Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever kontra Bulletstorm: będzie wojna?

102 postów w tym temacie

Zagram w obydwie pozycje. Konkurencja?! Jaka konkurencja?! Moim zdaniem żadnej wojny nie będzie. Dla mnie to dwie zupełnie inne gry. Z FPSów na ten rok interesuje mnie jeszcze Killzone 3 i Battlefield 3. Reszta nie ma dla mnie znaczenia lub ma ale sporo, sporo mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... obawiam się, że Duke może jednak mieć problemy. Długi czas oczekiwania na ten tytuł (12 lat?) może sprawić, że gra najzwyczajniej w świecie nie sprosta wymaganiom graczy, które narastały z każdym rokiem. Nie chciałbym, by okazało się, że nowy Duke wychodzi tylko po to, by wyjść i skorzystać z marki.

Tak czy siak, obu tytułom dam szansę, w oba zagram, a który okaże się lepszy... Cóż, akurat na tej konkurencji gracze mogą tylko skorzystać. Zapewne obaj wydawcy będą się prześcigali w próbach przyciągnięcia graczy do siebie, ale Bulletstorm jest na lekko uprzywilejowanej pozycji - wychodzi wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego serwisy growe jak i wydawcy/producenci zawsze sądzą że tylko jedna strona może wygrać i dwie gry wychodzące nawet w tym samym czasie muszę być konkurentami.
Prawdziwy fan dobrego FPP''a i tak kupi obie te produkcje tego samego dnia (przynajmniej ja tak zrobie), dlamnie nie ma problemu ani żadnej konkurencji.
Poza tym Bulletstorm i Duke Nukem Forever mimo przynależności do tego samego gatunku są zgoła odmiennymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam zamiar obydwa tytuły zakupić. Nie liczę na nic nowatorskiego tylko na bardzo dobre strzelanki . Chyba że tytuły okażą się czystymi gniotami , wtedy z zakupu nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke był moją pierwsza grą, obok Need for Speed''a, w którą grałem na PC po przesiadce z Amigi. Sentyment pozostał, król wraca, więc wybór jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Duke i Greyson chętnie oboje by pokopali parę obcych tyłków, a następnie poszliby... Wiadomo gdzie ;] Obie gry są warte uwagi, obie będą dawały wspaniałą rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają zupełnie inny gameplay
premierę obu tytułów dzieli parę miesięcy różnicy
wobec obu gier są zupełnie odmienne oczekiwania
gdzie tu jakaś wojna?
ja dam szansę obu tytułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:31, lis_23 napisał:

gdzie tu jakaś wojna?
ja dam szansę obu tytułom.


Jest całą osob, ktore kupią tylko jeden tytul :) Pytanie ktory xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dla mnie DNF.

Choć porównywanie tych gier jest nieco bezcelowe. Bulletstorm ma być odstresowywaczem, a akcja ma stanowić kwintesencję gry. DNF z kolei, patrząc po trailerach, w dużej mierze bazował będzie na świetnym klimacie i humorze.

Nie chcę niczego przesądzać czy sugerować, ale wydaje mi się, że po DNF sięgną głównie starsi gracze, którzy pamiętają pierwszą część i docenią różne smaczki tej gry. Po Bulletstorma sięgnie z kolei (moim zdaniem) młodsza część graczy, którzy DNF kojarzą z "wskrzeszonym trupem".

Ale to jedynie moje domysły i uogólnienia (zaznaczam, bo jak znam życie, zaraz się podniosą głosy sprzeciwu w stylu "nieprawda, ja mam 35 lat, grałem w DN3D, a i tak wolę Bulletstorma!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować