Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Czy komukolwiek udalo się już pograć w Crysis 2?
Pytam bo gra ma blokadę i u mnie pisze że dopiero 25 marca będzie dostępna, co w zasadzie ma sens bo premiera papierowa jest 25 ale wszystkie sklepy już sprzedają od wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo ..Fail jak nic..po grzyba sprzedają dziś ...jak i tak nie pogramy..tak jak by psa uwiązać na łańcuchu i pokazać mu soczyste mięcho 2 metry poza zasięgiem łańcucha .Dziwna Polityka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 17:41, infinity23 napisał:

To samo ..Fail jak nic..po grzyba sprzedają dziś ...jak i tak nie pogramy..tak jak by
psa uwiązać na łańcuchu i pokazać mu soczyste mięcho 2 metry poza zasięgiem łańcucha
.Dziwna Polityka .


Dobrze powiedziane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie poprzednie posty... Wystarczy wpisać klucz z dodatkowej zawartości zamiast tego, który jest podany na instrukcji i gra się odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się faktycznie uruchamia po wpisaniu kodu z edycji limitowanej:)
Wpadł już ktoś jak zmienić język w tej grze (nie mam najmniejszego zamiaru grać z polskim "bubblingiem") a metoda z Hot Pursuit wydaje się nie działac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie wcześniejsze posty, jest prosty sposób żeby już dzisiaj pograć, tylko żebyście się nie rozczarowali.
Ja już gram, no całość sprawia wrażenie konsolowego portu ( patrząc na grafikę ). Poziom graficzny Warhead''a czy Crysisa to z porównaniu z tym - KOSMOS! Kiepskiej jakości tekstury ( jak z poziomu średniego, no może wysokiego z poprzedników), brak interakcji z otoczeniem ( zapomnijcie o łamiących się drzewach ), głupsi przeciwnicy, gorsze oświetlenie ( przypomina mi grę Timeschift - pamiętacie ją ). Ogólnie gra powinna się nazywać Call of Crysis, albo Duty Crysis, albo cos w tym stylu.
Tylko framrate jest na wysokim poziomie, jedyna zasługa wyraźnie słabszej grafy, która już na pewno jest gorsza niż w Bad Company2.
Ogólnie poziom Call of Duty i skok na kasę, z resztą pewnie nie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za tyle postów jeden za drugim ale:
Cóż sama gra jest już w języku angielskim ale nie wiem co za kretyni nagrali tylko jedną wersję filmików, są one w całości po polsku co mnie osobiście razi.
Widzę że zapłaciłem za klucz(e) a samą grę będę musiał sobie "załatwić" w normalnej (czytaj: angielskiej) wersji.
Kolejny (trzeci) już przykład że gry EA muszę sprowadzać z zachodnich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też spróbowałem tego sposobu i gra odpaliła, tryb multi też ale wbić na serwer nie mogę bo pokazuje klucz w użyciu (mam nadzieję, że to tylko przez problem z datą premiery bo inaczej będzie grubo :P). Zawartość dodatkową z Limited Edition odblokowałem na mycrysis.com i w grze się pojawiło. Zastanawia mnie tylko gdzie jest ta dodatkowa zawartość co gram.pl miało dorzucić do pre-orderu. Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dasreviews.com/das-latest-greatest/crytek-doomed-crysis-2s-pc-version/ :)
Prawda w 300 % i jak ktoś nie wierzy ten ma problemy z czachą

HAHA ! Miałem rację ! Ten patch co wyszedł w dniu premiery zmieniał napis Press Start na Press Enter xDDDD

Żal Crytek ! Spadajcie na drzewo partacze jedni !

Ci co kupili grę, zostaliście zerżnięci w dupsko i to jak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 19:20, Crew_900 napisał:

Linka proszę : D Chcę się pośmiać :D

a po co link co 2 temat to flame jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować