Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak pogodzić dziewczynę/żonę/kochankę z graniem? - felieton

68 postów w tym temacie

gram.pl

W życiu niemal każdego gracza nadchodzi taki moment, kiedy to w niewyjaśnionych i niezrozumiałych dla prawdziwych nerdów okolicznościach poznaję swoją, jak najbardziej realną, drugą połówkę, z którą ma zamiar się związać. Tylko czy ona/on zaakceptuje fakt, że jestem Graczem?

Przeczytaj cały tekst "Jak pogodzić dziewczynę/żonę/kochankę z graniem? - felieton" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, już powinno banglać. Chwilowe problemy z systemem. Coś się nie "skeszowało" w cmsie i nie powiązało arta z newsem. Życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam pytanie w drugę stronę - co ma zrobić dziewczyna, na którą płeć przeciwna patrzy jak na wariatkę na wiadomość, że nie dość, iż wie, czym jest konsola, to na dodatek z niej korzysta;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:21, Shelia napisał:

Ja zadam pytanie w drugę stronę - co ma zrobić dziewczyna, na którą płeć przeciwna patrzy
jak na wariatkę na wiadomość, że nie dość, iż wie, czym jest konsola, to na dodatek z
niej korzysta;)?


Proste. Grać dalej i mieć tych, co dziwnie patrzą w porcie równoległym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jak ma się tylko dziewczynę/żonę. A co jak jeszcze ma się dzieciaki do wychowania w wieku uzależniającym od komputera? To jest dopiero problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, czuć lekkie pióro autora :)
Moje hobby jest tolerowane, nic więcej. Ale w sumie to nawet bezpieczniej - dostał bym w pysk w Fight Night albo parę bramek w Fifę i dumę leczyłbym przez tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:28, Olamagato napisał:

Pół biedy jak ma się tylko dziewczynę/żonę. A co jak jeszcze ma się dzieciaki do wychowania
w wieku uzależniającym od komputera? To jest dopiero problem...

Nic tak nie uczy pokory jak zostanie zfragowanym przez własnego ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:21, Shelia napisał:

Ja zadam pytanie w drugę stronę - co ma zrobić dziewczyna, na którą płeć przeciwna patrzy
jak na wariatkę na wiadomość, że nie dość, iż wie, czym jest konsola, to na dodatek z
niej korzysta;)?

Zastrzelić, najlepiej zastrzelić, będzie z pożytkiem dla społeczeństwa i ludzkości... seriously aż trudno uwierzyć że tacy ludzie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:31, Rumcajsev napisał:

Nic tak nie uczy pokory jak zostanie zfragowanym przez własnego ojca :D


Chyba, że ktoś ma tate, jak ja który nie gra i nie lubi gier (pasjansa nie licze :P)

@UP
Oj zdziwiłbyś się ile jest takich ludzi. Nie ma to jak żyć 100 lat za murzynami... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przesłałem linka do artykułu mojej połówce ;) Dzięki Bogu moja dziewczyna jest wyrozumiała i nie ma nic do mojego zamiłowania do gier (które jednak przegrywają z motoryzacją) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:21, Shelia napisał:

Ja zadam pytanie w drugę stronę - co ma zrobić dziewczyna, na którą płeć przeciwna patrzy
jak na wariatkę na wiadomość, że nie dość, iż wie, czym jest konsola, to na dodatek z
niej korzysta;)?

Rzuć go :D. Ma się rozumieć żart...
@Rumcajsev, jak ten członek rodziny umie grać to pół biedy ale jak jest laikiem i naciskając co popadnie ciebie ogrywa to już lipa.
A co do kobiet i grania, gdy by moja luba tak wymiatała jak moja młodsza siostra to bym był wielce zachwycony. Skubana zawstydziła w GTA 4 mojego kolegę a w Split screen w Resistance to już całkowicie go do zero zjechała... Ubaw miałem po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna na szczęście bardzo lubi grać :-) I to nie byle w co, bo jej ulubioną grą jest Diablo 2 (czasem gramy razem przez hamachi). Ale chwytała się dużo większej liczby tytułów, jak Quake, Baldurs Gate, Unreal Tournament, Cultures 2 :P Do tego bardzo lubi patrzeć jak gram w StarCrafta i swojego czasu w Dead Space'a ;-)
Prawdziwy skarb powiadam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować