Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever kontra Bulletstorm: będzie wojna?

102 postów w tym temacie

Na jakim engine hula obecnie DNF? Jak na dzisiejsze czasy wygląda to mocno średnio, choć grafika nigdy nie była atutem Księcia. Poczekamy, zobaczymy. Nie liczę na cuda, oczekuję jednak solidnej gry z masą humoru. Mimo to dzisiaj stawiam na naszego Bulletstorma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwsza osoba w tym temacie wstawiam się mimo wszystko za Duke Nukem. Chociaż nie zaprzeczam, że gra PCF też będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ta i ta będzie dobra co tu gadać. Dla mnie to są całkowicie osobne tytuły i z trochę innym poczuciem humoru. Twórcy jak dla mnie poszli różnymi drogami. Wspólne mają tylko to z sobą że rozwala się sporą ilość wrogów w ciekawy sposób, choć bulletstrom postawił na wyjątkowo spektakularne metody XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 12:53, LESZ3u napisał:

Na jakim engine hula obecnie DNF? Jak na dzisiejsze czasy wygląda to mocno średnio, choć
grafika nigdy nie była atutem Księcia. Poczekamy, zobaczymy. Nie liczę na cuda, oczekuję
jednak solidnej gry z masą humoru. Mimo to dzisiaj stawiam na naszego Bulletstorma.


Unreal Engine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w bulletstorma bym z checia zagral, za to dnf jakos mnie nie interesuje, szczegolnie po ostatnim trailerze, dosc kiepsko wypadl na nim duke :P, ale z pewnoscia bardziej popularny bedzie dnf w koncu to nie jest nowa marka, no chyba, ze przed premiera posypia sie kiepskie oceny w recenzjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ten dramatyczny nagłówek. Jaka wojna? DNF to prezent dla ''starych'' graczy, którzy darzą sentymentem starusieńkiego DN3D, którym wisi to jak gra wygląda, bo liczy się klimat. Bulletstorm natomiast jest kreowana na ''cool'' gierkę dla nastolatków.

W Duke zagram na pewno, Bulletstorm mnie jakoś zupełnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:22, zawcia napisał:

@gazstop

18+ tak bardzo dla nastolatków ;p


i tak sie rzuci na duke''a i Bulletstorma dzieciarnia z torrentow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie gry są w podobnym klimacie. Ale myślę że Duke ma taką renomę że nowy produkt jakim jest Bulletstorm będzie miał bardzo ciężko żeby się przebić. Zwłaszcza że w DNF chyba twórcy nie stawiają sobie żadnych granic i poziom absurdu będzie niespotykany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:52, karat21 napisał:

"Duke Nukem Forever" i tego trzeba się trzymać.
Bulletstorm kolejna produkcja EA, czyli dużo szumu o nic.



Yyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować