Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

53 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 18:39, Rzepik napisał:

A będzie refundacja w przypadku poślizgów?


Ws. refundacji dzwoń do Ministerstwa Zdrowia. Z pewnością Ci zaserwują jakiś zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 18:46, Gerg0sz napisał:

Mnie to strasznie ciekawi czy ta gra w końcu wyjdzie. Pre-ordery jeszcze mnie nie przekonują.
Jakieś 10lat temu tez były ^^


Nie reklamujac pewnego sklepu na T. Dalej jest ;) Screenshoty stare; 160zl cena. Data premiery 2013 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRE-ORDER zaraz będzie zamówiony :D
Ta gra jest legendą, lecz ta legenda zniknie (legenda o dacie wydania : Forever <> Never ;P), ale.... Książę powraca! Let''s rock! I inne ksywki, które lepiej nie wypisywać ;)
Zawsze lubiłem DN:3D, więc ta gra to dla mnie pozycja obowiązkowa tego roku :D
Przynajmniej jakieś postanowienie noworoczne się spełni : "Must-have : Duke Nukem : Forever".

P.S. Ktoś pisał w opiniach do AC:BH na PC, że niby ktoś za mnie i paru innych userów napisał tą opinie (ktoś, w sensie że ktoś z sklepu gram.pl). Oświadczam, że to jest nie prawda, moja opinia o AC:BH jest taka, a nie inna, po prostu jest ogromnym fanem takich gier. Sorki za off-top, ale on-top zamieściłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pre-order zamówię ale czekam na jakąś edycję specjalną/kolekcjonerską/książęcą :D
Choć z drugiej strony, jeśli Księcia wydaje u nas Cenega to chyba zamówię z UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looks awsome - jeśli będzie trwać więcej niż 6h (jak obiecywali twórcy) to trzeba będzie się zakręcić przy djuku :D

PS: Booooobieees!!!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę. Żart? Nie no co za mega super ekstra informacja na piątkowy wieczór :D Kurcze ledwo co pojawiła się data premier a tu już pre-order, właśnie sobie myślałem, że teraz pozostaje czekać tylko aż się pojawią a tu... nono ^^ Coś czuję, że w niedługim czasie wskoczy do top10 w sklepie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka beznadziejna.. powinna być czarna i napis DNF.
No a sama gra.. świetna! Lecz zamawiam tą edycje bez cenzury ;P
A tak wogóle czytajac ten news to popłakałem sie ze smiechu, kilka razy pospadałem z łózka i nie dostałem mało co oczopląsu. No wrescie ta gra będzie.. tyle lat, no ale fainie by było gdyby świat można było niszyczyć dosłownie jak w BF BC. To tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować