Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne. Nie będzie dema Bulletstorm na pecety...

235 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 11:56, Tenebrael napisał:

> ale to i tak lepiej niż w wersji pc - wbijesz cd-keya i już klops - gry normalnie
nie
> da się odsprzedać.

Można, można :) Wystarczy, że grę zarejestrujesz na osobnym koncie, i odsprzedajesz razem
z tymże kontem.

A z ciekawości, jak jest na konsolach? Tu również jest możliwość tworzenia większej ilości
kont (np po jednym na każdą grę), czy też konto jest przypisane do konsoli? Bo powiem
szczerze, że nie wiem, tyle, co grałem na konsoli, to tworzyłem jedno konto, więc nie
wiem, jak z możliwością tworzenia większej ilości.


no właśnie dlatego napisałem, że NORMALNIE nie da się odprzedać. Babrać się w nowych kontach oczywiście można, ale nie jest to ani wygodne, ani popierane przez developerów.

tzn. chodzi Ci o samą usługę xbox live/ playstation network? Tak, można mieć kilka kont - niektórzy właśnie ten sposób wykorzystują do kupowania w kilka osób dodatków dlc czy jakiś mniejszych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:18, Zgreed66 napisał:


Przykład? Jak dla mnie jest kropka w kropkę to samo. Ewentualnie PCtowcy sami na lewo
odblokowują.

" Fallout 3 - GOTY "
" Borderlands - GOTY "
" Oblivion - GOTY "
" Mafia II " - ostatnio wydana kompletna wersja

oczywiście,na takie wydania trzeba poczekać,ale jednak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą ale w obu przypadkach można wybrać,jaka wersję gry chce się kupić

dobrym przykładem są gry od EA które mają odblokowane jakieś zawartości w dniu premiery lub dostają darmowe DLC - ME2 czy DAO - co prawda niewiele tego ale coś tam jest.

Ja osobiście nie kupiłem żadnego DLC i nie narzekam - najgorsze są jednak takie rzeczy,jak producent wycina istotną część z gry lub jej fragment - zakończenie PoP 2008 lub miasto w " Arcanii ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64547&pid=208

Mi chodzi o róznice miedzy konsolą, gdzie PCet ma lepiej, a konsola gorzej.
To, ze Dragon Age mial ~poł roku opoznienia i dali 2dlc i hipka bedacego linkiem do zakupu DLC, to calkiem co innego.
Swoją drogą jak juz sie tak spoznili to mogliby dac juz wszystkie 3 za free.

Mass Effect, tak masz czesc dlc jak miales ta karte cerberusa, ale konsola jej nie miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź jest prosta :D czy wy nie wiecie że udostępniając demo jest udostępniany bez żadnych zabezpieczeń plik exe, małe poprawki modyfikacje i crack gotowy w pare minut :D a tak bedą musieli crackerzy dłużej pomęczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.01.2011 o 13:32, Zgreed66 napisał:

Mass Effect, tak masz czesc dlc jak miales ta karte cerberusa, ale konsola jej nie miala?


Miała - mam wersję konsolową (X360) ME2 (angielska) - karta Cerberusa była w zestawie (bez jaj - dlaczego miałoby jej nie być ?)

Dostalem też dodatkowy "bonus" od EA :) Chłopcy z tej korporacji "sfailowali" i przez jeden dzień WSZYSTKIE DLC z preorderów (jakieś zbroje, broń, etc.) były na live za darmo :) Zdążyłem ściągnąć zanim się pokapowali (nie ja jeden) przez co stałem się posiadaczem wersji uber-kolekcjonerskiej ;-))) Pisałem o tym zresztą kiedyś na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 13:44, Lordpilot napisał:

Mass Effect, tak masz czesc dlc jak miales ta karte cerberusa, ale konsola jej nie miala?


Wiem, ze miała. To akurat pytanie retoryczne xD

Dnia 18.01.2011 o 13:44, Lordpilot napisał:

Dostalem też dodatkowy "bonus" od EA :) Chłopcy z tej korporacji "sfailowali" i przez
jeden dzień WSZYSTKIE DLC z preorderów (jakieś zbroje, broń, etc.) były na live za darmo
:) Zdążyłem ściągnąć zanim się pokapowali (nie ja jeden) przez co stałem się posiadaczem
wersji uber-kolekcjonerskiej ;-))) Pisałem o tym zresztą kiedyś na gramsajcie.


W Cabal Online, jak raz wystapiły bledy z platnosciami (z ich winy, ze dostalo sie wiecej waluty jak powinno) to banowali konta i trzeba było wyslac tickety, ze sie w tym palcow nie maczalo. Ogólem kupa srania sie GMami.
Oczywiscie nadwyzki potem pousuwali xD
taki offtop, ale jednak sa "firemki" co maja inne podejscie do klientow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 12:13, Kreek napisał:

no właśnie dlatego napisałem, że NORMALNIE nie da się odprzedać. Babrać się w nowych
kontach oczywiście można,


Znaczy się wiesz, dla mnie takie zakłądanie osobnych kont jest czymś absolutnie normalnym, jeśli (a) nie jestem pewien, czy gra mi się spodoba lub (b) wiem, że jak przejdę to będę chciał odsprzedać. Tak więc zależy, co zawiera dla kogo definicja "normlaności" :)

Dnia 18.01.2011 o 12:13, Kreek napisał:

ale nie jest to ani wygodne


Czy ja wiem? Ja sobie do każdej gry do pudełka wsadzam karteczkę, z loginem i hasłem do tego konta, na którym akurat grę mam. Nie jest to specjalnie uciążliwe.

>ani popierane przez developerów.

A to mnie akurat absolutnie wisi i powiewa. Przeze mnie z kolei nie jest popierana konieczność rejestracji. A mimo to developer to robi. Więc ja również nie interesuję się tym, co też developer popiera, a co nie, tylko skoro on chce LEGALNIE ograniczyć moje pole działania, to ja również LEGALNIE znajduję sposób na ominięcie tego ograniczenia :)

Dnia 18.01.2011 o 12:13, Kreek napisał:

tzn. chodzi Ci o samą usługę xbox live/ playstation network? Tak, można mieć kilka kont
- niektórzy właśnie ten sposób wykorzystują do kupowania w kilka osób dodatków dlc czy
jakiś mniejszych gierek.


Chodzi mi o to, czy np mogę mieć 2 konta EA obsługiwane z jednego Xklocka. Rozsądek podpowiada mi, ze tak, ale kto ich tam wie, co wymyślili, stąd pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:07, Henrar napisał:

Na forum EPIC zrobił się niezły shitstorm - i co? Teraz nie ma śladu po tamtych tematach,
wyczyścili wszystko :/


Dobrze! Cenzura musi być, nie wolno udostępniać niewygodnych informacji i nie wolno pozwolić ludziom narzekać póki nie kupili produktu. Niech się nauczą gdzie ich miejsce. Ordnung muss sein ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:07, Henrar napisał:

Na forum EPIC zrobił się niezły shitstorm - i co? Teraz nie ma śladu po tamtych tematach,
wyczyścili wszystko :/


A co, pisali coś na boskiego Cliffy''ego? Np. że sam jest zrzęda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 20:16, Vojtas napisał:

A co, pisali coś na boskiego Cliffy''ego? Np. że sam jest zrzęda?


Oczywiście, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować