Zaloguj się, aby obserwować  
Witka1995

15 sekundowa Reklama przed wejściem na gram.pl

125 postów w tym temacie

Czy wkurza was (tak samo jak mnie) ta reklama zanim wejdzie się na gram.pl? To samo co na gry-online, tylko że tam rzadko wchodzę więc mi wisi a na gram prawie codziennie. Nie łatwiej byłoby znaleźć gdzieś miejsce na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz tu za darmo, a Gram musi mieś pieniądze z reklamy. Wolałbyś jakiś abonament płacić? Wtedy reklam by nie było albo ich liczba by zmalała. Ale póki nie płacisz nic to pogódź się z reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 14:29, darth_16 napisał:

Wchodzisz tu za darmo, a Gram musi mieś pieniądze z reklamy. Wolałbyś jakiś abonament
płacić? Wtedy reklam by nie było albo ich liczba by zmalała. Ale póki nie płacisz nic
to pogódź się z reklamami.


Kiedyś nie było reklam wcale i wszystko działało. Nie lubię natarczywych reklam na gramie, ale na szczęście nie ma ich wiele, nie widziałem natomiast tego o czym pisze założyciel tematu, może dlatego, że wbijam bezpośrednio na forum.

edzia- o już zauważyłem, masakra ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też na forum od razu wbijam, teraz widzę, że reklama jast natrętna. Ale gram to nie Siostry Miłosierdzia, a użytkujesz forum za darmo, więc czego się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... sądzę że abonament na gramie kompletnie by się nie sprawdził. Liczba użytkowników prawdopodobnie zmalałaby o wielokroć i skończyłoby się to jednym wielkim "łubudu" serwisu.

Chociaż fakt, jak dla mnie lepsze reklamy niż jakiekolwiek opłaty za korzystanie.

OMG też dopiero teraz to obczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... też się o tej śmiesznej reklamie dowiedziałem z tego tematu a to pewnie dlatego że na główną wchodzę od święta. Zresztą zastanawia mnie po co na główną zagląda ten kto korzysta biernie lub czynnie z forum? Przecież tam nic ciekawego nie znajdzie, co innego osoby spoza gramu lub klienci sklepu - wtedy mogą się deczko zdziwić i już tu nie wrócić - a potem gram jojczy że tak mało nowych userów mają a sami ich bądź co bądź w ten sposób odstraszają. Abonament? Heh ... ciekawe kto by go płacił skoro i tak została tu garstka ludzi patrząc na poprzednie lata ... Szybko by upadł albo sam pomysł z abonamentem albo i cały serwis.

btw - zbliża się koniec stycznia a skinów jak nie było tak nie ma, faaajnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy da się przetrzymać, a co do abonamentu - gram.pl prezentuje o wiele zbyt niski poziom i za mało contentu, żeby abonament był możliwy. GRY-OnLine ma abonament, bo mają mnóstwo różnego stuffu, włącznie ze świetnymi poradnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się dla samego czepiania...
Przecież jak byk jest tam taki ficzer: "Strona zostanie przeładowana za 15 sekund | Przejdź teraz do serwisu gram.pl"

Tak trudno kliknąć, jak nie chce się reklamy oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 14:49, meryphillia napisał:

Czepiacie się dla samego czepiania...
Przecież jak byk jest tam taki ficzer: "Strona zostanie przeładowana za 15 sekund
| Przejdź teraz do serwisu gram.pl"

Tak trudno kliknąć, jak nie chce się reklamy oglądać?

no wlasnie, nikt nie zmusza do ogladania, ja odrazu wylaczylem, trwalo to sekunde

widzialem ta reklame dzisiaj tylko raz, a wchodzilem na glowna kilka razy, widac nie przy kazdym wejsciu na gram.pl sie wyswietla i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie mam
Być może dlatego że w operze mam akurat zakładkę gdzie jestem już zalogowany i nie musze sie cały czas logowac
Jak was to wkurza to sprawdźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal na gram wchodziłem przez główną. Od kiedy reklama dopadła mnie pierwszy raz, przestałem to robić, a newsy czytam przez linki w wątkach dyskusji na forum. Co prawda i tak nic nie widzę ze względu na Adblocka, ale białej strony ominąć się nie da. Doskonale wiem jak taki biznes dziś funkcjonuje, dlatego to rozumiem, ale nie jest to miłe z punktu widzenia usera. Wiadomo, im reklama bardziej widoczna, tym więcej serwis emitujący ją więcej zarabia.
Dopóki są sposoby ominięcia tego procederu i nie ma tego na samym forum, średnio mnie to obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wchodzę na gram.pl tylko mam w zakłądkach ustawione forum i jednym kliknięciem wchodzę na moje ulubione forum w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chleb stał po 1.27 a kurs dolara po 1.98.
Kiedyś też gram.pl było własnością CDP. Kiedyś nie było też kryzysu gospodarczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować