Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Nie widziałem tematu o tej grze więc zrobiłem (jeśli taki istnieje to proszę o link ^^)
O drazu zapraszam[ http://www.youtube.com/watch?v=RbQkdfGXU2s&feature=feedu] na mój wieczorny filmik z dema.
Temat oczywiście do dyskusji na temat gry powstał.
Co sądzicie o nowych "scar''ze"? jak dla mnie troszkę grubszy od tego w pierwszej części ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie się cieszę, że dwójka będzie na konsole, przynajmniej pogram na mojej PS3 :)
W jedynkę też chciałem, ale na moim złomku nawet menu by chyba nie odpaliło ;)
Jak już się nagrasz w demko, to napisz o wrażeniach, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 12:06, Harrolfo napisał:

Ja w sumie się cieszę, że dwójka będzie na konsole, przynajmniej pogram na mojej PS3
:)
W jedynkę też chciałem, ale na moim złomku nawet menu by chyba nie odpaliło ;)
Jak już się nagrasz w demko, to napisz o wrażeniach, ok?

Wieczorkiem gdzieś tu wrzucę link do filmiku, choć jakość będzie średnia bo ciągle kombinuję jak tu uzyskać lepszą to coś tam postaram się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, jakby ktoś nie wiedział: Wyciekł pełny developer build - czyli single, multi, zestaw kluczy uwierzytelniających oraz wszystkie narzędzia produkcyjne. Szkoda, muszą być wkurzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 14:54, zajacisko napisał:

Ta, jakby ktoś nie wiedział: Wyciekł pełny developer build - czyli single, multi, zestaw
kluczy uwierzytelniających oraz wszystkie narzędzia produkcyjne. Szkoda, muszą być wkurzeni...

Wiesz z tego co widze to może jest wszystko ale to nie wersja finalna a crysisa jeszcze nie wypuścili mogą jeszcze coś zmienić a do wersji developers kit mogą nie wypuszczać patchy tylko do finalnej wtedy i tak aby patchowac bedzie trzeba kupic normalną wersje.Poza tym mam pytanie bo widze że graliście w demo multi wiec ruszymi na takim sprzęcie core 2 duo 1.8 2gb ram geforce 9600gt przedewszystkim martwie sie o procesor i czy na moim monitorze lcd 19 cali bede miał taki interaktywny interfejs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 21:56, Salwatorowiec napisał:

Nie jest za piractwem ale powiedz cię czemu piszecie szkoda?
Zazdrość?


Czemu zazdrość? Gra wyciekła, więc każdy może ją ściąnąć...
Chodzi tu o to, że dzięki temu więcej osób tą grę teraz ściągnie niż kupi. A to nie będzie miało zapewne dobrych skutków ani dla PC, ani dla EA/Crytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:01, Cierpik182 napisał:

> Nie jest za piractwem ale powiedz cię czemu piszecie szkoda?
> Zazdrość?

Czemu zazdrość? Gra wyciekła, więc każdy może ją ściąnąć...
Chodzi tu o to, że dzięki temu więcej osób tą grę teraz ściągnie niż kupi. A to nie będzie
miało zapewne dobrych skutków ani dla PC, ani dla EA/Crytek.


Może i tak a ja ci powiem, że mam to w dupi... nowe gry są słabe lepiej pozostać przy starych dobrych tytułach.
A poza tym sprzęt by nie pozwolił u mnie na nowego crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:06, Salwatorowiec napisał:

Może i tak a ja ci powiem, że mam to w dupi... nowe gry są słabe lepiej pozostać przy
starych dobrych tytułach.
A poza tym sprzęt by nie pozwolił u mnie na nowego crysisa.

>

Czyli napisałeś tak po prostu, żeby mieć pretekst do wyżalenia się?
Gratulacje ;)

Nowe gry nie są może super, ale najczęściej są dobre, a bywają i bardzo dobre. Stare gry jakoś nie dają mi już takiej frajdy jak w czasach gdy grałem w nie pierwszy raz. Taka moja opinia.
Stare RPGi są fajne, ale FPSy, strategie, gry wyścigowe na pewno są lepsze teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować