Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mercedesy na nowym zwiastunie Test Drive Unlimited 2

18 postów w tym temacie

W pełni się zgadzam. Może poza jednym kawałkiem z klasyki w pierwszym zwiastunie. Tamten idealnie pasował. Ale cała reszta, to jakieś koszmarki. Albo jakiś elektroniczny badziew, albo znowu jakieś rzępolenie jak tu teraz. Co gorsza, obawiam się, że to mogą być utwory ze ścieżki dźwiękowej. Chociaż, po namyśle, za bardzo mnie to nie rusza - wyjeżdżając na miasto od razu wrzucę w radio Amon Amarth, Arch Enemy, Kreatora itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pamięta klasy GT1. Odkąd ją zlikwidowano twórcy gier ją zaniedbują.
Ach, a liczyłem na takie klasyki jak McLaren F1, Mercedes CLK-GTR, Lotus GT1,
Porsche GT1 (oczywiście, Porsche znów nie ma w TDU przez kontrakt z EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maggit

W TDU w ogóle wielu marek nie ma... Macerati, Lambo... Szkoda gadać... Szykuje się stojak który zapełniać będziemy kolejnymi DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sipso2008: Prawda, częściowo to zasługa kiepskiej kondycji finansowej Atari, choć nie wątpię, że sama umowa z Ferrari mocno uszczupliła nie tylko ich budżet, ale i wybór marek. Wg. postu PRowca ATARI na forum TDU2 było tak, że musieli wybierać między Lambo, a Ferrari. Poszli w Ferrari. Ech, żeby choć były klasyczne, a tu żadnej F50, F40, 360, czy choćby F355, nie wspominając o Testarossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym hypie na tą (bądź tę, jakkolwiek się to pisze) grę jest to, że ma pięciokrotnie mniej aut niż GT5 a wszyscy piszą AŻ XXX AUT! Na Boga, nie oceniajmy tego jaki czas gra była robiona, tylko faktyczny stan gry w dniu wydania. Mam wrażenie, że gdyby nie to, że 5 lat GT było robione, oceny byłyby punkt wyższe. Powyższe porównania można również dostosować do Forzy zmieniając kilka słów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Gullwing, SLS, CLK, CL, ML, ale gdzie do motylej nogi CLS? Taki piękny Mercedes, a prawie zawsze jest omijany, jakby nie istniał. A przecież ma świetne predyspozycje do takiej gry. Coupe do tego wprowadzające modę na 4 - drzwiowe Coupe. Utwardzone zawieszenie, zwiększone osiągi, wywalone małe silniki. No co przeszkadza, żeby takie auto wsadzić do wyścigów? I do tego klasa wyżej niż E klasa. Normalnie aż się prosi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach twórców miało być ponad 200 aut, a w ostatnim Dev Diary padł tekst "We''ve got about 90+ cars..". TDU1 = ~120 wozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie motocyklów, gorsze sterowanie, dużo mniejsza wyspa (mimo, że dodali więcej dróg, to jest to wciąż odczuwalne, niestety sporo) i od groma słabych textur na budynkach oraz nawierzchni. Beta na gry online - stąd mam info. Napisałem minusy w skrócie, jest ich trochę więcej niestety. Zdecydowanie czekam na recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:22, adiekspert4 napisał:

Nie będzie motocyklów, gorsze sterowanie, dużo mniejsza wyspa (mimo, że dodali więcej
dróg, to jest to wciąż odczuwalne, niestety sporo) i od groma słabych textur na budynkach
oraz nawierzchni. Beta na gry online - stąd mam info. Napisałem minusy w skrócie, jest
ich trochę więcej niestety. Zdecydowanie czekam na recenzję.

Tak masz rację,nie będzie motocyKLI a wyspy będą dwie ( Ibiza i Oahu ), jeszcze nie dotarło?
(mimo, że dodali więcej dróg, to jest to wciąż odczuwalne, niestety sporo) WTF?

A Mercedes-Benz SLR Stirling Moss wygląda smakowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:58, Sipso2008 napisał:

W zapowiedziach twórców miało być ponad 200 aut, a w ostatnim Dev Diary padł tekst "We''ve
got about 90+ cars..". TDU1 = ~120 wozów.

Te brakujące to pewnie w DLC się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować