Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 z wersją demo na wyłączność Xboksa 360

45 postów w tym temacie

Całkiem nieźle to wygląda ... ! Jeśli demko mi sie spodoba to zakupię pełną wersje! Heh a dopiero co zamówiłem Bulletstorma (pre-order)...a tu szykuje się kolejny must buy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile soniacz to jakoś uciagnie to xbox tylko ograniczy crysisa ( nie, nie mam żadnej z konsoli wiec sztel mi z zarzutem fanboyostwa).

A demko jak demko, wiadomo ze gra bedzie git takze niepotrzebne.

Ehh te piekne czasy exclusive games dla pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 22:47, karolekx23x napisał:

Czemu PC znowu ignorują ?

Tam ignorują... wychodzą z założenia że Crysis na PC jest na tyle znaną grą że druga część nie potrzebuje dema.
I mają w sumie rację. Jeśli kogoś gra wcześniej nie zainteresowała, raczej nie kupi drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak skopali wersję na PS3 że boją się wydać demo. Po tych wszystkich przechwałkach ostatecznie zapewne Crysis 2 przegra z Killzone 3, na tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj coś bardziej skłaniam by kupić sobie prezent w marcu na mojej dziewczyny urodziny hehe A na poważnie gra prezentuje się wybornie i wprowadza coś więcej niż tylko bieganie i strzelanie do siebie, daje Ci możliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 22:47, karolekx23x napisał:

Czemu PC znowu ignorują ?


Bo Bill Gates po raz kolejny nasrał do swojego gniazda-ot dlatemu. Ja rozumiem, że mogło nie być na ps3, ale brak demka Crysisa na pc to jakieś nieporozumienie imo- toż to "port macierzysty" tego tyułu;

Fakt, zgodzę się że na pc reklamy nie potrzebuje. Ale to z deka policzek dla fanów pierwowzoru, tak czy inaczej. Kasa za honor-honor za kasę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 23:09, Pawel_Age napisał:

O ile soniacz to jakoś uciagnie to xbox tylko ograniczy crysisa ( nie, nie mam żadnej
z konsoli wiec sztel mi z zarzutem fanboyostwa).

A demko jak demko, wiadomo ze gra bedzie git takze niepotrzebne.

Ehh te piekne czasy exclusive games dla pc.


Żal! Konsole obecnej generacji mają porównywalną ''moc'' ... I jakby nie było hamują Crysis''a 2 - nie ważne czy to ps3( ''zupełnie'' inna architektura jak PC - mocny proc) czy x360( architektura przypomina PC - mocniejsza i bardziej ''nowoczesna'' grafa w stosunku do ps3) - obie konsole maja wydajność kompa z przed paru ''dobrych'' lat... xD
PS: Fanboy''em to Ty może nie jesteś ale wiedzy na temat ps3/xbox360 brak... ;P
PS@: Założę się iż na x360 Crysis 2 będzie wyglądał/działał( większy fps) nieco lepiej - zresztą jak większość multiplatform...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to demo, łącznie z okolicznościami jego wydania, ostatecznie przekonało do kompletnego odwołania zamówienia na Crysisa 2 (a planowałem kupić kolekcjonerkę). Miałem nadzieję, że mimo zrobienia z tego gry multiplatformowej, zachowana zostanie tradycja serii, że jest to tytuł rdzennie i głównie PC-towy, a na konsole ewentualnie port. Jednak widzę, że demo tylko na X360 się ukazuje, w dodatku, mówiąc szczerze, te filmiki mnie nie zachwycają - graficznie wyraźnie dostosowana jest gra do konsol, bo PC może znacznie więcej. Kolorystyka też jakaś taka....no nie wiem, wielkiego wrażenia to na mnie ten trailer nie zrobił.

Tak więc bye bye, Crysis 2. DNF czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony paranoja, bo ta gra ma swoje korzenie na PieCu, z drugiej firma po prostu chce przekonać konsolowców do gry właśnie demem, tylko dlaczego brak opcji na PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 00:05, MrGregorA napisał:

Jak można wypuszczać ekskluzywne DEMO?! Rozumiem betę, rozumiem dlc, wreszcie - rozumiem
całą grę, ale demo? Jaki jest tego sens?

moze niech zrobia ekskluzywne zakonczenie na jedna z platform, 10 minut przed koncem gry, przed wielkim finalem dostaniesz komunikat: ciag dalszy w wersji na xboxa hahaha

co do exa dema to bardzo nieladnie, crytek juz sie chyba skonczyl, wyglada na to ze oni nie weszli jedna noga do obozu konsol tylko obiema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować