Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Mają dodać DX11, czyli będzie DX9 i DX11... więc nie pomyśleli o graczach mających karty graficzne obsługujące tylko do DX10? Brzydko z ich strony, na dodatek nie wiadomo, jak bardzo i czy w ogóle ten DX11 polepszy obecną grafikę w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewam kolejnej brzydkiej zagrywki z ich strony, takiej samej jak to zrobili z Crysis 1, w którym kiedyś na XP musiałem użyć małego triku w plikach gry, żeby ustawić maksymalną grafikę Very High, bo w opcjach gry się nie dało. Spodziewam się po tym patchu tego samego, opcja w konfiguracji gry dostępna tylko dla posiadaczy kart graficznych obsługujących DX11, a jakieś cwaniaki będą to odpalali po przez pliki .cfg LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:55, doflamingo napisał:

Mają dodać DX11, czyli będzie DX9 i DX11... więc nie pomyśleli o graczach mających karty
graficzne obsługujące tylko do DX10? Brzydko z ich strony, na dodatek nie wiadomo, jak
bardzo i czy w ogóle ten DX11 polepszy obecną grafikę w grze.


To nie działa w ten sposób. DX11 zawiera biblioteki DX10, tak jak DX10 zawiera biblioteki DX9. Więc DX10 powinien być wówczas obsługiwany, chyba że coś mylę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę na 1920x1080 w ustawieniach grafiki '' bardzo wysokie " - " ekstremalnych " się trochę boję ;) i jak na razie gra chodzi płynnie,a trochę się bałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 16:49, lis_23 napisał:

Odpaliłem grę na 1920x1080 w ustawieniach grafiki '' bardzo wysokie " - " ekstremalnych
" się trochę boję ;) i jak na razie gra chodzi płynnie,a trochę się bałem ...

Czyli poprawili to i owo w perfomance to dobrze

Ekstremalne dają góra zwiększone blur który zmniejsza jakość cieni,tekstur itp. na mycrysis itd. jest niezly flame przez to bo EXTREME wygląda najgorzej ze wszystkich 3 ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co nie mam zamiaru w to grac, wyglada okropnie na d9 wiec czekam na patcha, chyba tylko konsolowcy moga pisac ze grafika jest przepiekna, ja mam i pc i ps3, ale wlasnie takiej gry jak ta nie kupuje na czarne pudlo z oczywistych powodow, a tutaj taka zenada ze strony EA. Pozostaje czekac na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 20:36, damimav napisał:

A ja mam pytanie, jak zrobić aby był dubbing angielski z polskimi napisami ??

Właśnie da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już cała grę i szczerze powiedziawszy jest ona na prawdę świetna. Można wybaczyć Crytekowi parę baboli, bo zrobili grę która dosyć długo mnie bawiła, a teraz pocinam sobie w multi. Poza tym czekam na 3 część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 17:24, Numenpl napisał:

Ekstremalne dają góra zwiększone blur który zmniejsza jakość cieni,tekstur itp. na mycrysis
itd. jest niezly flame przez to bo EXTREME wygląda najgorzej ze wszystkich 3 ustawień.

no wiadomo, ale mozna sobie wylaczyc motion blur i caly ten antyaliasing, poszukaj sobie programu : "crysis 2 advanced graphics options", patrzalem i dziala, jakos wczesniej inne programy i komendy mi nie dzialaly, sprawdzalem wydajnosc i motion blur czy aa nic nie zmieniaja, chodzi dokladnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 21:22, Harrolfo napisał:

A ile zajęło Ci ukończenie gierki?

ja jak usiadlem to skonczylem w 10h, wiec tak naprawde 9h 30m, bo te 30 minut to musialem sobie herbate zrobic i wyjsc do kibla ;), gralem na normalu i wiadomo, ze jakbym nie ginal i przez to nie powtarzal czasem wiekszych kawalkow (bo nie ma quicksave, tylko checkpointy jak w far cry1) to trwaloby to troche krocej, chociaz tez nie jestem pewien bo niektore misje po prostu juz lecialem zeby tylko objective zaliczyc i nie pozwiedzalem mapy wiec bym powiedzial, ze 8-12h powinno ci zajac, na pewno nie przejdziesz w 4h, crysisa1 ukonczylem w 11h siedzenia nad nim wiec wychodzi podobnie, chociaz tam byl quicksave wiedz ciezko porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Crysis mi akurat się nie podobał (tylko pod względem graficznym było ok ;).
Czy tu jest to samo, co w jedynce (jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki), czy może gra jest ciekawsza i więcej się w niej dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

W recenzji na golu autor napisał ,ze gra jest dużo ciekawsza. Jedynka też mu się nie podobała, natomiast dwójką był zachwycony. Podobno gra podążyła nieco w kierunku Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie więcej się dzieje:) Fabuła jest niczym dobry film z hollywoodu, każda misja zrobiona jest z pomysłem. Do tego świetna muzyka i kupę akcji. Ja grę przeszedłem w ok. 12h na weteranie. Nie unikałem walk, praktycznie każdego przeciwnika zabijałem. Tyle, że nie bawiłem się w szukanie znajdziek. Uzbierałem ich kilka, tylko dlatego, że przypadkiem na nie trafiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować