Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2: Severed - pierwsze DLC do Dead Space 2 zapowiedziane!

47 postów w tym temacie

Koljena część sagi pod tytułem co powinno być w wersji finalnej a nie było, gdyż zawsze fajniej wyciągnąć od ludzi większą kasę.

BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od objętości dodatku... Jeśli to będą dwie marne misje to lipa, ale jeżeli DLC na miarę tych z GTA 4 to tylko jedno pytanie - gdzie k@#%$ wersja na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było? :D Ja właśnie ładuje pierwszą płyte, zaraz druga i po instalacji. Tylko trzeba będzie poczekać 2-3 dni na aktywacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzeje mnie ten dodatek bo po zainstalowaniu dziś gry nie mogę jej uruchomić ponieważ nie było jeszcze premiery w europie. Chyba dopiero od czwartku da rade pograć. BRAWO!!! Widać w jakim szanowaniu mają pecetowych graczy skoro dodatek tylko na PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona dżihadu przeciwko DLC. Dwie sprawy:

1. Przestańcie marudzić, że "DLC to ścierwo", "Wycinają nam misje" itd, bo mają to być całkiem nowe misje z nowymi bohaterami. Jak niby można wyciąć z gry materiał ZUPEŁNIE NIEZWIĄZANY z główną osią fabuły?
2. Jak już musicie psioczyć na DLC, to przestańcie zaraz pod tym narzekać, że "znowu olano PC-towców". Nie lubicie DLC? NIE KUPUJCIE ICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie DLC już dzisiaj faktycznie zakrawa nieco o śmieszność, ale dla EA to nie pierwszyzna :) Przecież DLC do DA2 zapowiedziano już jakiś czas temu a do premiery gry jeszcze hoho.

Ale jak widzę ciągłe narzekanie, że wycinają coś z gry i sprzedają to i się coś robi. Damn, ludzie pomyślcie czasem zanim coś napiszecie. Wycieli z kampanii postaci z nią niezwiązane? Przecież to idiotyzm.
Zdarza się, że twórcy tak robią ale myślę, że po każdej takiej sztuczce, jak spadają na nich gromy to się dwa razy zastanowią nim znów coś wytną i sprzedadzą oddzielnie. No może poza Ubi ale oni są niereformowalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA się ośmiesza, gra nie wyszła i już ogłoszony ze kawałek wyciętej gry będzie trzeba kupić oddzielnie.

DCL to jest to co nie powinno w ogóle powstawać, czyste naciąganie gracza na kasę.
Tylko EA wypuszcza najwięcej dodatków, jak ludzie będą kupować to się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyciete/nie wyciete czy zwiazane/nie zwiazane z glownym watkiem - co za roznica? chodzi o to, ze w czasie gdy robili jeszcze podstawowa wersje gry to juz zaczeli robic dodatki, dla mnie to jest nienormalne, zamiast skupic sie na tym zeby zrobic jak najwiecej przy podstawce to poswiecili czesc zasobow na zrobienie dodatku, w ten sposob pelna gra moglaby byc lepsza/wieksza gdyby nie robili dlc, kiedys dodatki byly wydawane minimum kilka miesiecy po wydaniu gry, do tego byly dosc dlugie, dzisiaj w momencie premiery masz do wyboru dlc za kilka dolarow, ktore starczy na max 20 minut dodatkowej gry...

@Feallan: jak mozna wyciac material niezwiazany z osia fabuly? to czy byl niezwiazany to wiedza tylko tworcy, powiedzmy, ze mialo byc 15 leveli w ds2, ktos pomyslal, wytnijmy jeden - zostanie 14, do wycietego dodajmy nowa postac, krotka historie i juz mamy dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochłonąłem że mam od dzisiaj grę ale nie mogę w nią grać do czwartku więc do rzeczy :) DLC zapowiada się ciekawie i jeśli będzie za rozsądne pieniądze (i na PC) to kto wie może się skusze. Jakie ma znaczenie kiedy ogłaszają DLC? "Słuchajcie, gry jeszcze nie ma ale będą dodatki, oto jeden z nich. Jak wam się gra spodoba to nie musicie czekać bo już DLC do kupienia jest." Ja tak to widzę.
Ktoś wspomniał o DLC do Dragon Age 2, Bioware wypuszczając Signature Edition już wtedy pisało o ekskluzywnym DLC dla tego wydania, a teraz tylko powiedzieli co to będzie. I na koniec napiszę jeszcze tylko, że premiera Dead Space 2 jest dzisiaj (Ameryka Północna) tak więc czysty marketing z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować