Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megapopularna gra Angry Birds doczeka się... kreskówki

14 postów w tym temacie

Człowiek, który to wymyślił musi być teraz rozchwytywany w branży gier na iPhone''a. Przecież to chyba najpopularniejsza gra na gadżety Apple''a! I fajnie, bo Angry Birds są trochę grą indie. To oznacza, że ludzie lubią takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow nie myślałem że Angry Birds są aż tak popularne ;] Sam mam oczywiście na telefonie z androidem i przeszedłem jakiś czas temu ale serial to według mnie to już troche przesada... No chyba że cos w rodzaju teletubisiów dla dzieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kretoszczur - sam fakt, że to produkcja niezależna jeszcze o niczym nie świadczy ;) Ale akurat o Angry Birds nie można powiedzieć złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gierka jest super. Mam ją na telefonie z Androidem. Pokazałem ją starszej na kompie i żałuję. Cały czas chce pograć "w strzelanie". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angry Birds to świetna gra jednak nie podoba mi się, że w artykułach nie jest wspominana platforma Androida - nieładnie apple, nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 03:49, Furusu napisał:

Nigdy nie słyszałem, może dlatego, że śmieje się z Apple.


Tak jakby ta gra tylko na sprzętach apple wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 22:43, Eguroll napisał:

Angry Birds to świetna gra jednak nie podoba mi się, że w artykułach nie jest wspominana
platforma Androida - nieładnie apple, nieładnie...

Problem polega na tym, że zyski z Androida dla producentów gier to ~2% tego co na App Store Apple''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować