Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 winne tragedii na rosyjskim lotnisku?

135 postów w tym temacie

Według mnie to z misją z MW2 nie ma wiele wspólnego. Założę się, że Ci terroryści na pewno wzorowali się na Bomber Manie. Bo w CoDzie to tylko strzelanie. W Bomber Manie można wysadzać różne rzeczy i łatwo sobie wyobrazić lotnisko zamiast planszy (ta realistyczna grafika NESa). W dodatku można wysadzić siebie samego (już wiecie skąd czerpali pomysły na zamachy)!! Jestem pewien, że całe armie dżihadu trenują na pegasusach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam kiepski symulator z coda skoro wystarczy się schować i już ma sie full health. Już wyobrażam sobie terrorystę chowającego się za doniczką i czekającego aż mu dziura w klacie się zagoi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już w następnym tygodniu cała prawda o największych katastrofach w historii; zamach na JFK zainspirowany serią Hitman, prawda o Czarnobylu według Stalkera oraz WTC, ofiara Puzzle Questa(lub Tetrisa):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 21:02, xkarionx napisał:

Jakie ZMUSZANIE??? Gracz WCALE nie musi zabijać cywili, no i znowu jestesmy swiadkami
tego jak to niezwyke zetelni sa dziennikarze. normalnie zal.

Ostatnio w CDA był na ten temat bardzo trafny artykuł...

Ignoranci udają ekspertów w temacie o którym nie mają zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:20, Blasting_Power napisał:

Ostatnio w CDA był na ten temat bardzo trafny artykuł...


Moge poprosic o numer, bo się zainteresowalem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gracz jest zmuszony dokonać masakry na cywilach." Z tego co pamiętam nawet przed misją wyskakuje komunikat odnośnie pominięcia tej misji więc zmuszania to ja tu nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:27, Zgreed66 napisał:

> Ostatnio w CDA był na ten temat bardzo trafny artykuł...

Moge poprosic o numer, bo się zainteresowalem? :>

Najnowszy numer z Tomb Raider i Devil May Cry 3 na płycie i Killzone 3 na okładce, dziś kupiłem i na 94-95 stronie jest właśnie artykuł "Prof.S.Jonaliści atakują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fox News to amerykański Fakt w wersji telewizyjnej, taki kilkanaście razy bardziej tendencyjny i stronniczy TVN. Żaden Amerykanin przy zdrowych zmysłach nie bierze tego gówna na poważnie (a przynajmniej nie powinien).

Branża też jest już za silna, aby ktokolwiek mógł jej podskoczyć. Zwłaszcza, że to nie jakiś niskobudżetowy tytuł, a jedna z najlepiej sprzedających się gier ostatnich lat.

Nic się nie stanie, Fox News widzi w nagłaśnianiu sprawy interes, w postaci taniej sensacji, Wy w tym newsie zresztą też (w postaci taniej sensacji przy nagłaśnianiu innej taniej sensacji), a szaraki dostają pianę na pysk na kilka chwil. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:43, Lipa14 napisał:

Fox News to amerykański Fakt w wersji telewizyjnej, taki kilkanaście razy bardziej tendencyjny
i stronniczy TVN. Żaden Amerykanin przy zdrowych zmysłach nie bierze tego gówna na poważnie
(a przynajmniej nie powinien).

Branża też jest już za silna, aby ktokolwiek mógł jej podskoczyć. Zwłaszcza, że to nie
jakiś niskobudżetowy tytuł, a jedna z najlepiej sprzedających się gier ostatnich lat.

Nic się nie stanie, Fox News widzi w nagłaśnianiu sprawy interes, w postaci taniej sensacji,
Wy w tym newsie zresztą też (w postaci taniej sensacji przy nagłaśnianiu innej taniej
sensacji), a szaraki dostają pianę na pysk na kilka chwil. Absurd.

Widzisz może akurat Fox News to rzeczywiście taki Fakt TV, ale jeżeli profesorowie w wielu krajach (w tym także w Polsce) piszą takie bajki o grach analizując ich wpływ na społeczeństwo, że tylko się za głowę można złapać, to już jest coś nie tak...

Faktycznie branży to nie zniszczy, ale może ją "upoprawnić", a to byłoby coś bardzo złego dla nas - graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Mainstream w grach komputerowych to już nie to samo, co było 10 lat temu. Teraz to tak, jakby starać się wprowadzić "poprawność" do branży filmowej. Ta mimo dużej ilości kontrowersyjnych, czasem obrzydliwych hitów nadal rozwija się całkiem swobodnie. Dlatego, że się dobrze sprzedaje i że stoją za nią potężne firmy, które nie chcą tracić kury znoszącej złote jaja.

Ta misja zaś to - powiedziałbym nawet - był jeden z kilku elementów kampanii reklamowej wspomnianego tytułu. Nie wydaje mi się, aby gra odniosła tak ogromny sukces, gdyby nie właśnie ta kontrowersyjna misja, która tak nagłośniła wydawanie całego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam stronki i czytam informację z tym artykułem związane i natrafiam na coraz to zabawniejsze tytuły. Tutejsze ''Modern Warfare 2 winne tragedii '' jest chyba najbardziej debilne ze wszystkich które dziś przeczytałem. Winszuję autorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować