Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Wizy i awki

105 postów w tym temacie


Dobra, bo to nie jest już że tak powiem zabawne. Wizytówki były ważna częścią starego forum, wiele osób sie do nich przyzwyczaiło i wielu ułatwiały one zycie, pomijając jaka zabawa z nimi była (konkursy itd.). Były tam wszystkie rzeczy jakie jeden forumowicz mógł chcieć sie dowiedzieć o innym, takie jak kontakty kilka słów o sobie itd. Teraz nie ma nic i nawet głupie gg czy mejla trzeba pisać w wątkach żeby sie z kimś skontaktować. Były zapowiedzi, ale nie było podanych terminów, wszyscy jednak mieli nadzieję że już niedługo, ale tym czasem mijają miesiące a wiz nie ma awatarów też nie (a na pewno ożywiły by one forum i nadały indywidualnego charakteru postom). Mejle również pozostaja bez odpowiedzi. Więc prosiłbym kogoś z cdp o jedną rzecz- informację na temat zamierzonej daty wprowadzenia tych udogodnień- jeśli na razie nad nimi nie pracujecie, to przynajmniej to napiszcie, nie będziemy sobie nadziei robić. Proszę też forumowiczów o wyrażenie własnych opinii, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno Ty, Budo? Popieram Cię, ale żeby zakładać nowy temat, jeśli dyskusje o tym są w kilku innych? Ty, Delegat? To tyle o tym. Teraz na temat. Nie wiem, jak było na starym forum, więc mi tych wiztówek aż tak nie brakuje. Przyznaję jednak, że usprawniły by komunikację użytkowników poza forum i było by bardzo miło, gdyby się pojawiły. To samo dotyczy awatarków. Na pewno było by bardziej kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wizytówek kto chce, ten będzie korzystał - ci którzy nie chcą, nie będą na nie zwracali uwagi. Nie uczestniczyłem w życiu starego forum, więc nie mam jednoznacznej opinii, czy wizytówki są potrzebne, czy raczej niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizy i avy będą, to na pewno. Pytanie tylko kiedy, bo już długo na nie czekamy. Osobiście jestem za tym aby pojawiły sie jak najszybciej. Na starym forum lubiałem je przeglądać i były pomocne. Co do avów mam nadzieję, że tym razem będą one widniały przy każdym poście usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie opcja wyłączania avek, bo ostatnio zrobiłem się GOL Forum-friendly. Mi tak brak awatarów nie przeszkadza. Ale wizytówki powinny wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No własnie, wielu użytkowników nie było na starym forum i nawet nie pamiętają wiz :)
A co do wyłączania awków to jest opcja w ustawienieniach nawet teraz, trochę na przyszłość była zrobiona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem za! Chciałbym usprawiedliwić Buda! Założył ten temat, bo pytanie w temacie o sugestiach i propozycjach nie przynosiła skutku... więc tutaj składamy oficjalne petycje... :) Wizy na pewno tak! Awki raczej też tak, najwyżej bym wyłączył... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:44, Immortal 1 napisał:

Przydała by się także opcja zmiany posta...


W sensie edycji? Wg mnie to nie jest do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:44, Immortal 1 napisał:

Przydała by się także opcja zmiany posta...


No cóż, nie jest to temat o tym, a cdp wypowiedziało sie już jednoznacznie że edycji postów nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze na wizy sobie troche długo poczekamy:/ Szkoda na starym forum bardzo często je przegladalem, jezeli chcialem się z kims skontaktowac lub po prostu dowiedziec się czym się interesuje... Moim zdaniem tak duże forum bez wizytówek jest troszkę puste:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze kolejny taki post/temat przejdzie bez echa :/. Przeciez nie prosimy o wiele. Wystarczy krotka odpowiedz. ''Tak, robimy wizy, ale raczej nie spodziewajcie sie ich w najblizszym miesiacu, bo mamy za duzo pracy na glowie'' albo ''Nie, niestety mamy na razie inne plany zwiazane ze sklepem/forum i wizytowki, jako mniej wazny element, zeszly na dalszy plan. Postaramy sie jednak juz niedlugo tym zajac''. To jest naprawde jedno zdanie, ale jednak pokazaloby jakie jest Wasze stanowisko z tej sprawie. Domysly nikomu nie sluza, a narastajaca niepewnosc moze sie zle odbic na naszym zdrowiu ;). Pliiiz CDP, kilka slow, a tak wiele sie wyjasni :)

PS. Dla tych, ktorzy nie byli na starym forum, polecam przejrzec ponizszy temat:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&tpage=1
Jak widac, Wizytowki cieszyly sie takim powodzeniem, ze urzadzany byl nawet konkurs, ktory cieszyl powodzeniem (wsrod stalych uczestnikow ;)) na tyle duzym, ze nawet i na tym forum (choc wizytowek nie ma) zostaly rozegrane dwie edycje

A w linkach ponizej macie mozliwosc obejrzenie kilku projektow takich wizytowek, przygotowanych wlasnie specjalnie na Konkurs:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=170
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=206
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:59, Modest-Vermin napisał:

Powiadają że wizytówki będą do końca roku :)


Masz siakies konkretne informacje? To sie podziel ;]

Piotrek K---> no właśnie o to mi kurde chodzi, jak widać duża część użytkowników już w ogóle o wizach zapomniała, albo nie było ich na starym forum i nie wiedza jakie to było udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na avatarki czekamy już tyle, że szok. I nie wiem czy się doczekamy w tym roku... A na pewno nie przed maturami :D Na wszystkich forach nawet najmniejszych są avatarki a u nas nie. Why ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do awatarów to chyba jest już blisko, no bo po co by dawali tą opcję w ustawieniach czy pokazywać czy nie.
Sam się doczekać nie mogę, prosilibyśmy aby jakiś Pan / Pani z CDP odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 22:32, Vaxinar napisał:

Co do awatarów to chyba jest już blisko, no bo po co by dawali tą opcję w ustawieniach czy
pokazywać czy nie.


Ta opcja jest od początku forum :/

Modest-Vermin-----> rewolucja była w październiku, zmieniło sie owszem, ale teraz na kolejna nie ma co liczyć chyba... siakiś update by sie przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować