Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Batman: Arkham City - co-op Batmana i Jokera!?

45 postów w tym temacie

Noo, fajnie by było pograć w parze z Jokerem,choć nie wiem jak by to było uzasadnione fabularnie (chociaż ja widze to tak: mamy różne areny z różnymi przeciwnikami i możemy zagrać batmanem lub jakąś postacią z jego uniwersum. Co myślicie o tym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie coop będzie raczej oddzielny od fabuły, i będzie można wybrać sobie postaci, czyli np. Joker oraz Catwoman. Dałoby to dużą wariację dostępnych ciosów i tekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria jest następująca. Batman spotyka Jokera. Pojawiają się zbiry Jokera, którzy nagle uznali "SKopmy im dupę. Jokera oddamy na policję za nagrodę, a Bat-świra zabijemy.". Bohater i super złoczyńca na chwilę połączyli siły aby wdeptać tych gnojków w piach. Oni wąchają kwiatki od spodu, a BAtman daje Jokerowi w japę bo koniec rozejmu nastąpił. :D

Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na gram.pl nie powinno się zamieszczać newsów - plotek. Nie dość, że są niepotwierdzone, to jeszcze często użytkownicy traktują takie informacje jako całkowicie prawdziwe i oficjalnie zatwierdzone. Niestety, także na innych portalach, również głównie informacyjnych, coraz więcej takich niepotwierdzonych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe super ostatnie chwile xD bumm headshot Joker ^^

tryb co-opa był by całkiem interesującą rzeczą w Batmanie jesli sie gra Jokerem tym bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to tylko niepotwierdzona plotka. Spora część takich informacji okazuje się później nieprawdziwymi i zdementowanymi przez oficjalne źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:43, Szynkars napisał:

Co nie zmienia faktu, że to tylko niepotwierdzona plotka. Spora część takich informacji
okazuje się później nieprawdziwymi i zdementowanymi przez oficjalne źródła.


A czym są plotki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:49, Zgreed66 napisał:

A czym są plotki? :P


Są to nieprawdziwe informacje zazwyczaj tzw. "wyssane z palca". Ten news to jeden z przykładów takich nieprawdziwych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:52, Szynkars napisał:

Są to nieprawdziwe informacje zazwyczaj tzw. "wyssane z palca". Ten news to jeden z przykładów
takich nieprawdziwych informacji.


Zazwyczaj, co czasem się sprawdzić potrafią.
Nawet jezeli jest to wywalony fragment gry. To wyglada ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:36, Piernikowaty napisał:

Moja teoria jest następująca. Batman spotyka Jokera. Pojawiają się zbiry Jokera, którzy
nagle uznali "SKopmy im dupę. Jokera oddamy na policję za nagrodę, a Bat-świra zabijemy.".
Bohater i super złoczyńca na chwilę połączyli siły aby wdeptać tych gnojków w piach.
Oni wąchają kwiatki od spodu, a BAtman daje Jokerowi w japę bo koniec rozejmu nastąpił.
:D

Co Wy na to?


Też o czymś takim pomyślałem :-). Z jedyną różnicą, że może to być po prostu fragment z singla jako cut-scenka i tylko tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:43, Szynkars napisał:

Co nie zmienia faktu, że to tylko niepotwierdzona plotka. Spora część takich informacji
okazuje się później nieprawdziwymi i zdementowanymi przez oficjalne źródła.


Nie ma czegoś takiego jak niepotwierdzona plotka, istnieją tylko potwierdzone plotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobne jest to, że ci bandyci to ludzie Two-Face''a- z poprzednich zapowiedzi można się dowiedzieć, że Two-Face i Joker będą wrogami w tej części. Dziwi mnie tylko wygląd oprychów- wyglądają jak więźniowie z Arkham, liczyłem raczej na wolnych kryminalistów z Gotham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:36, Szynkars napisał:

Moim zdaniem na gram.pl nie powinno się zamieszczać newsów - plotek.

Ja się cieszę, że to zamieścili, inaczej bym pewnie nie obejrzał tego filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować