Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2011 o 00:23, lis_23 napisał:

... są nie istotne - byle tylko gra chodziła płynnie i grało się przyjemnie.


Nieistotne może to być dla takiego co sobie grę "ściągnie" z internetu...
Ten kto kupuje, ten wymaga... jak dla mnie np. szkoda wywalić ponad 100 pln żeby zobaczyć że gra to gówno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z wymienionych wyżej niedoróbek, przeszkadzać może problem z kluczami (premiera dopiero dziś, więc zobaczymy jak to będzie) i problemy w multi.

Co moim zdaniem nie jest wystarczającym powodem do nazwania tej gry ''gównem'', no ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:38, ChevChelios napisał:

> ... są nie istotne - byle tylko gra chodziła płynnie i grało się przyjemnie.
>

Nieistotne może to być dla takiego co sobie grę "ściągnie" z internetu...
Ten kto kupuje, ten wymaga... jak dla mnie np. szkoda wywalić ponad 100 pln żeby zobaczyć
że gra to gówno :)


Widzisz,ja nie gram i nie zamierzam grać w multi więc dla mnie wszystkie kwestie związane z multi są nie istotne,gdyż mnie po prostu nie dotyczą
co do grafiki:
na pierwszego Crysisa gracze narzekali,iż to jest tylko test dla kart graficznych
obecnie gracze narzekają że Crysis 2 nie jest już testem dla najnowszych kart graficznych
w międzyczasie część graczy sika po nogach przed premierą Battlefield 3 ,który ma być ponoć testem dla kart graficznych ( ja osobiście nie rozumiem zachwytu nad grą tylko do multi z krótkim i marnym singlem - ale to ja )
gdyby Crysis 2 ponownie wyciskał ostatnie soki z naszych PC to znowu byłoby narzekanie,że gra jest kolejnym testem najnowszych układów graficznych
tak więc,o co tu chodzi? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 19:31, BartexooN napisał:

Jeśli byś znalazł czas to zrób filmik jeśli daje radę jak świeci figurka w nocy. Słabo coś było widać przy
oświetleniu.


Proszę: http://www.youtube.com/watch?v=HUXvRLffoDU

Do tego jeszcze trzy gameplaye z trybu multiplayer:

http://www.youtube.com/watch?v=Kw3w1lCo_hQ
http://www.youtube.com/watch?v=_TyTrZw5wsc
http://www.youtube.com/watch?v=x1lGpBIJgzA

I na koniec porównanie wersji na PS3 oraz Xboxa 360:
http://www.youtube.com/watch?v=qQcwNtBEnb4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:23, lis_23 napisał:

... są nie istotne - byle tylko gra chodziła płynnie i grało się przyjemnie.

Mogę cię zapewnić, że gra na dwujajowym procku 2,7 i 8800gt w 1280x1024 i ustawieniach med. chodzi płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile problem z kluczem dzisiaj mi znikł i zapamiętało go wreszcie to po wybraniu serwera nie można rozpocząć gry odliczanie się non stop zapętla , o ile wybierzemy szybką grę i wrzuca nas na jakiś tam serwer to można grać bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hastalavistazia ale dokładnie napisz co chodzi z kluczem, czy w ogóle nie przechodzi weryfikacji czy tylko w multi. Bo jak w multi to spróbuj tak odpal multi wpisz klucz, następnie wyjdź do singla i ponownie wejdź do multi i jeszcze raz wpisz klucz i czekaj na patcha który ma się pojawić , usuwając ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak:
-wszedłem do gry
-kliknąłem login
-wyskoczył komunikat, że nie ma wpisanego cd-key
-wpisałem cd-key
-wszedłem do multi
-wyszedłem z multi do menu głównego
-wszedłem znów do multi
-wyskoczył komunikat, że nie ma wpisanego cd-key
-wpisałem go znowu
-wyszedłem z gry
-po ponownym uruchomieniu było już ok
-wszedłem na pusty serwer multi
-posiedziałem chwilę w lobby
-dopiero wtedy można podłączyć się do normalnej gry

Powyższy fix znalazłem na anglojęzycznym forum...


@lis_23 - jak może się przyjemnie grać, skoro jest tyle błędów? A w multi nie da się grać w ogóle, bo odliczanie się zapętla (problem nie występuje na serwerach nierankingowych)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem podobnie z tym ze bardziej intuicyjnie niz po tym opisie, pokrecil sie po grze i to na co glownie zwrocilem uwage to to iz zaraz pod miejscem gdzie wpisuje sie login i haslo takze mozna dodac keya, zrobilem to i dziala:) mam nadzieje ze dalej bedzie juz tylko lepiej, ogolnie multi takze wypada u mnie ok jak juz znajde normalny serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkur***ny 3 razy instalowałem grę i nic tylko ten gówniany polski dubbing a cloak engage jak to kur*a po polsku gejowsko brzmi , totalna beznadzieja , Jezu czy oni mają nas graczy za debili żeby tak wszystko upraszczać nawet w pliku cfg nic nie ma totalna olewka pecetowców, wszystko przez graczy konsolowych tylko upraszczać i upraszczać , mam nadzieje że jakiś patch wyjdzie umożliwiający zmianę wersji na angielską bo polski jest po prostu do dupy. Czy producenci gier nie rozumieją że oryginalna ścieżka dźwiękowa jest najlepsza i starczą napisy jak w kinie. Gra którą produkują w jakimś kraju powinna zachować swoją oryginalną ścieżkę z gry a w innych krajach napisy , Wiedźmin był bardzo dobry z polskim głosem i tego kurde się trzymać. A kurcze kupiłem limitowaną edycję gry .........
PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko ależ to było głupie:)
Sprawdzałem wyszukane rozwiąznia a okazuje się że w pliku "system.cfg" wystarczy zmienić język z "polish"na "english" i gra jest całkowicie po angielsku, włącznie z filmikami...

ten cytat pochodzi z poprzedniej strony i cieszysz się grą w oryginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 13:40, thx11 napisał:

Matko ależ to było głupie:)
Sprawdzałem wyszukane rozwiąznia a okazuje się że w pliku "system.cfg" wystarczy zmienić
język z "polish"na "english" i gra jest całkowicie po angielsku, włącznie z filmikami...

ten cytat pochodzi z poprzedniej strony i cieszysz się grą w oryginale

do tego to już sam doszłem, chodziło mi że podczas instalacji nie ma czegoś takiego lub w samej grze a gdy aktywuje grę i wybieram język angielski to program nadal jest po polsku beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Pora na lamerskie pytanie.

Słyszałem, że Crysis 2 jest mega lepiej zoptymalizowany w stosunku do jedynki. Sprzęt mam taki, jak w sygnaturce. Ilu klatek mogę się spodziewać przy ustawieniach maks. na DX10? 30-40 fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 14:58, doflamingo napisał:

Obecnie gra nie obsługuje DX10, ma to naprawić patch, kiedy go wypuszczą - nie mam pojęcia.


O k*rwa. Sorry, aż mi się wyrwało. To jest żart? Napisz, błagam, że to żart! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 08:10, thx11 napisał:

> ... są nie istotne - byle tylko gra chodziła płynnie i grało się przyjemnie.
Mogę cię zapewnić, że gra na dwujajowym procku 2,7 i 8800gt w 1280x1024 i ustawieniach
med. chodzi płynnie

Tyle że ja zamierzam grać w rozdzielczości 1920x1080
czy można już instalować grę i grać czy trzeba czekać na jakąś określoną godzinę żeby ją aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 14:26, thx11 napisał:

To typowe dla gier od EA

typowe to mało powiedziane niech tylko spróbują schrzanić BF3 tak jak zrobili to z BFBC2 to koniec z EA nie dam im zarobić już więcej i przejdę na konsole lub gierki tylko od Valve lub blizzarda
PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:03, EverettMcGill napisał:

> Obecnie gra nie obsługuje DX10, ma to naprawić patch, kiedy go wypuszczą - nie mam pojęcia.
O k*rwa. Sorry, aż mi się wyrwało. To jest żart? Napisz, błagam, że to żart! :|

Obiło mi się o uszy takie info, ale byłbym wdzięczny, jakby ktoś jeszcze to potwierdził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować