Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gigabyte: informacje o pierwszych, już podkręconych kartach GeForce GTX 560 Ti

11 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 16:38, Codipar napisał:

No to się ładne karty zapowiadają, jeśli będą się kręcić tak jak 460 i jak jest zapowiadane
to ładną konkurencję zrobią.


Są już pierwsze, oczywiście nieoficjalne testy. Referent 30% więcej niż GTX 460 i chwilami na miękko dochodzi HD 6950. Trzeba poczekać na więcej i oficjalnych.

Ale chyba już znam swój kolejny sprzętowy zakup. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 16:46, Myszasty napisał:

Są już pierwsze, oczywiście nieoficjalne testy. Referent 30% więcej niż GTX 460 i chwilami
na miękko dochodzi HD 6950. Trzeba poczekać na więcej i oficjalnych.

Ale chyba już znam swój kolejny sprzętowy zakup. ;)



Jakiś czas temu myślałem aby sprzedać GTX 460 teraz wiem, że sprzedam go na pewno ... ale pytanie czy kupie 560 czy 570 ... raczej to drugie. Ale miło, że moja 460 ma godnego następce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam GTX270 i nie mam zamiaru wymieniać :P Przeczekam sobie jeszcze ze dwie-trzy generacje i się zobaczy :) Kompa zmienię za minimum 2 lata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 1000 zł za kartę no way, jak za pół roku wyjdzie jego lepsza wersja i tak w kółko ; ) Robią kart który nie są w ogóle potrzebne na dzisiejszy rynek komputerowy. Strata pieniędzy. Mój GTS 250 jak był dobry tak został i nie widzę potrzeby inwestować w nową grafike ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:03, Ari13 napisał:

offtop mode on:

A co byście mi polecili za 300-400zł? Coś co nie zmarnuje się przy procku Intela e8400
@ 3.0GHZ.


Za tą cenę to ciężko o jakąś dobrą kartę ale są dwie które można polecić: Radeon HD5750 albo Geforce GTS450. Z tym że ich ceny to 400-500zł. Za 300-400zł to można kupić tylko jeszcze wcześniejsze generacje np. 9800GT ale do tych kart nie warto już wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ;)

No to się pozbiera jeszcze troszkę pieniążków na coś ciut lepszego. Myślałem o 5770 albo 460 bo jak do mojego procka to te karty to chyba maksymalne maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:48, Ari13 napisał:

Podziękował ;)

No to się pozbiera jeszcze troszkę pieniążków na coś ciut lepszego. Myślałem o 5770 albo
460 bo jak do mojego procka to te karty to chyba maksymalne maksimum.


Polecam MSI GTX460 Cyclone OC. Bardzo dobre chłodzenie i fajnie się kręci. Wszystkie gry w maks detalach i to w rozdziałce 2048x1152 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować