Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Budynki nadal wygladaja jak kloce, dym wyglada ciut lepiej, krzaki nadal plaskie i rozpikselowane z bliska, tylko miejscami widze ten direct 11, generalnie nie zrobil na mnie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Mam pewien problem bo gra automatycznie jak ją chciałem uruchomić pobrała ten patch 1.9 ale gdy chcę go instalować to pojawia się okienko które przeszukuje wszystkie katalogi a potem pojawia się informacja że nie znaleziono gry na dysku. Zaś raz udało mi się zainstalować tego patcha ale wtedy gdy uruchamiałem grę to pojawiał się tylko ten kursor co w menu jest, było słychać dźwięki reklam z początku gry ale ekran jest cały czas czarny. Co mam zrobić żeby to uruchomić w wersji 1.9 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 03:51, Gosu napisał:

Budynki nadal wygladaja jak kloce, dym wyglada ciut lepiej, krzaki nadal plaskie i rozpikselowane
z bliska, tylko miejscami widze ten direct 11, generalnie nie zrobil na mnie wrazenia.

A tessellacji to Ty nie widzisz? Przecież jest wszędzie, na każdej cegle, płycie, nawet pęknięcia w asfalcie są tessellowane. Co więcej, ma ona wpływ na światło i cienie. Wygląda to kosmicznie i często chodzę wokół murów i nie mogę wzroku oderwać. Jedyny problem to, że teselacja rzuca każdą pojedynczą kartę graficzną na kolana. Pojedyncza 580 oscyluje w okolicach 30 fps ze spadkami, jedyne wyjście to SLI bądź CrossFireX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 10:49, SamaelvonHell napisał:

A tessellacji to Ty nie widzisz? Przecież jest wszędzie, na każdej cegle, płycie, nawet
pęknięcia w asfalcie są tessellowane. Co więcej, ma ona wpływ na światło i cienie. Wygląda
to kosmicznie i często chodzę wokół murów i nie mogę wzroku oderwać. Jedyny problem to,
że teselacja rzuca każdą pojedynczą kartę graficzną na kolana. Pojedyncza 580 oscyluje
w okolicach 30 fps ze spadkami, jedyne wyjście to SLI bądź CrossFireX.


Widze ale ja wymienialem to co sie nie zmienilo, bo te rzeczy o ktorym wspominalem mnie najbardziej irytowaly. Moj Radeon XFX 6970 2048 mb pojedynczy daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi już się dwie pokręcone 5870 krztuszą i vsync już pełnych 60ciu fps utrzymać nie może. Podczas ostrej walki z bryzgającą wszędzie wodą nawet i 40 fps widziałem :/. Nawet Wiedźmin bez uber mi tak graf nie zmęczył. Chyba powoli mogę się już zastanawiać nad przesiadką na 2x 580...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest nieśmiertelnik Alcatraz''a ? Za cholerę nie moge go znaleść. Wszystkie inne mam, tylko ten mi został. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh

CatalystCreator:
"Crysis 2 DX11 CrossFire profile update will be in next weeks CAP update"

Czyli jednak mogę odłożyć zamiar zmian graf bo w przyszłym tygodniu Crysis powinien powrócić do normalnych 60fps i w górę. A już się zacząłem nakręcać ;]. Jednak pierwotny plan zamiany dopiero na 2x680/7970 wraca w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 10:49, SamaelvonHell napisał:

A tessellacji to Ty nie widzisz? Przecież jest wszędzie, na każdej cegle, płycie, nawet
pęknięcia w asfalcie są tessellowane.


Nie na każdej, lecz na wybranych powierzchniach. Obok ścian, gdzie wyraźnie widać POM w akcji często spotkasz ściany płaskie niczym stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:22, slipknotslayersoad napisał:

EJ czy na komputerze geforce 9600 Gt 512 ram, 2 Gb ram, intel core 2 duo e6550 2.34 GHZ*2
będzie można grać w crysisa 2 płynnie na jakichś przyzwoitych ustawieniach???


nasze komputery troche się różnią, karta ta sama ale na moja niekorzyśc bo u mnie laptop.
ale ja właśnie zacząłem grać i całkiem przyjemnie mi idzie na ustawieniach wysokich w rozdzielczości 1280x800
szczerze powiedziawszy to zaskoczony jestem płynnością, bo nie spodziewałem się... ale miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:22, slipknotslayersoad napisał:

EJ czy na komputerze geforce 9600 Gt 512 ram, 2 Gb ram, intel core 2 duo e6550 2.34 GHZ*2
będzie można grać w crysisa 2 płynnie na jakichś przyzwoitych ustawieniach???


Tak, gra mimo grafiki nie ma wysokich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z uruchomieniem,gry klikne graj instaluje się patch 1.9 i nic wiecej sie nie dzieje,tak jest za każdym razem gdy próbuje odpalić grę.Jest oczywiście oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zaczął, zaczął grać i szukał kogoś do drużyny w Multiplayer to ja już gram od dłuższego czasu i chętnie z kimś popykam gierka jest spoko.

A co do wymagań to W singlu na dx11 wymagania są spore, bez dx11 to na tym komputerze wyżej podanym to spokojnie pójdzie na Very High albo High bo sam taki niedawno miałem i grałem. W multi i tak się gra na najniższych - lepiej widać przeciwników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1. W jaki sposób można rzucić granat mając w rękach karabin czy coś podobnego. Ponoć się da :D
2. Powiedzcie mi czy gdzieś jest wyjaśnione co łączy wrogo nastawioną obcą rasę z Crysisa i Crysisa 2 ?? Bo jakoś dla mnie to są dwie zupełnie różne "rasy" i jedyne co dla mnie wspólnego mają to to że są "kosmiczni" i nie lubią ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 10:25, Thalanthas napisał:

Czy Crysis 2 ma jakiś limit aktywacji na komputerach?


Z tego co pamiętam nie ma :P
Ale mogę się pomylić
Mi z płytki nie chciało aktywacji jedynie klucz do multi po instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 00:12, Kerigun napisał:

1. W jaki sposób można rzucić granat mając w rękach karabin czy coś podobnego. Ponoć
się da :D

Pierwsze słyszę o czymś takim.

Dnia 03.10.2011 o 00:12, Kerigun napisał:

2. Powiedzcie mi czy gdzieś jest wyjaśnione co łączy wrogo nastawioną obcą rasę z Crysisa
i Crysisa 2 ?? Bo jakoś dla mnie to są dwie zupełnie różne "rasy" i jedyne co dla mnie
wspólnego mają to to że są "kosmiczni" i nie lubią ludzi :D

To ta sama rasa, a łączy je

Spoiler

Nano Skafander

.
Spoiler


W C1 byli to po prostu obcy, których statek uznano za artefakt i przeprowadzano na nim badania.
W C2 dowiadujemy się, że nasz skafander powstał w oparciu o technologię obcych z C1, ale ze statku znajdującego się w innym miejscu na świece. W późniejszych etapach dowiadujemy się, że nasi obcy są symbiotami i przebywali na ziemi o wiele dłużej niż istnieją ludzie. Wyspa z C1 nie była statkiem, a jedną z kosmicznych baz - Prorok na koniec wraca na wyspę, wbija do bazy, przebija się przez kosmitów i wychodzi w Nowym Yorku co wyraźnie wskazuje, że wszystkie bazy są ze sobą połączone i obejmują cały glob.
A co do tego, ze różnią się wyglądem to wszystko wyjaśnia kwestia symbiozy. Po prostu przejęli cechy ludzi co pozwala im przetrwać poza lodowymi murami własnej twierdzy i przejąć kontrolę nad całą planetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 13:29, Fun_g_1_2_3 napisał:

To ta sama rasa, a łączy je

Spoiler

Nano Skafander

.
Spoiler


W C1 byli to po prostu obcy, których statek uznano za artefakt i przeprowadzano na nim
badania.
W C2 dowiadujemy się, że nasz skafander powstał w oparciu o technologię obcych z C1,
ale ze statku znajdującego się w innym miejscu na świece. W późniejszych etapach dowiadujemy
się, że nasi obcy są symbiotami i przebywali na ziemi o wiele dłużej niż istnieją ludzie.
Wyspa z C1 nie była statkiem, a jedną z kosmicznych baz - Prorok na koniec wraca na wyspę,
wbija do bazy, przebija się przez kosmitów i wychodzi w Nowym Yorku co wyraźnie wskazuje,
że wszystkie bazy są ze sobą połączone i obejmują cały glob.
A co do tego, ze różnią się wyglądem to wszystko wyjaśnia kwestia symbiozy. Po prostu
przejęli cechy ludzi co pozwala im przetrwać poza lodowymi murami własnej twierdzy i
przejąć kontrolę nad całą planetą.



Dzięki wielkie, dużo mi to rozjaśniło. Musiało mi umknąć to z symbiozą. Teraz to rozumiem co mają wspólnego. Po prostu obcy z C1 to byli "czyści" kosmici, a Ci z C2 to już przemienieni na potrzebę panujących warunków na ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chooolera. Skończyłem Crysisa 2 dwa razy na PS3, a dopiero dzisiaj oglądam trailery. Ktoś wie gdzie dorwać płytę Dirty Daggers, tych od tej nieziemskiej przeróbki New York, New York? Kocham oryginał tego kawałka ale ten hmm... cover? W każdym razie ten kawałek jest mistrzowski, klimat pierwsza klasa. Przepraszam że pisze o tym w temacie o grze, ale nie miałem pomysłu gdzie. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=4N5yRljV840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować