Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.3.A.R. - grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry

40 postów w tym temacie

Grafika raczej nie odstaje od średniej. Jeśli naprawić kilka kiepskich tekstur będzie całkiem dobrze. Zresztą, mnie tam wszystko jedno. Raz, że nie zagram, dwa, że przeciętna oprawa graficzna w zupełności mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci screen wygląda jakby to była gra z PlayStation 2. Jeżeli twórcy jadą cały czas na tym samym silniku od jedynki no to nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
F.3.A.R -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
Najbliższy-tytuł-gry-której-stronę-wizualną-zahamowały-konsole -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry

Z jednej strony fajnie, bo będę mógł na swoim 3 letnim blaszaku pograć bez przeszkód, ale z drugiej - c''mon. Chciałbym mieć czym oczy cieszyć jak za te kilka lat kupię nowy PC...Jasne, że obecny stan wizualny jest - można powiedzieć, że - wystarczający i grafika nie jest w grach najważniejsza, ale jednak jakoś w końcu awansowaliśmy z Ponga do Crysis''a.

I jeśli mam wybierać pomiędzy inwestycją pieniędzy w grafikę, a w scenariusz - to wolę wariant drugi. Pod warunkiem, że te pieniądze coś faktycznie dadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:49, Cadeus napisał:

R3N0

Za kilka lat bedziesz mial tytuly dobre na kompa, ktore za te kilka lat kupisz


Niby tak, ale zawsze fajnie było kupić nowego PC i mieć możliwość odpalenia na full tytułów, których 2-3 lata wcześniej zwyczajnie się nie dało. A w 2008 zainwestowałem w komputer 3,5k i po trzech latach, najnowsze gry mogę odpalić na wysokich detalach - bez AA co prawda, ale jednak. A pamięta się te skoki 2002 - 2005 czy ten ostatni w 2007, kiedy wyszedł Crysis. Poza tym każdy rok obfituje w różnego rodzaju gry, nie ma tak, że w 2015 będę grał w każdą grę jaka wtedy wyjdzie - przykład, nie przeszedłem nawet jeszcze serii Half-Life, a Portal''a dopiero tydzień temu skończyłem :P

A co do F.E.A.R.'a, to w tą serię również nie miałem okazji grać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - ŻAŁUJESZ, że nie musisz kupić nowego kompa, ponieważ twój 3letni blaszak odpala większość gier na full detal tak?

Mam nadzieję, że źle zrozumiałem.

Obecny poziom graficzny w zupełności mi wystarcza. Najważniejszy w tej grze jest klimat i S.T.R.A.C.H. Grafika może być jak w 2. Nie wiem skąd się biorą Ci graficzni onaniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:47, R3nO napisał:

Deus Ex -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
F.3.A.R -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
Najbliższy-tytuł-gry-której-stronę-wizualną-zahamowały-konsole -> Grafika nie będzie
najmocniejszą stroną gry


Sorry że się wtrącę, ale to wygląda jak gry z przed pojawienia się konsol obecnej generacji albo tuż po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:47, R3nO napisał:

Deus Ex -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
F.3.A.R -> Grafika nie będzie najmocniejszą stroną gry
Najbliższy-tytuł-gry-której-stronę-wizualną-zahamowały-konsole -> Grafika nie będzie
najmocniejszą stroną gry


Znowu ten durny argument. Co tu są konsole winne? I PS3 i X360 są bez problemów w stanie pociągnąć grafikę dużo lepszą od tej, którą uświadczymy w FEAR3. Tu jest winą tyko brak umiejętności/za mały budżet/lenistwo developera (niepotrzebne skreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio?
Niektórych wypowiedzi, że aż szczypie...

Póki gra od strony wizualnej nie powoduje odruchów wymiotnych i jakoś się prezentuje (nie musi powalać na kolana), a grywalność zadowala, to równie świetnie można się przy niej bawić. Przykładowo L4D2 nie nacieszy oczu widokami, jak choćby Crysis, a każdy wie, co jest lepsze, mimo grafiki.
Krótko: może być średnio, byleby sama rozgrywka zadowalała (klimat, fabuła, dialogi!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować