Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic II - zagraj w multiplayer!

66 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2011 o 13:39, Pitej napisał:

Byłoby bajerancko gdyby ta grupa jakoś rozwinęła projekt.
Na grę jak z singla, ale w co-opie to jednak nie liczę. Nie znam się na robieniu gier
ani modyfikacji do nich, ale takie przedsięwzięcie wydaje się być zbyt skomplikowane.
Do tego trzeba by było jakoś urozmaicić i utrudnić grę, dodać więcej potworków żeby było
co robić. Gothic w pojedynkę nie jest zbyt trudny a co dopiero we dwóch czy w więcej
osób.

Pomysł z polowaniem na smoki fajny, ale weźcie pod uwagę to, że smok to ciota, we dwóch
raz dwa się go zajdzie i koniec... :P Zresztą tak samo z każdym innym przeciwnikiem.

Czy ja wiem czy tak trudno by było zrobić co-opa?, sam kod do zrobienia Multi w Gothic jest trudny..., bo nie ma od autorów Gothica żadnego takiego kodu co by autorzy Multiplayera do Gothica mieli jakieś ułatwienie na zrobienie tego moda..., więc myślę że zrobią kiedyś co-opa jak udało im się zrobić już Multi :), a wstawienie kilka więcej potworków dla modderów to nie problem ;p raczej, wystarczy że wezmą zwykły program do modowania od autorów Gothica i już mogą się zabierać za wstawianie potworów, czy zwiększenie im poziomu trudności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jeszcze kilka lat temu jak z kumplami odkryliśmy Gothica to jak my się nim zachwycaliśmy! Pierwszy raz grę przechodziłem chyba 60 godzin. Bo to był mój pierwszy cRPG i chciałem WSZYSTKO zrobić: każdy quest, zobaczyć każde miejsce, zdarzenie, usłyszeć każdy dialog. Marzyliśmy wtedy o G2 Multi żeby sobie w ekipie pójść na smoka itp. Dzisiaj tak samo podoba mi się perspektywa starego dobrego gothica w multi. Jak jeszcze dodadzą coś ala "domki dla graczy" to będzie HiT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale póki co projekt jest w powijakach. Jeszcze dłuuuuuuga droga zanim to będzie jako tako grywalne (no chyba że wcześniej twórcy zarzucą projekt ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować