Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysyłka pre-orderów Dead Space 2 ze sklepu gram.pl już dziś!

35 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2011 o 16:59, Witka1995 napisał:

To nie łatwiej było wysłać wszystkim zamawiającym wiadomość o tym na maila zamiast robić
z tego newsa?


Wtedy nie wiedziałbym, że już jutro mogę pograć. A że na zwolnieniu siedzę - to wiadomość jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 15:51, gad13 napisał:

Gram.pl jesteście najlepszym sklepem. Medal of honor tez przysłaliście wcześniej. Jesteście
NAJLEPSI!!!


Dla takich słów warto pracować... W imieniu wszystkich - DZIĘKI! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 22:39, Isilothar napisał:

> Gram.pl jesteście najlepszym sklepem. Medal of honor tez przysłaliście wcześniej.
Jesteście
> NAJLEPSI!!!

Dla takich słów warto pracować... W imieniu wszystkich - DZIĘKI! :D

szkoda tylko ze edycja jest nie kompletna brakuje 2 litografii. :/
i to nie tylko mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko, Ja już mam swój egzemplarz w rękach. Właśnie instaluję.
Co do samej edycji kolekcjonerskiej, bo na taką się skusiłem, to muszę przyznać że się trochę zawiodłem. W sumie za dopłacone 45 zł mamy płytę z muzyką, dodatkowy kombinezon i broń.
Pozostałe elementy zestawu rozczarowują, zwłaszcza miniaturowa replika Plasma Cutter Gun, spodziewałem się czegoś zrobionego w stylu figurek kolekcjonerskich (szczegółowo pomalowane, z podstawką, itp.) czegoś co będę mógł postawić na półce obok innych gadżetów czy figurek, a tu dostajemy badziewny plastikowy pistolecik na baterię z napisem made In China, który o mało co mi się nie rozsypał… od razu go schowałem i nie pokazuję światu bo żal. Gdyby ten element był wykonany lepiej (jak np. figurka Geralta, którą można było kupić w sklepie), to edycja była by naprawdę świetna.
Nie pozostaje mi teraz nic innego, jak odpalić grę i mieć nadzieję, że będzie naprawdę dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:49, Kasendrol napisał:

Nie pozostaje mi teraz nic innego, jak odpalić grę i mieć nadzieję, że będzie naprawdę
dobra :)

A to musisz poczekać do piątku. Gra weryfikuję date (przez internet) i nie pozwala się odpalić przed momentem oficjalnej premiery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:58, Llordus napisał:

A to musisz poczekać do piątku. Gra weryfikuję date (przez internet) i nie pozwala się
odpalić przed momentem oficjalnej premiery :/

Faktycznie, ale pech :/ To się nacieszyłem wcześniejszą wysyłką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie zrobione, tylko że Dead SPace 2 ma zabezpieczenie które blokuje uruchomienie gry przed oficjalną premierą. Ja już gre dostałem, ale pograć można dopiero w piątek.

Super niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trzeba poczekać. Widocznie tylko w USA dziś sobie pograją.
Pamiętam gdy dostałem od sklepu gram.pl kolekcjonerkę AvP we wtorek a i tak po instalacji, Steam pozwolił na zabawę dopiero w czwartek ;)
A tak poza tym, jestem ciekaw kiedy to wystartuje jakikolwiek program lojalnościowy o którym wspominała Akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować