Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #205: Czy grasz w produkcje niezależne tzw. Indie?

15 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy takie Plants and Zombie jest Indie? popcap games nie są nowi na rynku przecież, podobnie jak niektóre gry z obrazków. To inna kategoria po prostu niż pełnowymiarowe produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. World of Goo gra mała a nieziemska i czekam Na Insanely Twisted Shadow Planet niestety ost gdzieś wyczytałem że ma wyjść tylko na konsole (ps3 niby czy co) oby to nieprawda bo czekam na tą grę z nie cierpliwością na PC . Lecz jedyne co mnie denerwuje w tym np. World of Goo Gra fajna przyjęta przez wielu graczy bardzo dobrze każdy by chciał pograć to w nowe lewele a dla nich to nic trudnego zwłaszcza już przy wypuszczonej grze gdzie wszystko dopracowane no i brakuje tylko dalszej rozgrywki bo niestety te gry są bardzo krótkie lecz bardzo wciągające człowiek sie zajara na maksa lepiej jak jakąś szmirą w 3D Pseudo_rpg lub bóg wie co ..wracając do tematu Tak takie gry są bardzo fajne lecz mają słaby punkt support czy jak to tam się zwie Brak kontunuacji i fajny tytuł się kończy po kilku rozegranych godzinach gry z nadzieją na ciąg dalszy a tu ZONK. To be Not Continued,.

Mimo wszystko Widać postęp w takich grach na plus Poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo sory za dubla i offtopa ale coś się z krzaczyło.

Przy okazji może ktoś posiada jakieś nowe info na temat Insanely Twisted Shadow Planet lub kontynuacji World of Goo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must... not... play... Recettear... GAAAH! CAPITALISM, HO!

Po ostatnich przygodach z produkcjami niezależnymi, jestem bardziej przychylny im aniżeli produkcjom wielkich koncernów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję co ciekawsze gry : ) Typu Pac Man czy Super Meat Boy. Sądzę że istnieją też również inne ciekawe tytuły, w które śmiem twierdzić fajnie popykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować