Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co znajdziemy w demie Crysis 2 na X360?

18 postów w tym temacie

"Tytuł ten ukaże się już 25 marca 2011 na PC, Xboksa 360
oraz PlayStation 3 w pełnej polskiej wersji językowej."


Ładnie to tak marnować pieniądze na polski dubbing nie dając złamanego napisu w Dead Space 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 12:32, Ekonochrist napisał:

"Tytuł ten ukaże się już 25 marca 2011 na PC, Xboksa 360
oraz PlayStation 3 w pełnej polskiej wersji językowej."


Ładnie to tak marnować pieniądze na polski dubbing nie dając złamanego napisu w Dead
Space 2?


Dokładnie. EA jako wydawca ma dziwną taktykę... Dragon Age 2 z napisami, Dead Space 2 bez tłumaczenia a taki Crysis 2 z polskim dubbingiem. Absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 po polsku, do tego z dubbingiem? Cóż, wydaję mi się że taki Dead Space 2 sprzeda się lepiej niż Crysis w takiej Polsce, a DS2 nie będzie miało nawet polskich napisów... Chętnie zrobiłbym tłumaczenie za połowę ceny, co wy na to EA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 13:28, beavisx napisał:

Dokładnie. EA jako wydawca ma dziwną taktykę... Dragon Age 2 z napisami


Jak jedynka i ME2 miała dubbing to pojawiły się głosy, że to źle, bo DLC nie działają.

Oby tylko w Crysisie 2 na PC była mozliwość zmiany języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 13:36, SKIL napisał:

Cóż, wydaję mi się że taki Dead Space 2 sprzeda
się lepiej niż Crysis w takiej Polsce, a DS2 nie będzie miało nawet polskich napisów...

nie sadze zeby crysis sie sprzedal gorzej niz ds2 w polsce, kazdy fps sprzeda sie lepiej niezaleznie od kraju, dlatego nie przetlumaczyli ds2 bo nie widza wielkiego zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 13:28, beavisx napisał:

Dokładnie. EA jako wydawca ma dziwną taktykę... Dragon Age 2 z napisami, Dead Space 2
bez tłumaczenia a taki Crysis 2 z polskim dubbingiem. Absurd

absurd? nie sadze, w dragon age2 jest bardzo duzo dialogow wiec dubbing sporo by kosztowal, ds2 sie dobrze nie sprzeda, crysis2 to fps wiec sie dobrze sprzeda, ma malo dialogow wiec koszt dubbingu nie jest wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 13:28, beavisx napisał:

Dokładnie. EA jako wydawca ma dziwną taktykę... Dragon Age 2 z napisami, Dead Space 2
bez tłumaczenia a taki Crysis 2 z polskim dubbingiem. Absurd


Wcale nie. Zauważ, że Crysis 2 będzie po polsku tylko wersji na PS3. Może więc problem polega na tym, że większość ludzi nie chce polskiego dubbingu (w tym ja), a dwie wersje językowe się nie mieszczą na DVD. Na PS3 tego problemu nie ma i stąd Polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma techniczne pytanie do Cryteka, apropo Crysis 2, to niech je tu zada, a ja przekażę. Akurat 5 osób z ich ekipy jest w tym tygodniu w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:24, thorin49 napisał:

Boże chroń nas przed polskim dubbingiem...

Spokojnie...Mają być dwie wersje-ang i pl. To bardzo dobra wiadomość dla wielu graczy.Nie wiem tylko co z tym demo na pc bo wiem że gra będzie wypasiona,ale mimo wszystko wypróbował bym ją przed zakupem...P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 22:38, Ice-1977 napisał:

Spokojnie...Mają być dwie wersje-ang i pl. To bardzo dobra wiadomość dla wielu graczy.Nie
wiem tylko co z tym demo na pc bo wiem że gra będzie wypasiona,ale mimo wszystko wypróbował
bym ją przed zakupem...P;


Też się zdziwiłem, że dema na PC nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować