Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy Versus XIII wciąż wyłącznie na PlayStation 3

15 postów w tym temacie

FF14 może wyjść na xboxa, ale jego kolejną wersję. Nie sądzę, żeby ta gra wyszła wcześniej, niż 2012-2013. Raczej ten drugi rok.

Jestem ciekawy, w którą stronę pójdzie MS ze swoją nową konsolą, a w szczególności z nośnikiem danych. Bo między bajki można włożyć gadanie o czystej dystrybucji cyfrowej- to jeszcze nie te czasy ;). A więc nośnik :P. Chyba przeproszą się z formatem BR ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz dobrze że nadal pozostaje na wyłączność.
a microsoft będzie się musiał wkońcu pogodzić że BD-R to przyszłość, bo na wpełni cyfrową dystrybucję na konsolach poczekamy jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam FFXIII sie nie podobało i wcale nie żałuje że tylko na ps3 bedzie. Jak dla mnie ta seria skończyła się dawno temu, pierwsze części były najlepsze. FFXIV to chyba był gwóźdź do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E ? Onlive już działa i się podoba. Steam działa od dawna przez dobre rozwiązania się przyjmuje. GOD-y na xbl też się przyjmują. Jakie jeszcze trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 14:17, L33T napisał:

E ? Onlive już działa i się podoba. Steam działa od dawna przez dobre rozwiązania się
przyjmuje. GOD-y na xbl też się przyjmują. Jakie jeszcze trochę ?


Ale czy normalna dystrybucja zniknęła? Oni wcześniej pisali o czystej dystrybucji cyfrowej (100%), a taką jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ wspominał ostatnio o tym, że jeśli OnLive zadziała to XBL również mógłby przyjąć formę chmury... wtedy nowa konsola w ogóle nie byłaby potrzebna.

Co do Versusa - szkoda i ciągle liczę, że to się zmieni. Co za burak z tego reżysera. Niech sobie tę heroiczną walkę wsadzi. Mi zmienianie DVD co 20h naprawdę nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam seria FF zawsze kojarzyła się z platformą SONY i chcą teraz zadowolić większych fanów którzy płakali że XIII wyszła również na X-Boxie .Gra wydaje się mieć cięższy klimat i dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy płaczą, że jakaś gra wychodzi na inne platformy niż posiadane przez nich powinni sobie mocno przywalić cegłą w łeb. Przecież to totalny idiotyzm. Jak dla mnie - bierz se, PS3, Alana Wake''a, Gearsy, Fable czy Halo, a dawać mi na klocka Uncharted, Heavy Raina i inFamous. Deal. Exclusive''y są tylko nudną pożywką dla fanbojów, ja chcę grać w dobre gry i chcę ich jak najwięcej.

I o ile rozumiem jeszcze, że MS czy SCE tworzą exy, żeby uatrakcyjnić swoją platformę, to inni wydawcy naprawdę nie powinni się do tego procederu dołączać. Mamy generację multiplatformową i jest to naprawdę fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Squar Enix od zawsze był blisko związany z Sony jeżeli chodzi o developing ich gier. Teraz tylko umacniają się w tym nie wydając versusa na X''a tak jak wydali zwykłą XIII. Ja tam nie płakałem z początkowego braku DLC do GTA IV i braku SC Conviction, tak jak nie widziałem zbyt wielu narzekań ze strony właścicieli PS3 z tego powodu. A tu narzekanie. Tak już jest, ekskluzywne gry były, są i będą i jeżeli myślicie, że wasze lamenty coś zmienią to powodzenia.
Ja uważam iż tytuły na wyłączność są potrzebne gdyż w pewien swoisty sposób definiują one daną platformę. I w sumie nie dziwie się braku Versusa na X''a gdyż patrząc na wyniki sprzedaży na X''ie sam bym się zastanowił czy warto w ogóle wydawać gry z serii FF na konsole MS. Nie od wczoraj wiadomo, że jRPG słabo jest odbierane przez X-boxowców. A przes PSowców wręcz przeciwnie. Ale to tylko przez rynki docelowe obydwu konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay XIII nawet mi podpasowal, ale po ok. 12h mialem dosyc tych cukierkowych melodyjek w tle (przynajmniej wiekszosci z nich), burzyly mi klimat buszowania po fajnie zaprojektowanych miejscowkach, czulem sie jak w next-genowym Pokemonie. Mam nadzieje, ze Versus bedzie nieco mniej lalkowaty;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować