowego gracza
to niech nie oczekuje , że ja będę go szanował.
Poza tym to w końcu fps , a w fpsy gra sie na kompie i już tak samo jak w slashery winno
sie grać na konsoli ...

Ech... A GTA IV masz/nie masz nic przeciwko posiadaniu? Bo przecież nie dali dema i to nikomu go nie dali!!! Toż to akandal i brak szacunku dla konsumenta!
Nie wystarczy wam intuicja i recenzje? Bo mi wystarcza i mnie ten sposób nie zawodzi. Z dem korzystam baardzo rzadko, nie wspominając już o piraceniu które uważam za obrzydliwe i nie fair.

PS. Słuchaj, grałem w FPSy na konsoli i było mi wygodnie. Ale ze mnie dziwadełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować