Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrzydliwy zwiastun Dead Space 2

38 postów w tym temacie

Nic strasznego ani obrzydliwego w trailerze nie ma, bo nie jest to żaden fotorealizm. Wyraźnie widać, że to komputerowa animacja, krew jest sztuczna jak biust Dody, więc co niby miałoby oburzać? Ale za to muzyczka bardzo przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 12:05, PinKee napisał:

Co niby miałoby oburzać?


A czy ktoś mówił o oburzaniu? Raczej o zniesmaczaniu...

Zwiastunu nie obejrzę, na wszelki wypadek. (Gra zresztą i tak mnie nie interesuje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio obrzydliwy, jak mogli dopuścić do tego, że po urwaniu głowy i fontannie krwi nie pojawia się plama na podłodze? No nie rozumiem, nie rozumiem dziękuję mam zepsuty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widziałem nic obrzydliwego. Dali pokazówkę parunastu rodzajów śmierci wirtualnego chłopka i tyle. Gorsze sceny to ja widziałem na "jedynce" (przy okazji z zielonym znaczkiem i wyemitowane o jakiejś 13:00) jak pokazali reportaż o tym jak część dzieci w Afryce uznana jest za opętane przez złe demony i jak te dzieci się traktuje. Załamujące jest jak "ludzie" (po tym co widziałem ciężko ich tak nazwać) nie rozumieją co to antykoncepcja, a potem z braku możliwości wyżywienia dwunastki dzieci, wymyślają jakieś chore historie o szatanie i bezkarnie znęcają się fizycznie nad częścią z nich. To co pokazali w trailerze DS2 to przy tamtych aktach okrucieństwa przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kiedy w końcu poprawią tą fizykę/animacje?! Przecież to wgl nie jest obrzydliwe/mdławiące ani straszne(odrazu mówię, że nie lubię filmów typu Piła, dlatego ten trailer powinien mnie zszokować). Naprawdę, dla mnie to na razie żenada i nic więcej(jeszcze te szpetne tekstury...). Powiedziałbym, że to coś a''la "Martwica Mózgu" Petera Jacksona, tyle, że tam pomimo słabych efektów, potrafiło zamdlić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie. Nie straszne, ni zbyt obrzydliwe. Utwór... senny. A sceny... Podczas śmierci w grze ja się zazwyczaj wkurzam i jak najszybciej wciskam "WCZYTAJ" niż patrzę jak umiera hero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa. Jeśli stwór urwał bohaterowi głowę, to po co zaczął potem odrywać dolną część ciała od korpusu? Odp: - żeby gracze mogli zobaczyć flaki. Trochę tu z bezsensem przegięli moim zdaniem, ale OK, niech będzie, że to stwory sadystyczne, które lubią się babrać we flakach martwego bohatera. Albo jedzą ludzi i dlatego tamten zaczął go rozrywać.

A tak poza tym, to ani to wybitnie szczegółowe, ani realistyczne. Bardziej naturalnie wyglądające mięcho i kości możemy zobaczyć choćby w Mortal Kombat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Głupie i dość żenujące. Kierowane do dzieciaków co jak zobaczą trailer to pomyślą "łaaał, ale chartkor, wszencie kreef, kupujem!". Tak samo głupie jak ta akcja reklamowa "twoja stara nienawidzi DS".
"Łaał, moja matka tego nie lubi, to ja to kupię! będę rebelem! czy coś!".

Kiepskie chwyty reklamowe, oj kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować