Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 z wersją demo na wyłączność Xboksa 360

45 postów w tym temacie

dla mnie i tak halo reach pozostanie tym jedynym... choć jeżeli wreszcie zagram w jedynkę i warhead''a to i po dwójkę sięgnę... ale 2 to już na x''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Filmik :D Ale czy tylko ja zauważyłem fakt że TYLKO DEMO NA XBOX-A LOL WTF?! dlaczego omijają PC!

dobrze że mam prace na wakacje kupi się nowego blaszaka :D i nadrobi się nowości z gier =D w tym Crysis 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mędy.Już powoli EA zaczyna mnie wkur.....ja sie pytam dlaczego nie ma tego zasranego dema na pc.Do cholery jasnej.Przecież jedynka była jedynie na pc.A tera tylko demo dla konsologłowia.Niech mnie w du.. pocałują a te swoje zasrane gry też niech se wsadzą w du..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde XBOXowcy zazdroszcze wam excluziva. Oprócz niego macie jeszcze tylko GOW 3 XD. Ale nie martwcie PC''towcy mają gorzej - ich ominie demo Bulletstorma, co nie zmienia faktu, że kiedy wy będziecie godzinami zagrywać się w demo Crysisa 2, ja będę musiał się męczyć z Killzone 3, Last Guardian, Uncharted 3 czy inFamous 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 20:13, ranma11 napisał:

dla mnie i tak halo reach pozostanie tym jedynym... choć jeżeli wreszcie zagram w jedynkę
i warhead''a to i po dwójkę sięgnę... ale 2 to już na x''ie


Po obejrzeniu tego video stwierdzam, że IMO Crysis 2 bije na głowę Halo... pod każdym względem... ;]

I wielki + za "Invaders Must Die" ;D

Gotcha! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow co za satysfakcja, mogę zagrać jako nieliczny z paru milionów użytkowników xboxa w Crysisa 2 ! Szkoda tylko że mnie raczej ten shit nie obchodzi : ) Wole demo Bulletstorma a PS3 niech sobie bierze Crysisa. Pozatym chce zadać prostę pytanie, po co robić dema dla konsol ? Dla sprawdzenia wydajnośći konsoli ? - Nie ! Żeby nie kupować kota w worku ? - Yes sir! To dlaczego wersja pc-towej nie widzę ? Czyżbym musiał kupowac grę a potem odlać się na logo EA za to ze kupiłem bez wartościowy przedmiot ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że demo będzie tylko na kolca mało mnie obchodzi. Natomiast zaczynam się martwić o oprawę wizualną w tej grze przez to, że zostaje ona wydana także na konsolę. Jedynki pod względem graficznym nie przebije ale może sama rozgrywka będzie ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nie bawię! To zagranie, w oczywisty sposób, jest ukierunkowane na pogłębienie "growego rasizmu", a ostatnio antagonizmy na linii PC-Konsole, jakby zaczynały się zmniejszać, a tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować