Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 winne tragedii na rosyjskim lotnisku?

135 postów w tym temacie

Żenujące znowu się zaczyna bezsensowna wymiana na słowa tylko jacyś "genialni" ludzie mogli wpaść na pomysł że to przez gry komputerowe. Mało to Rosjanie sobie nagrabili na świecie że lepszych powodów już nie ma tylko gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu może być winna gra ? ; O To tylko gra .. jak nie można odróżniać życia realnego od wirtualnego. I dlaczego akurat, COD a nie MOH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taaaak. Ludzie, którzy głoszą takie tezy są niesamowici. "Dzisiaj o 9.00 mam klanowy sparing w CoD MW2. A o 14.00 idę wysadzić się na Okęciu. Jak dobrze pójdzie, to zdążę na sparing o ósmej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 03:09, Vojtas napisał:

Fox News - i wszystko jasne. Jak można traktować poważnie stację, która ze 100-procentową
pewnością ogłasza koniec ery PC, a początek panowania smartfonów i iPada.

http://www.foxnews.com/scitech/2011/01/11/pc-is-dead-ces-tablets-smartphone/
Wideo:
http://video.foxnews.com/v/4492353/pc-is-dead-long-live-the-iphone/

Media mainstreamowe robią grom taką reklamę z kilku powodów:
1. dziennikarze szukają sensacji, by podbić slupki oglądalności,
2. bo kompletnie nie mają pojęcia, o co w tym chodzi,
3. bo gry są dla nich medialną konkurencją, która odbija im publikę, a więc i reklamodawców,
czyli tracą kasę.

Druga sprawa, że taka afera dla Gram.pl, to fantastyczny news, który też im podbije oglądalność.
Fakt wspiera Fakt.


Popieram w 100 procentach :)
I zmykam grać w Blade Runera, chociaż nie wiem czy powinienem ...a może wszyscy znęcający się nad zwierzętami wzorowali się na rzeczonym tytule ? może nie powinienem grać w nić ....przecież to czyste zuuuuuoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście że terrorystów do zamachu zmusiła gra komputerowa, a nie polityka wewnętrzna Rosji. Nie to że rosyjskie wojsko wybiło w Czeczeni prawie wszystkich mężczyzn i zabiło 40 tys dzieci. Jedynym terrorystą w tamtym obszarze jest Putin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:18, Semi007 napisał:

> Let''s start War!


Podpisuję się pod tym.


Jakby ktoś nie wiedział ocb to chodzi mi o wojne na lini gracze vs dziennikarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 13:01, Casprov napisał:

Czemu może być winna gra ? ; O To tylko gra .. jak nie można odróżniać życia realnego
od wirtualnego. I dlaczego akurat, COD a nie MOH ?


Ponieważ w MW2 jest misja, w której

Spoiler

zabijasz niewinnych ludzi na lotnisku moskiewskim.

W wersji rosyjskiej nie ma w ogóle tej misji, a w innych krajach gracz wybiera czy chce zagrać w tą misję i czy nie zostanie urażony. Wywołało to spore zamieszanie w Rosji swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś tu napisać, ale widzę, że wszystko już zostało napisane przez innych. Naprawdę, niektórzy ludzie przed kamerą powiedzą każdą głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> znają gry i dochodzą do wniosku, że będą im one służyć do treningów

Po tym fragmencie artykułu prawie z krzesła zleciałem. Media za bardzo wyolbrzymiają, i bez sensownie porównują świat realny z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2011 o 13:34, SongoX napisał:

Ponieważ w MW2 jest misja, w której

Spoiler

zabijasz niewinnych ludzi na lotnisku moskiewskim.


W wersji rosyjskiej nie ma w ogóle tej misji, a w innych krajach gracz wybiera czy chce
zagrać w tą misję i czy nie zostanie urażony. Wywołało to spore zamieszanie w Rosji swego
czasu.


O tym nie wiedziałem, dziękuje że podzieliłeś się ze mną tą informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w którym gracz jest zmuszony dokonać masakry na cywilach

Nie był zmuszony - grę ukończyłem dwa razy i nie wystrzeliłem ani jednego pocisku w cywila. Strzelałem jedynie do jednostek SWATU.

zwolennicy dżihadu, członkowie Al-Kaidy lub innych organizacji - znają gry i dochodzą do wniosku, że będą im one służyć do treningów

Widać, że pan Phares nie grał w MW2. Chciałbym zobaczyć jak terroryści trenują atak na lotnisko w pełnym skryptów poziomie gdzie nasi towarzysze to boty... Jeżeli to jednak prawda to mogę szczerze powiedzieć, że kupię sobie AK-47 i zrobię taką samą masakrę z kumplami u mnie w Poznaniu, bo każdy z nas ukończył ten fragment.

Wygląda więc na to, że znowu wszystkiemu winne są gry...

Łatwiej byłoby gdybyście zaczęli wymieniać gdzie gry są niewinne. Ignorancja ze strony ludzi obwiniających gry o wszystko jest naprawdę nie do zniesienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 08:16, Lordpilot napisał:

nawet do kadr mnie nie wpuścili ;-)


No a niby jak mieli Cię wpuścić, jak z bronią do nich przyszedłeś?! O_o Trzeba było oswajać powoli, stopniowo. W kadrach powiedzieć, że marzysz o ściganiu bandytów i chcesz iść do realizacji, a dopiero tam pokazać chłopakom, co umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda Modern Warfare służy terrorystom do treningów ,a na pewno misja "No Russians" była inspirująca

To po prostu chore żeby ludzie mówili takie idiotyzmy owszem mogli się sugerować gierką no ,ale czekajcie to może być zmowa zaraz zakażą grania w tego typu gry ,a terrorystom zaraz będą organizować jakieś pomoce psychologiczne bo pewnie zostali terrorystami gdyż grali w gry pokroju COD.

Boże widzisz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej ludzie według tego co piszą to wszyscy którzy graj od czasu do czasu w szczelaninki mogą wziąść się za bycie jakim rambo czy coś w tym stylu i ruszyć do Iraku sobie poszczelać do cywili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować