Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Let`s Rock! Gearbox ujawnił datę premiery Duke Nukem Forever!

72 postów w tym temacie

Ja myślę że gra wyjdzie. Bardziej martwię się o jej jakość. Długi czas produkcji nie musi się przełożyć na wysoką jakość. Wierzę w tytuły które robione są kilka lat ale przez solidną ekipę z doświadczeniem. Jak będzie tym razem, zobaczymy ale pre-ordera nie złożę na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie dowierzam :D Pamiętam jak kilka lat temu można było składać pre-ordery na tą grę :D Teraz pozostaje czekać na informację aż gra uzyska status "Gold" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ol Jes! Dla mnie wiadomosc dnia. Juz nie moge sie doczekac.

Tak swoją drogą, ciekawe ile łącznie milionow dolców ten projekt pochłonał.
Na pewno Duke jest grą wyjątkową. Po tylu zarzuceniach prac, cala reszta tytułow zostalaby na bank usunietych kompletnie. A ten sie dalej trzyma... o nawet wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra nie obchodzi. Po takim czasie oczekiwania sam nie wiem czego się spodziewać, więc wolę wydać pieniądze na ciekawsze tytuły, np. Dawn of War 2: Retribution, Bulletstorm, czy Homefront. Jeśli zaś chodzi o Księcia - chętnie poczytam recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz DNF okaże się tytułem tak przeciętnym i wręcz prostacko starym (to w sumie takie złe by nie było... ale wiele się od poprzednich wersji w świece shooterów pozmieniało więc i wymagania się pozmieniały - jedynie można przypuszczać że Gearbox grę nie tylko dokończył, ale i dostosował to czasów dzisiejszych), że trzeba być na prawdę mocnym fanem, żeby tę grę kupić. Ja się tego wcześniej niż przeczytam z 20 pozytywnych recenzji na pewno nie podejmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 14:56, Lukas_Unspoken napisał:

A teraz DNF okaże się tytułem tak przeciętnym i wręcz prostacko starym (to w sumie takie
złe by nie było... ale wiele się od poprzednich wersji w świece shooterów pozmieniało
więc i wymagania się pozmieniały.


Hmm, musi być CoDopodobny? Przejscie gry ma zajmowac 6h? Czy musi być okrojony, by reszte gry wydać jako DLC? Nie ma powaznej fabuły? Grafika będzie nie teges? Dziwne gadanie. Jak bedzie świetny i zapewniał mase rozrywki, to dopiero będzie mozna mieć banana na ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiery maja... Deus Ex: HR, Wiedźmin 2, teraz to... I niech mi ktoś powie - skąd ja mam brać na to pieniądze?! :( Czy są może jacyś chętni na nerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe ;) Nareszcie. Nie mieć na półce takiej gry legendy to przecież grzech ;P
Czekam w takim razie na pre-order najlepiej jakiejś Kickin'' Ass Collectors Edition :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 15:03, Phobos_s napisał:

Niemożliwe ;) Nareszcie. Nie mieć na półce takiej gry legendy to przecież grzech ;P

Cóż, więc będę grzesznikiem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować