Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysyłka pre-orderów Dead Space 2 ze sklepu gram.pl już dziś!

35 postów w tym temacie

gram.pl

Mimo iż Dead Space 2 zadebiutuje w polskich sklepach w piątek, już jutro wypatrujcie kuriera lub oczekujcie SMS-a z punktu odbioru osobistego. Dziś wysyłamy Dead Space 2 do wszystkich, którzy zamówili grę w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Wysyłka pre-orderów Dead Space 2 ze sklepu gram.pl już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał! W takim razie już wiem, gdzie będę zamawiał Portala 2 i być może Brink. Może w przypadku tych tytułów też postaracie się o szybsze wysyłki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 12:42, Erunn0 napisał:

Łał! W takim razie już wiem, gdzie będę zamawiał Portala 2 i być może Brink. Może w przypadku
tych tytułów też postaracie się o szybsze wysyłki? ;)


Wszytko zależy od tego kto jest wydawcą gry. EA zawsze wysyła swój towar do sklepów ze sporym wyprzedzeniem ale inni niekoniecznie tak robią i np. tytuł wjeżdża na dzień przed premierą.
Z resztą Akne już kiedyś o tym pisała :)

Edit: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit, a ja zmowilem gdzie indziej i bede musial prawdopodobnie czekac do konca tygodnia. :( Blad z mojej strony, ktory sie nie powtorzy w przyszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow szybko! Postaraliscie sie, nie ma co. Mialem czekac do piatku i obserwowac gdzie lepiej, no ale widze ze moj odbiór w Sferisie będzie niezagrożony. :D Gratuluje Wam szybkości i dbania o klienta.

PS. Jeszcze tylko panne wysiedlic gdzies na tydzien i jestem w niebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. jak ja się ciesze że złożyłem w gram.pl pre-ordera:D czyli jutro noc bedzie zarwana a na nastepny dzien mam pierwsza zmiane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować