Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne. Nie będzie dema Bulletstorm na pecety...

235 postów w tym temacie

Nie będzie dema, to EA nie dostanie pieniędzy proste ; ) Nie widzę żadnego problemu, nie zamierzam kupować kota w worku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 22:16, Dared00 napisał:

PC jest w porównaniu do konsol prawdziwą udręką dla programisty, ponieważ nie istnieje
tu coś takiego, jak jedna konfiguracja. Każdy komputer jest inny, co powoduje, że dziesiątki
programistów musi spędzać TYGODNIE nad optymalizacją. Dlatego lepiej do końca siedzieć
i optymalizować, niż wypuszczać demo.

Epic zna też Internet. Wie, że jeśli wypuściłoby na PC demo gry jeszcze nie do końca
zrobionej (czyli najprawdopodobniej niezoptymalizowanej), to w ciągu pikosekundy od pojawienia
się dema na serwerach zostaliby obrzuceni taką ilością błota i bluzgów, że nie wygrzebali
by się z nich przez tygodnie.

Dared te słowa miały by sens gdyby nie to że to są totalne bzdury.
Silnik to Unreal Engine 3 więc silnik który im teoretycznie jest dobrze znany przez co nie powinno być aż takiego problemu z PC!! No chyba że PCF odstawi taki sam cyrk jak to pieprzone TREYRACH!!!!
A nie chce mi się wierzyć że Epic coś przy tej grze nie robił. A co do gadki że PC to koszmar dla twórców to po prostu no comment. No taki paradise to nie jest bo sami twórcy przyznają że w wielu kwestiach związanych z bebechami PC jest o wiele lepsze niż konsole - a ta ma za słabą grafę a tamta ma za mało RAM.Poza tym UT3 było demo i Epic przyznał że sprzedał się lepiej niż myśleli wydali Gears of war bez dema mieli tego efekt.
W PC można się obejść bez dema ważne by była zamknięta choćby ale ważne by była - BETA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grrr co za ludzie brak dema PC=wina piractwa hehe właśnie częściowo przez brak dema ludzie piracą, demo zawsze dawało możliwość przetestowania w pewnym stopniu produktu, na podstawie tego dema człowiek mógł podjąć decyzje kupić czy nie kupić, a tak to ludzie ściągają pełne wersje przez niektórych traktowane jako "demo" pograją trochę i kupią oryginał, ale są i tacy co pograją i nie kupują. Tak więc demo powinno być, żeby można było przetestować, nie kupując kota w worku, bo i tak się zdarza( zdjęcia i filmiki mają się nijak do możliwości zagrania samemu) jakos na xboxa dema wypuszczają i nikt nie płacze, że piractwo, a x360 piracą na potęgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:44, Kawel napisał:

W takim razie nie ma wątpliwości, że Bulletstorm na PC będzie kolejną cienką konwersją
z wersji xboxowej. Innego uzasadnienia nie widzę.


No niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują...i irytują niechby tylko taki banał jak oznaczenie klawiszy wg. xboxowego pada( tylko kto gra na pc padem w fpsy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że ten kto chce kupić grę,i tak ją kupi,czy dostanie demo czy nie - tak jak ja
rzadko kupuję grę kierując się demem,najczęściej po prostu kupują to co wydaje mi się być ciekawą produkcją lub grę na którą po prostu czekam od dłuższego czasu - choć rozumiem też tych,którzy muszą dokonywać wyboru tego co mają kupić / ograniczone finanse lub brak czasu / i demo znacząco im w tym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 23:02, mw-wesoly napisał:

No niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują...i irytują niechby tylko
taki banał jak oznaczenie klawiszy wg. xboxowego pada( tylko kto gra na pc padem w fpsy?)

Ja czasami w L4D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że gry na PC są wydawane z opóźnieniem (po namyśle, sam bym też tak robił), ale jak można nie wydać im dema?! I co to kutwa ma wspólnego z piractwem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie wola, zeby pc-towcy uzyli alternatywnego "dema", ktore pewnie wiekszosc przejdzie do koncowych napisow :) i nie bedzie po co kupowac pelnej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dema i tak nie interesują ;) kupując grę kieruję się recenzjami z których wyciągam odpowiednie wnioski, demo jest zbędne ba szkoda na to tracić czasu 4 gb ściągania to jednak trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo i piractwo? Tramwaj i kangur, ten sam sens, a dokładniej brak sensu.Mam przeczucie, że wydadzą demo po premierze, jak Mass Effect np. Huh, okey, szkoda. Do czorta z taką polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:50, Bambusek napisał:

Tylko widzisz. Ci, co od początku chcieli ściągnać zrobią to z demem czy bez. Ci, co
chcą kupić w ciemno kupią z demem czy bez. Ale teraz masz jakąś grupę ludzi, którzy wolą
sprawdzić produkt przed zakupem. I ci teraz najpierw ściagną, podbijając sztucznie cyferki
na torrentach. A tak by nie podbili.

Mmm... to samo napisałem w swoim poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, a teraz wszyscy pecetowcy razem:

EA - dzię! ku! je! my!

... za to, że macie nas w głębokim poważaniu;
... że po raz kolejny udowadniacie, że gracze dla was się nie liczą;
... że znowu pokazujecie swoje prawdziwe oblicze.

Za to wszystko dziękujemy EA oraz ekipie People Can Fly. Właśnie anulowałem swój pre-order. Nie mam zamiaru kupować kolejnej produkcji EA w ślepo. Już dość pokazali z APB i MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapytany o taką decyzję jeden z przedstawicieli Epic nie potrafił udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Spekuluje się, że może to mieć jakiś związek z poziomem piractwa, który występuje w odniesieniu do tytułów na PC."

A brak dema tylko to powiększy więc nie widzę logiki... Kiedyś przed zakupem gry prawie każda miała demko a teraz?
A dla tych co niewiedzą co demo ma do piractwa to to że w demach nie stosuje się zabezpieczeń i mając takie niezabezpieczone demo łatwiej stworzyć cracka do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 23:47, Ring5 napisał:

Za to wszystko dziękujemy EA oraz ekipie People Can Fly.


Gwoli ścisłości: myślę, że PCF nie miało nic do gadania. Nawet gdyby chcieli zrobić to demko za darmo, to by im nie pozwolili - moce przerobowe przecież nie mogą się marnować, a DLC i mapy do mappacków (tylko 5$ jeden!) same się nie zrobią. Tak czy siak zgadzam się z Tobą absolutnie - wszystkie korporacje wydawnicze są siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować