Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LittleBIGPlanet 2 i DC Universe Online już dostępne w sklepie gram.pl!

30 postów w tym temacie

Czy jest jakiś polski oddział konsultacji co do właśnie DC Universe ? Coś w rodzaju oddziału. Bo zastanawia mnie kwestia tego, jak oni chcą pobierać z mojej karty kredytowej opłatę co miesiąc, bez mojej uprzedniej autoryzacji, a nie uśmiecha mi się rozmawianie z amerykańcem którego mogę do końca nie zrozumieć ;/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miałem podobny problem z aktywacją konta ponieważ nie posiadam karty więc pozostało mi kupić prepaida. Okazało się jednak, że to towar deficytowy w polskich sklepach online:) Tak wiec chciałem wam przedstawić moje rozwiązanie tej sytuacji. Wchodzicie na stronę Paybycash, w okienku "Featured Merchants" klikacie "Click to see more" i z listy wybieracie SOE. Pojawią się dostępne gry i obojętnie którą wybierzecie (nie ma jeszcze DCUO), ponieważ kod jest uniwersalny. Ja wybrałem EverQuest2. podajecie email i jako sposób płatności Przelewy24. Dalej jest już po polsku. Ja za prepaid zapłaciłem 43,93 wiec taniej niż polskich sklepach, a dostałem go w jakieś 30 sekund od wpłaty. Do zobaczenia w DCUO:) po stronie tych złych oczywiście ;> właśnie się updatuje...2.8Gb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anyways. Wszystko ogarnąłem :P. Gra jest bardzo interesująca, ciekaw jestem tylko czy dalej taka będzie, gdy dojdzie do endgame''u xd.. mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma polsiego supportu . Ja właśnie piszę z jakimś Bowie M. I on stara się mi pomóc . Ja mam jeszcze śmieszną sytuację bo gdy próbuję wpisać swoje miasto ( Łódź ) i województwo ( Łódzkie ) wysakuje mi błąd który informuje że nie mogę używać specjalnych liter ;P To jak ja mam do cholery wpisać to zasrane City i Province ? Napisał mi żebym bez polskich znaków co zrobiłem ale błąd jest nadal . Polskie banki chcą nas w ten sposób chronić . Nie wiem przed czym ale tak jest najwidoczniej jutro odwiedzę oddział mojego drogiego banku PKO BP i dowiem się czy istnieje możliwość dokonania transakcji jak nie muszę wydać dodatkowe 42 zł . Trochę sprawę spartolili , reklamę DC zauważyłem na steam myślałem że będę musial wpisać tylko kodzik tak jak np w L4D gra mi się pobierze i będę młócił . Niestety facet który sprzedał mi key na allegro nie uświadomił mnie jakie mogą byc z tym problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować